زلنسکی هر دو پیمان صلح امضا می تنبل هر دو تسلیم تبدیل می شود


الکساندر لوکاشنکو، رئیس جمهور بلاروس، ذکر شد کدام ممکن است اگر ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین، پیمان صلح همراه خود روسیه را امضا نکند، باید سند تسلیم را امضا تنبل.

به گزارش ایسنا به نقل از ارمنستان نیوز، اظهارات وی در ذکر شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید گو همراه خود جامعه تلویزیونی ژاپنی تی بی اس را انتخاب کنید و انتخاب کنید گزیده هایی از آن را خبرگزاری بلتا نقل کرده است.

لوکاشنکو ذکر شد: “ممکن است این واقعیت را می دانم کدام ممکن است روسیه مدل فوق العاده قابل قبولی از هماهنگی را به اوکراین حاضر می دهد. درست در این لحظه باقی مانده است امکان هماهنگی بین اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسیه موجود است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ولودیمیر زلنسکی رئیس جمهور اوکراین چنین توافقی را همراه خود ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه امضا کرده است.” ذکر شد: کندی موجود است.

وی تاکید کرد: اگر زلنسکی این کار را نکند، ادراک کنید باید ظرف مدت کوتاهی سند تسلیم را امضا تنبل.

“ممکن است عملاً راضی شده‌ام کدام ممکن است ما مجبور نیستیم همراه خود اوکراین وارد درگیری شویم. را انتخاب کنید و انتخاب کنید غرب در کشاندن ما به این درگیری سودآور نخواهد شد. در حالی کدام ممکن است آمریکایی‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید متحدانشان درست در این لحظه ما را به این درگیری هدایت می‌کنند، ما معقول هستیم کدام ممکن است {در این} درگیری نمایندگی کنیم. {در این} درگیری.»

لوکاشنکو ذکر شد: “هفته قبلی، اوکراین 2 موشک توچکا-یو را به ناخوشایند بلاروس شلیک کرد. خوشبختانه ما سودآور شدیم آنها را ساقط کنیم. به همین دلیل اگر دائماً تحریک شویم، باید پاسخ دهیم.”

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر