[ رژیم کانادایی ] تا بهتر بفهمد که او اصلاً کانادایی نیست


مثل همیشه به غذا رسیدم و منتظر ماندم تا غذا آورده شود و مورد حمله قرار گیرد. من یک بطری آب سیب هویج را دیدم که یک کاسه ماست جلوی او بود. او هم نشسته بود و به آنها نگاه می کرد. به پسر عمویم زنگ می زنم. به نظر می رسید او منتظر مجوز برای پایان اعتصاب غذا بود. اما او در واقع منتظر بود تا یک شام رازیانه چرب و خاله چیلی با یک غذای برنج سرو شود.

فکر کردم چرا می خواهد آب سیب هویج را با رازیانه بخورد؟ این سه تا چه ویژگی مشترکی دارن؟ بعد با خودم گفتم: چی داری؟ چطور هستید

خلاصه من خیلی گرسنه بودم. به محض اینکه بشقاب را با پلو پر کردم و در یک کاسه رازیانه فرو رفتم ، دیدم که او آب سیب و هویج را در لیوانی با دو لیوان ریخت و گذاشت. دو فنجان می خورد و می گذارد.

نمی توانستم تحمل کنم. وقتی غذا خوردم ، از او پرسیدم چرا غذا نمی خورد.

او گفت: “نمی توانم ،” انگار صدایش از ته چاه آمده است. در چهارمین روز رژیم غذایی ، باید فقط آب میوه و ماست بخورم.

من که چربی آجیل را در دهانم می مالیدم ، پرسیدم: “نهاااااااار؟” سپس گفتم: “دیگر -الله ، صبحانه خوبی خوردی؟”

اره گفت. فنجان قهوه ، حبه قند و ورقه نان تست.

کم کم نگرانش شدم. فقط گفتم باشه؟

او گفت بله.”

من هم در ذهنم گفتم که رنگ زرد صورت شما با توجه به رنگ سال نشان می دهد که این خوب است.

به طور خلاصه ، من فهمیدم که پسر عموی ما شیفته رژیم کانادا است. جالب اینجاست که او خودش می داند رژیم کانادایی رژیم بسیار سختی است که بسیاری از کارشناسان آن را تایید نمی کنند ، اما می گوید من چاره ای ندارم و باید قبل از عید وزن کم کنم. ضرب المثل “مرا بکش و زیبا کن” در اینجا پاسخ می دهد.

به کسی نگو ، ای مرد چاق ، شما 30 سال برای این همه عظمت و چربی کار کرده اید ، حالا رژیم کانادا 15 روز است همه چیز را می سوزاند ، ها؟ !!!

رژیم کانادا از ما چه می خواهد؟

او می گوید با این رژیم پانزده روزه کانادایی به وزن ایده آل خود می رسد. و در بین کسانی که می خواهند در کوتاه ترین زمان ممکن وزن خود را کاهش دهند ، این رژیم طرفداران خود را دارد.

وقتی برنامه رژیم غذایی روزانه او را دیدم ، احساس ضعف کردم ، اگرچه تا جایی که می توانستم غذا خوردم. آنها برنامه را بسیار سختگیرانه و بی رحمانه نوشتند. ویل واقعاً می خواهد شما آن را دنبال کنید.

صبحانه فقط قهوه یا چای با یک حبه قند است. یک روز آنها به او غذا می دهند و یک ورقه نان تست به آن اضافه می کنند. من شخصاً با بسته کامل احساس سیری نمی کنم.

برای ناهار ، نیمی از سینه مرغ به صورت آب پز یا کبابی با سالاد و آب لیمو مصرف می شود. بیشتر شبیه یک میان وعده است. بعضی روزها باید یک یا دو تخم مرغ آب پز یا ماهی کبابی یا چند ورقه سوسیس بخورید.

برای شام ، 300 گرم گوشت یا مرغ آب پز ، یا فقط یک سالاد سس کرفس و کلم و آب لیمو ، پنیر رژیمی ، هویج و تخم مرغ آب پز.

نکته ای که توجه من را به خود جلب کرد این بود که اگر امروز اجازه خوردن گوشت آب پز را داشتید ، فردا محکوم به خوردن سالاد کرفس هستید. انگار یک شب می خواهد شب بخوابد. فقط با آب لیمو اصرار کنید. به این فشار می گویند.

