زیان نبرد اوکراین برای یوتیوب


به گزارش فارس به نقل از رویترز، درآمد یوتیوب در سه ماهه اول سال 2022 کاهش ای داشته کدام ممکن است مسئله بی نظیر آن کاهش تخلیه پیام های تبلیغاتی در یوتیوب بعد از آغاز نبرد اوکراین بوده کدام ممکن است موجب شده اقتصاد جهانی خرس تاثیر قرار بگیرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خریداران کمتر به تخلیه پیام های بازرگانی رغبت آرم دهند.

عظیم‌ترین حاضر‌دهنده شرکت ها به اشتراک گذاری ویدیو روی زمین در 2 سال قبلی ثروت زیادی به بازو آورد، از بیماری همه‌گیر کرونا باعث شد فروشگاه‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید اشخاص حقیقی بیشتری اینترنت شوند. با این حال به آگاه تحلیلگران، همراه خود ملاحظه به نبرد اوکراین، افزایش تورم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضعیف محصولات تبلیغ‌کنندگان کمپین‌های بازاریابی را جدا گذاشته اند.

روث پورات، سرپرست پولی آلفابت اظهار داشت برای پیش‌سوراخ بینی اینکه چه روزی این کاهش درآمد برطرف تبدیل می شود، خیلی زود است. سهام آلفابت کدام ممکن است در 2 سال قبلی نزدیک به 90 سهم انبساط داشت، پس از تخلیه این خبر روز سه‌شنبه، حدود 2.5 سهم سقوط کرد. درآمد تبلیغاتی 6.9 میلیارد دلاری یوتیوب در سه ماهه اول سال 2022، کمتر از تمرکز بر 7.5 میلیارد دلاری {انجام شده} در ابتدای سال جاری میلادی نیز {بوده است}.