«سلطان سپید» به دام افتاد


به گزارش فارس، سردار احمد طاهری اظهار داشت: با اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر فرجی و پلیس سیستان و بلوچستان، شبکه توزیع مواد مخدر به همراه 10 نفر از همدستانش در چندین ساختمان مسکونی در مناطق مختلف دستگیر شدند. بخش هایی از شهر زاهدان چندین محموله مواد مخدر صنعتی و نیمه صنعتی، ۷ دستگاه خودرو، سلاح و مهمات کشف و ضبط شد.

این مقام ارشد افزود: شبکه اصلی فوق الذکر باند بین المللی مواد مخدر در مناطق شمالی و مرکزی سیستان و بلوچستان با ده ها ارتباط و همکار صنعتی مواد مخدر فعالیت گسترده ای داشت.

سردار طاهری ادامه داد: متهم در بازجویی و تحقیقات صورت گرفته، حساب های مالی خود را تحت عنوان فروش قطعات خودروهای سنگین و سبک سنگین و پارچه فروشی ها به گونه ای نام برد که در هر یک از این اماکن تجاری خارج از منزل اقدام به واریز وجه کرده است. حساب وی در صورتی که نوعی پولشویی محسوب می شود و گردش مالی حساب های باند وی طی حسابرسی انجام شده طی 5 ماه سال جاری بالغ بر 500 میلیارد تومان بوده است. .

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر خط قرمز پلیس این استان است و مصمم به مبارزه با پدیده قاچاق مواد مخدر است، از شهروندان خواست برای اطلاع از اخبار و اطلاعات با شماره تلفن 110 تماس بگیرند. به پلیس تحویل دهید.