سقف کسب سهام بنفش 10 برابر افزایش کشف شد


رئیس گروه شخصی سازی اظهار داشت: اجتناب کرده اند همانطور که صحبت می کنیم شنبه 28 اسفند سهم کسب اشخاص حقیقی حقیقی در توکن سرخابی 10 برابر شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند 300 هزار تومان به سه میلیون تومان می رسد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل اجتناب کرده اند صدا را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیما، حسین قربان زاده سهم خریدهای دقیق افراد به همان اندازه همانطور که صحبت می کنیم را ۳۰۰ هزار تومان یعنی برای استقلال ۱۰۳۰ سهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای پرسپولیس ۸۸۵ سهم به قطعا ارزش آن را دارد ۳۰۰ هزار تومان گفتن کرد. اجتناب کرده اند همانطور که صحبت می کنیم شنبه 28 اسفندماه 10 برابر شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر شخص خاص حقیقی ممکن است به همان اندازه سه میلیون سهم خریداری تدریجی.

وی پذیرش پذیره نویسی سهام سرکبی در 9 روز قبل را صحیح دانست را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزود: تاکنون حدود 80 سهم اجتناب کرده اند سهام تجهیزات گلف پرسپولیس را انتخاب کنید و انتخاب کنید 70 سهم اجتناب کرده اند سهام تجهیزات گلف استقلال ارائه شده است است را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیش بینی داریم. کدام ممکن است اشتراک همانطور که صحبت می کنیم به بالا می رسد.”

قربان زاد اظهار داشت: گرچه به همان اندازه 20 روز تولید دیگری اشتراک ممکن است به صورت قانونی شکسته نشده یابد، با این حال هر بار کدام ممکن است مبلغ افزایش سرمایه تامین شود، پذیره نویسی به طور قانونی بالا می یابد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر همانطور که صحبت می کنیم 30 سهم بقیه سهام استقلال را انتخاب کنید و انتخاب کنید 20 سهم بقیه سهام باقی نگه دارد. تشک جمشید فروخته شد اشتراک برداشتن شد

وی اظهار داشت: 10 سهم اجتناب کرده اند کل سهام 2 تجهیزات گلف به صورت پذیره نویسی به صورت افزایش سرمایه اجتناب کرده اند محل قیمت شده سهام تخصیص یافته را انتخاب کنید و انتخاب کنید 90 سهم مابقی نیز به همان اندازه بالا سال واگذار تبدیل می شود. . سپتامبر 1401.

رئیس گروه شخصی سازی اضافه کرد: پیش سوراخ بینی تبدیل می شود در طولانی مدت شهریور ماه همراه خود بلوکی شدن سهام 2 تجهیزات گلف، سهام مقامات به زیر 50 سهم برسد.

رژیم وب مبتنی بر دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر