ریک روبین در حال نوشتن کتابی در زمینه خلاقیت با نیل اشتراوس استسر ریک روبین ، تولید کننده موسیقی برنده جایزه گرمی – که با آثار Beastie Boys و Metallica تا Johnny Cash کار کرده است – در حال خرید کتابی درباره خلاقیت از ناشران است ، منابع فقط به صفحه شش می گویند.

خودی ها می گویند این اثر توسط نیل اشتراوس نوشته می شود.

اشتراوس برای مریلین منسون ، متلی کری ، دیو ناوارو ، کوین هارت و برادران جوناس و دیگران کتابهایی تألیف کرده است.

او همچنین نویسنده بدنام هنرمند پیکاپ Sensation ، The Game در سال 2005 بود. اما سپس او “حقیقت: کتاب ناخوشایند درباره روابط” را به عنوان پی نوشت نوشت.

این پازل اولین کتاب روبین ، در اصل مردی ریش دار خواهد بود. او قبلاً سوژه توماس بوده است ، از جمله “ریک روبین: در استودیو” و “مردی پشت جم ناشنوا”.

روبین به تازگی با کشتی گیر حرفه ای کریس جریکو – که خواننده اصلی گروه Fozi است – در پادکست “Talk is Jericho” با Cash معروف کشور و همچنین Red Hot Chili Papers ، AC / DC ، Black ناراضی از باند. شنبه ، و بیشتر.

وی در مورد احیای حرفه خود پس از ملاقات در سال 1993 به جریکو گفت: “زمانی که او را ملاقات کردم ، او توسط دو برچسب حذف شده بود ، در تئاترهای کوچک بازی می کرد و سنش بالا بود. بسیار غمگین بود.”

روبین گفت که کش در آن زمان “اعتماد به نفس خود را از دست داده بود” ، و افزود که “او احساس کرد هیچ چیزی برای از دست دادن ندارد” با گرفتن پیشنهاد تهیه کننده برای ضبط آلبوم بازگشت. روبین کش را متقاعد کرد که در استودیوی خانگی خود یک آلبوم استریپ ضبط کند و بعداً کش را برای اجرای در مکانهای هیپر و جشنواره های موسیقی مانند Viper Room و SXSW بیرون آورد.

روبین به جریکو گفت: “بیشتر هنرمندانی که من در آن زمان خلق کردم هنرمندان جوان بودند ، معمولاً هنرمندان اولین آلبوم … من فقط فکر می کردم جالب باشد که با بزرگ شدن هنرمندان جدید بله ، چیزهایی را امتحان کنیم. -هنرمند نوپا و یک هنرمند بزرگسال که احتمالاً تمام تلاش خود را نمی کند ، و من فکر می کنم ، “خوب حالا ، چه کسی عالی است ، اما کیست که مدتهاست کار فوق العاده ای انجام نداده است؟” ‘

او گفت: “اولین فردی که به او فکر کردم جانی کش بود … بنابراین این بیشتر برای کسی که عالی بوده و پتانسیل عالی بودن را دارد اما در دراز مدت عالی نیست ، یک برنامه ریخته گری مناسب بود.” چشم انداز. “

روبین از طرفداران کشتی و حامی کشتی دود کوهستان است. او همچنین به تازگی در سریال راهزن پل مک کارتنی در هولو “مک کارتنی 3 ، 2 ، 1” بازی کرده است.

یک کتاب نماینده برای روبین به ما برنگشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *