سقوط دیوارها در درام روانشناسی “ویکفیلد”


شما احتمالاً ستاره های “ویکفیلد” را نمی شناسید – اما ، باور کنید ، بعد از تماشای این درام روانشناختی ، که دوشنبه (18 اکتبر) روی آنتن می رود ، نمی توانید آهنگ خاصی از موسیقی پاپ دهه 80 را از سر خود بیرون کنید. خواهد آمد. ) در زمان نمایش

این آهنگ یا “کرم گوش” ، همانطور که توسط یکی از شخصیت های برنامه نشان داده می شود ، موضوعی مداوم در این مجموعه هشت قسمتی است که در استرالیا ، جایی که تلویزیون ABC در اوایل سال جاری تولید و ضبط شده بود ، ادامه دارد. و این تنها یکی از جنبه های بسیار جذاب “ویکفیلد” است که مربوط به داستان کارکنان و بیمارانی است که در یک بیمارستان روانپزشکی در کوههای آبی نیو ساوت ولز زندگی می کنند.

قهرمان سریال نیک (رودی دارامالمینگام) ، پرستاری مهربان است که عاشق رقص روی شیر (موضوعی دیگر) است و توانایی برقراری ارتباط بی نظیر با بیماران ویکفیلد را دارد. ستاد اصلی شامل دکتر کارینا ولز (جرالدین هکول) است. این دوست دختر سابق نیک است. نیک پس از دریافت مدرک پزشکی کوتاهی کرد. او احساس کرد که این دقیقاً همان کاری است که او می خواهد انجام دهد ، و از اتهامات او مشخص بود که او اهمیت می دهد و ارتباط برقرار می کند که او درست می گوید. این بیماران شامل یک تاجر (دان ویلی) است که پس از مصرف بیش از حد در آنجا است و سعی می کند یک معامله بزرگ تجاری را ببندد. مادری جوان (مگان اسمارت) مبتلا به افسردگی پس از زایمان که از دخترش در ویکفیلد نیز مراقبت می کند. باغبان چشم انداز افسردگی روانی (هریت دایر) که نمی تواند میل جنسی خود را کنترل کند. و یک مادر اضافه وزن با مشکلات مادر (بس هلند) که برای همیشه پشت عینک آفتابی تیره پنهان می شود.

عکس ، رودی دارامالمینگام را در نقش نیک نشان می دهد که ظاهری آزاردهنده دارد.
رودی دارامالینگام در نقش نیک ، پرستار دلسوز که در بیمارستان روانی در ویکفیلد کار می کند ، بازی می کند.
لیزا تامستی / تفریح ​​در جنگل

داستانهای آنها از طریق ترکیبی از فلاش بک ها و رویدادهای خطی زندگی آنها در ویکفیلد ، مانند داستانهای قبلی نیک و همکارانش ، روایت می شود. بسیاری از صحنه های مربوط به شخصیت های مختلف بازبینی می شوند ، اما با دیدگاه های مختلف نمایان می شوند ، که همه چیز را جالب می کند و مخاطب را در پای خود نگه می دارد. شما باید توجه کنید.

البته نیک ارواح خودش را دارد ، و با پیشرفت سریال ، آنها شروع به آشکار شدن می کنند و ما با خانواده اش ، کارینا (که با مشکلاتش روبرو است) و همکارش ، وارد مسائل پیله شخصی او می شویم. -کارمند و وضعیت سلامت روانی او (او “قربانی” آهنگ کرم گوش است که قبلاً ذکر شد). کارکنان ویکفیلد مجموعه ای از دوست داشتن ها و دوست نداشتن ها هستند ، از جمله سرپرست سرپرست پرستاری لیندا (مندی مک لین) ، که می ترسد نیک کار خود را انجام دهد. پیت (سام سیمونز) ، که نسبت به بیماران به سگ های یخ زده دو ماده خود حساس تر است. و کولت (Felicity Ward) ، یک پرستار جدید در سن و سال که روی پیشانی خود ضربه می زند تا رهایش مثبت شود. مک لین ، سیمونز و وارد ، هر کدام با سابقه بازیگری طولانی در استرالیا ، به شیوه خود سرگرم کننده و جذاب هستند.

عکسی از مندی مک لاگلین و فلیسیتی وارد در نقش لیندا و کولت در یک صحنه "ویکفیلد"
مندی مک لین (سمت چپ) و فلیسیتی وارد در نقش لیندا و کولت.
لیزا تامستی / تفریح ​​در جنگل

این مجموعه ، تهیه شده توسط کریستن دانفی-که آن را با سم مک لین ، جوآن ساورز و کتی استریکلند نوشته است-ترکیب یک سکانس درام ، کمدی و حتی فانتزی (با اعداد موسیقایی متعدد) برای ایجاد یک صلیب است.-زندگی بخش می تواند مثر باشد مردم از نظر عاطفی و جسمی غرق شده اند – و به دنبال راه هایی برای برخورد با زندگی در داخل و خارج از دیوارهای همه ویکفیلد هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *