سارقان مسلح اتوبوس در مسیر مسجد سلیمان به اهواز دستگیر شدند


سرهنگ سهراب حسین نژاد روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اواخر خرداد ماه امسال یک دستگاه اتوبوس مسافربری در محور مسجد سلیمان اهواز توسط یک دستگاه خودروی مجهز به تجهیزات پلیسی متوقف شد.

وی ادامه داد: سارقان مسلح تحت پوشش پلیس وارد اتوبوس شده و با رعب و وحشت، وسایل مسافران را سرقت کردند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی خوزستان تصریح کرد: دو عامل اصلی این سرقت در مرحله اول مخفیگاه با اقدامات ویژه پلیسی شناسایی و دستگیر شدند و از مخفیگاه این افراد یک دستگاه تلفن بی سیم کشف شد. ، یک قبضه اسلحه کلاشکف، فلاشر پلیس، جلیقه ضد گلوله و پلاک جعلی کشف شد.

حسین نژاد ادامه داد: خودروی پژویی که سارقان قصد سرقت آن را داشتند نیز از مخفیگاه این سارقان کشف و ضبط شد.

وی بیان کرد: در مرحله دوم یکی دیگر از اعضای این باند که در درگیری مسلحانه با تلاش ماموران انتظامی استان مجروح شده بود دستگیر شد.

وی گفت: سارقان دستگیر شده دارای سابقه بوده و به چهار فقره سرقت مسلحانه و 10 فقره سرقت خشن اعتراف کردند و این سارقان با آزادی مسافران اتوبوس با قرار وثیقه اقدام به سرقت کردند.

وی با اشاره به انتشار فیلم جدیدی در شبکه های اجتماعی از سرقت اتوبوس توسط سارقان مسلح جمعه شب گذشته در مسیر مسجد سلیمان به اهواز، گفت: این فیلم مربوط به همان سرقت یک ماه پیش است و نیست. جدید.

به گزارش ایرنا، سوم خردادماه امسال فیلمی از سرقت اموال مسافران اتوبوس در فضای مجازی دست به دست شد که چهارم خردادماه توسط سرهنگ کیومارت کاشاری رئیس پلیس راه اهواز گزارش شد. سارقان به سرنخ هایی دست یافتند، نتیجه اقدامات پلیس به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

تصاویر این سرقت مسلحانه که یک ماه پیش رخ داد، از جمعه گذشته (3 تیرماه) بار دیگر در فضای مجازی استان بازتاب گسترده ای داشت و ادعا می شد که این سرقت در ساعات گذشته صورت گرفته است.