برای من ، این به نظر شکنجه می آید ، اما دختر عمه جان پذیرفت و مجبور شد دستورات رژیم کانادا را به مدت 12 روز و 3 روز ، همانطور که می گویند ، دنبال کند تا یک رژیم تثبیت کننده داشته باشد.

مخالفان این رژیم بسیار کمتر از حامیان آن هستند. این بدان معناست که تعداد بیشتری وجود دارد. که برای من هم منطقی به نظر می رسد.

قوانین دیکتاتوری کانادا (مراقب رفتار خود باشید)

در این حالت تعدادی قانون وجود دارد که اگر آنها را رعایت نکنید عصبانی می شوید.

اگر یک بار اشتباهاً به شیطان ضربه زده اید یا فراموش کرده اید که رژیم دارید ، آب نبات شکلاتی خورده اید که در رژیم غذایی شما وجود ندارد ، از رژیم کانادا کنار گذاشته شده و اخراج شده اید تا به اشتباه خود فکر کنید و دو ماه دیگر فرصت دارید. هیچ سرزمینی (نمی دانم چرا رهبر کره شمالی جلوی چشم من بود).

میان وعده T ممنوع است. (من با تنقلات زندگی می کنم).

الکل T ، شیرینی ، روغن ، سس ، شکر ، کربوهیدرات ، چربی ، غلات ، ممنوعیت.

عمداً یا ناخواسته در مصرف روزانه غذا دخالت نکنید.

یک قانون م effectiveثر این است که می توانید هر چقدر که می خواهید آب بنوشید. (خود مردم می دانند که برای نوشیدن آب تنبل هستند. نه ، خدای ناکرده شیر آب را ببندیم).

یک قانون خوب دیگر این است که افراد مبتلا به فشار خون بالا ، بیماری قلبی ، زخم معده و سایر بیماری ها اجازه ورود به رژیم کانادا را ندارند. (خسته نباشید)

حیوانات رژیمی کانادایی که در آبهای اقیانوس اطلس شناور هستند

داشتن رژیم غذایی منظم و دقیق بسیار خوب است و این موضوع در این رژیم رعایت می شود (البته بسیار سخت گیر است ، کمی انعطاف پذیری نیز بد نیست). اما او فقط پیشنهاد می کند که باید به طور منظم و دقیق غذا بخورید. اما محتوای این مواد مغذی اساسی و منطقی نیست. وقتی جزئیات را می خوانید ، قلب شما روی پرس غذا مناسب کار نمی کند.

  • اول ، کربوهیدرات ها و چربی ها به طور کامل از غذا حذف می شوند. از دو منبع اصلی انرژی بدن غفلت می شود و هیچ منطقی در پشت آن وجود ندارد. از میوه خبری نیست البته به جز آب سیب هویج در روز چهارم در وسط فسیل ما.
  • صبح ، وعده های این مهم ، پادشاه وعده ها ، در این حالت به راحتی نادیده گرفته می شود. وعده ای که متابولیسم بدن را آغاز می کند ، آیا می توان با یک حبه قند و یک فنجان قهوه به آن عمل کرد؟!
  • این رژیم حاوی بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن نیست. به عنوان مثال ، بدن دچار کمبود شدید ویتامین B است که به جز ریزش مو هیچ تاثیری ندارد. نه وزن کم می کنید ، نه زود کچل می شوید.
  • شما چند سال دارید؟ کالری مورد نیاز روزانه شما را در نظر نمی گیرد. مردم رژیم سختی نوشتند. صرف نظر از جنسیت آنها؟ آیا آنها جوان هستند یا نه؟ آنها به چند کالری در روز نیاز دارند؟ وزن آنها اکنون چقدر است و می خواهند به چه وزنی برسند؟ برای همه دستور العمل بنویسید.

حداکثر کالری دریافتی این رژیم از بدن بین 600 تا 800 کالری است. گرچه میزان کالری مورد نیاز افراد ، بسته به سن و وضعیت جسمانی آنها ، بسیار بیشتر از این است. اگر همان 600-800 کالری مصرف کنید ، به سرعت آنها را از دست خواهید داد.

  • و یکی دیگر از اشکالات مهم تفاوت کالری است که وعده های روزانه این رژیم دارد. یک روز غذای پر کالری ، روز دیگر کالری کم. این نوسانات باعث ایجاد شوک شدید در بدن می شود.
  • یکی از اثرات بد این رژیم غذایی در طول روز شدت گرسنگی است که بر روحیه ، تمرکز و عملکرد تأثیر شگفت انگیزی دارد. پسرعموی بسیار پرشور و سرزنده من به یک عروسک زرد تبدیل شد ، که به نظر می رسد او را به اشتباه در لباسشویی در لباسشویی انداخته است. ضعیف و زرد و چروکیده. با 3 دقیقه عسل نمی توان اعصاب بسته را خورد.
  • از دست دادن عضلات یکی دیگر از موارد ناپسندی است که در این رژیم اتفاق می افتد. وقتی بدن می بیند که در حال کاهش وزن است ، در طول روز چربی جمع کرده و ماهیچه های ضعیف را برای انرژی می سوزاند. و هنگامی که رژیم غذایی پاسخ نمی دهد ، وزن اضافی با عضلات بر نمی گردد. زیرا چربی ها با میل شما را در آغوش می گیرند. مخصوصاً چربی های سرسخت اطراف شکم.
  • کاهش سریع وزن نیز به این دلیل است که بدن آب متوسط ​​خود را به همان اندازه از دست می دهد. این به خودی خود دسته ای دیگر از دسته ها مانند سردرد ، سرگیجه و تار شدن را به همراه داشت و بنابراین عوارض جانبی روی آب داشت.
  • به گفته پسر عموی من ، ورزش و ورزش نیز برای این دوره وجود داشت. اما او آنقدر بی روح بود که فعالیت های روزمره خود را با درد انجام می داد ، چه برسد به ورزش.
  • هرجا به این رژیم نگاه می کنم ، هیچ پایه علمی در آن نمی بینم. کسانی که این رژیم کانادایی را طراحی و اجرا کردند ، من مطمئن هستم که والدین آنها کانادایی نبوده اند ، فکر نمی کردند که کاهش وزن غیر اصولی ، که در 15 روز اتفاق می افتد ، در همان 15 روز باز خواهد گشت؟!

بیایید حرف آخر را بزنیم:

اگرچه درباره آسیب ها و ضررهای این رژیم مطالب زیادی گفته شده است ، اما بسیاری معتقدند که اجرای این رژیم موفقیت آمیز است. عوامل زیادی ممکن است در این موفقیت نقش داشته باشند و این دلیل خوبی برای اثبات خوب این رژیم نیست. این احتمال وجود دارد که این افراد شرایط جسمانی خاصی برای تحمل این 15 روز داشته باشند و خود را به این 15 روز محدود کرده و سپس رژیم معمولی را دنبال کرده اند.

اما در اصل ، افراد در این حالت زمان زیادی را برای مواجهه با آسیب آن صرف نمی کنند. بنابراین خوب است که به علم ضعیف کودکان اعتماد کنیم و از روش ها و تکنیک های مورد تایید علم پیروی کنیم. سالهاست متخصصان در حال مطالعه و روشن کردن چراغ هستند تا بتوانند روزی به شما کمک کنند. در صورت هرگونه تغییر در شیوه زندگی خود ، به آنها اعتماد کنید تا با توجه به شرایط جسمانی شما توصیه های لازم را برای کاهش وزن یا حتی افزایش وزن به شما ارائه دهند.

هرچه کاهش وزن کندتر و اصولی تر باشد ، ثبات آن بیشتر است. و برای کاهش وزن اساسی ، عصبانی کردن مرکز فرماندهی گرسنه در مغز شما دیگر راه حل نیست. در کنار ارائه رژیم غذایی سالم و متعادل با میان وعده های خوب برای بدن ، باید تمرینات لازم و اساسی را زیر نظر مربی انجام دهید تا به نتیجه دلخواه برسید. اجازه دهید خیال شما را راحت کنم: رژیم بدون ورزش باعث تناسب اندام نمی شود.

و حالا می توانید در مورد خودتان بگویید؟ آیا حاضرید بدن خود را به خطر بیندازید فقط در ظاهر خوب در خانواده؟ نظر شما در مورد رژیم کانادا چیست؟ آیا این را پشت سر گذاشته اید؟ اگر فکر می کنید من اشتباه می کنم ، خوشحالم که اشتباه می کنم. منتظر پیام شما هستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *