زاکربرگ جستجو در مونتاژ عصر جدیدی از دنیای دیجیتال است


به گزارش ایسکانیوز، متا (فیسبوک سابق) برای جمع کردن دنیای دیجیتال عصر بعدی شخصی به کمک خواستن دارد.

این نمایندگی در ماه اکتبر شناسایی شخصی را از fb به متا اصلاح داد به همان اندازه منعکس کننده توجه انداز جدید نمایندگی برای دنیای متاوارز باشد. Future Metavars برای ادغام کردن آواتارهایی است کدام ممکن است در دنیای دیجیتال مسکن می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید با استفاده از هدست های واقعیت دیجیتال باکلاس قابل ورود هستند.

یکپارچه مطلب

تقاضا همکاری از گوگل، آمازون را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه سیب به 1 محقق ایرانی/ نیاز ورود دانشجویان خارجی به ایران

دن رابینوویتز، معاون ارتباطات متوارز، در یک واحد پست وبلاگی در آستانه کنگره جهانی سلول (MWC) در بارسلون نوشت: «واقعیت سازی متاوارز نیازمند بهبودهای قابل توجهی در تأخیر جامعه، پهنای باند متقارن را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرعت عمومی جامعه است».

وی افزود: “هیچ نمایندگی هر دو اقتصادی توسط خودم {نمی تواند} این کار را انجام دهد.” تحمیل Metavars نیازمند تلاشی جهانی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما از شرکای شخصی دعوت می کنیم به همان اندازه {در این} بازدید جدید به ما بپیوندند.

متا به دهه قبلی میلیاردها در مشارکت همراه خود اپراتورها را انتخاب کنید و انتخاب کنید پوشش گذاران برای افزایش پیوستن جهانی ردیابی می تدریجی. یکی از آن ابتکارات، کابل های آنلاین زیردریایی است کدام ممکن است اعلام کردن می تدریجی به همان اندازه سال 2025 ممکن است بیش از شمارنده نیم تریلیون دلار به اقتصاد اروپا را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید اقیانوسیه کمک تدریجی.

این نمایندگی علاوه بر این گفتن کرد کدام ممکن است همراه خود وسط نوآوری Metavars در مادرید اسپانیا به تماس گرفتن Telefónica همراه خود هدف سرعت بخشیدن به پیشرفت ها در وب Metavars همکاری خواهد کرد.

مدل زاکربرگ، سرپرست مسئله متا ذکر شد: “در حال حاضر در تحریک کردن فاصله سوئیچ بعدی هستیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای متاوارز کنار هم قرار دادن می شویم.” با این حال تحمیل حس دقیق بودن در دنیای دیجیتال همراه خود عینک های خوب را انتخاب کنید و انتخاب کنید هدست های واقعیت دیجیتال درهم آمدن است پیشرفت های در عمق در وب را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیوستن است. پیشرفت های بهتر {از هر} چیزی کدام ممکن است تاکنون دیده ایم.

به همین دلیل، به آگاه افسران بلندپایه متا، به نظر می رسد مانند است بیشترین مورد اشاره کردن شده استقامت برای حضور در دنیای متاوارها باشد.

کریس وایزلر، سرپرست ابتکارات ویژه در متا، در یک واحد میزگرد ذکر شد کدام ممکن است متاورز منصفانه شبه اتفاق نخواهد افتاد، اگرچه او خاطرنشان کرد کدام ممکن است اگر بتوانیم منصفانه میلیارد نفر را به جهان بیاوریم، متاورز در 10 سال بلند مدت برتر {خواهد بود}. ده ها میلیون دلار قیمت ممکن است داشته باشد.

این پیام متا انصافاًً در تضاد همراه خود اقدامات انویدیا با توجه به ماموریت Omniverse است. رانی واشیشتا، معاون ارشد انویدیا، به راه‌هایی ردیابی کرد کدام ممکن است مدل سفارشی‌شده Metavars اکنون به نمایندگی‌هایی مشابه با Beamo را انتخاب کنید و انتخاب کنید Ericsson کمک می‌تدریجی به همان اندازه فرآیندهای بلادرنگ را همراه خود دقت بالایی شبیه‌سازی کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به صنایع شخصی اجازه اصلاح تعیین کنید دهند.

این نمایندگی علاوه بر این در جاری مونتاژ «دوگانه دیجیتال» از اساس است.

کنگره جهانی سلول کدام ممکن است همراه خود اولین حاضر پرشور شخصی از زمان آغاز همه‌گیری کرونا وعده داده بود رویدادهای جهانی را به حالت دوره ای بازگرداند، رویدادهای جهانی بار تولید دیگری تحمل الشعاع قرار گرفتند. اگرچه متا به صورت فیزیکی در نمایشگاه حضور دارد، با این حال این نمایندگی به همان اندازه حدودی بر تهاجم جدیدترین روسیه به اوکراین کانون اصلی کرده است. این نمایندگی در یک واحد ادعا مطبوعاتی گفتن کرد کدام ممکن است دردسرساز واقعاً کار می کند به همان اندازه همراه خود افزایش مهارت شخصی برای تصور حقایق شخص خاص ثالث به زبان روسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراینی، همراه خود افزایش داده ها نادرست مقابله تدریجی.

انتهای پیام/