ریموند ابلک ، خفاش داغ مجرد Netflix در دو فیلم Mad و Guinea and Georgia است.


اگر از طریق Netflix راه خود را باز می کنید خدمتکار این آخر هفته ، ممکن است چهره ای بسیار آشنا را در نقش شگفت انگیز آشنا دیده باشید. بازیگر کانادایی ریموند ابلک نقش نیت را بازی می کند ، یک دزد احمق خوب که بلند می شود تا به الکس (مارگارت کوالی) در بسیاری از ساعات نیازش کمک کند. از لحظه ای که او را در ترمینال قایق پیدا کرد مشخص است که نیت برای الکس بد است. علاوه بر این ، جذابیت او برای او در نهایت دوستی آنها را منفجر می کند. پس از اینکه الکس با شون سابق (نیک رابینسون) در لحظاتی نادر از آشفتگی احساسی پیوست ، نیت از او جدا می شود.

نکته جالب در مورد شبکه ابلاک این است که او یک پرتره کامل از نوع خاصی از “پسر خوب” است که به امید کمک به عاشق شدن به زنان کمک می کند ، اما ابلک قبلاً در این نقش ایفای نقش کرده است. اگرچه نسخه تقریبی آن بسیار کمتر است. در نتفلیکس گینه و گرجستان ، ریموند ابلک همچنین نقش یک پسر خوب را بازی می کند که خود را مدام در حال کمک به مادر مجرد خوش شانس خود و نوزادش می داند. در آن نمایش ، به نظر می رسد که گرجستان و آبلک می توانند یک بازی پایان واقعی باشند. که در خدمتکار ، به هر حال، این چنین نیست.

بر اساس خاطرات استفانی لند ، خدمتکار داستان الکس (مارگارت کوالی) داستان یک مادر باکره جوان است که برای حمایت از دخترش در فقر تلاش می کند. یکی از فرشته های نگهبانش؟ دوست قدیمی نیت ، که صادقانه می خواهد به الکس در محل اقامت ، ماشین و حتی راه اندازی یک مهد کودک فوق العاده کمک کند. حتی لحظه ای وجود دارد که به نظر می رسد الکس در حال سقوط است. او شروع به دیدن او به عنوان یک دوست داغ می کند ، نه به عنوان یک دوست. البته ، وقتی مادرش (اندی مک داول) دچار افسردگی جدی می شود و کسی که به نظر می رسد ، کسی نیست جز سابقش.

ریموند ابلاک و خدمتکار
عکس: Netflix

خدمتکار بازیگر مولی اسمیت متزلر دلیل حضور ناتی در داستان را توضیح داد: به نظر یک پایان خوش خواهد آمد. مردم. ”

متزلر می گوید: “اما من فکر می کنم که او به تنهایی بیرون بیاید ، روی نویسندگی خود سرمایه گذاری کند ، مادر دخترتان باشد و الگویی باشد که نمی توانید وانمود کنید کسی را دوست دارید که دوستش ندارید.” متزلر گفت. “شما باید اصل و صداقت داشته باشید ، و این باعث شد که من الکس را بیشتر دوست داشته باشم وقتی که او مانند یک کارت با شبکه ارتباط برقرار نمی کرد. فکر می کنم بسیاری از مردم آنجا می گویند: “بله ، لطفا. بررسی. لطفاً بررسی کنید. “

او گفت متزلر با DeSider مزاحم شد و گفت: “من فکر می کنم آنها ممکن است کمی عاشق شوند. شما نیستید؟ مثل یک قسمت کوچک. ”

این که آیا شما فکر می کنید نیت یک پسر خوب است یا یک پسر بد ، یا اگر شما الکس و نیت را می فرستادید ، این س bigال بزرگ ممکن است این باشد: چرا به کار خود ادامه دهید؟ ؟ اولین گینه و گرجستان، اکنون خدمتکار؟ بدیهی است که بازیگران تازه کار چیزهای بدتری دارند ، اما آیا ریموند ابلاک می تواند دفعه بعد دختر را بدست آورد؟

تماشا کردن خدمتکار در نتفلیکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *