سفر کاری طولانی تر به لندن به دلیل کووید 19


وار ، انگلستان – از کوری دیویس ، گیرنده گسترده جت ها ، پرسیده شد که آیا می خواهد در سفر جت ها به لندن چیزی را تجربه کند.

دیویس از خبرنگار پرسید که آیا پیشنهادی دارد. وقتی خبرنگار ماهی و چیپس پیشنهاد کرد ، دیویس روشن شد.

“ما فقط در مورد آن صحبت می کردیم. احتمالاً باید تحقیق کنم. “دیویس گفت.

یک غذای محلی می تواند یکی از نکات برجسته تجربه Jets باشد. به دلیل نگرانی از Covid-19 و اقامت کوتاه آنها در اینجا ، جت ها به مقاصد گردشگری ضربه نخواهند زد. آنها قصد دارند شنبه به ورزشگاه تاتنهام بروند ، اما این یک سفر کاری برای تیم است ، نه یک روز تعطیل.

Jets در حال کار بر روی یک جدول زمانی برای آماده سازی تیم برای Falcons در روز یکشنبه است.

جت
گیرنده های جت گسترده Kylen Cole (L.T.R.) ، Corey Davis و Eliza Moore در طول آموزش در لندن.
AP

“مهمترین چیز نظم است ، می دانید؟” روبرت صالح سرمربی این تیم گفت. “من فکر می کنم کارکنان پشتیبانی و همه کسانی که در این امر دخیل بودند فوق العاده بودند و من فکر می کنم ما توانسته ایم پسران را برای آماده سازی برای بهترین و همه تلاش های ممکن از پارک بیرون بیاوریم. به در حال حاضر ، فقط باید پایبند به برنامه ، اعتماد به کارکنان اجرا و اگر این کار را انجام دهیم ، روز یکشنبه از دیوارها بیرون می آییم. “

دیویس در سال 2018 با تایتان ها بازی کرد. او گفت این بار احساس می کند آمادگی بهتری دارد.

دیویس گفت: “من این کار را می کنم. علم زیادی پشت کار آنها وجود دارد و پسران به دنبال خرید آن بودند. این کار کرد.”

جت ها روز جمعه در هتل خود تمرین می کردند. این هتل دو سال پیش یک زمین فوتبال در مقابل زمین گلف خود برای تمرین تیم های NFL ایجاد کرد. دلفین ها هفته آینده در مواجهه با جگوار در همان هتل خواهند بود.

جک ویلسون ، دفاع میانی درباره این سفر گفت: “عالی است.” “به وضوح متفاوت است ، زمان تغییر می کند و همه آنها پسر هستند. مربیان برنامه خوبی برای ما دارند. من فکر می کردم یک فضای بسیار سرد در اینجا از طریق زمین وجود دارد. این یک مجموعه عالی در اینجا با هتل و همه چیز است. من انفجار دارم ”


LBJ CJ Mosley اعتراف کرد که پاهایش روز جمعه پس از انجام 100 ضربه محکم و ناگهانی مقابل تایتان ها “کمی سنگین” شد. ماسلی گفت فکر نمی کند قبلاً این همه عکس داشته باشد. اوبراین گفت CB Brandin Eccles (Connection) و WR Eliza Moore (Connection) در حال بازی برای یکشنبه هستند. او سالیوان گفت که تیم تیلور کرافت (عقب) را حذف کرده و T. Kenny Yeboah تازه کار را از تیم تمرین به میدان می آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *