سناتور ایالتی از فرماندار خواست قانون را اجرا کرده و از افرادی که در ارتش سوگند یاد می کنند تحقیق کند


سناتور ایالت بروکلین ، زلنور مایری ، پس از آنکه گزارش WNYC / Gothamist پیوندهای واضحی بین نیروی انتظامی نیویورک و پرسنل نظامی و عناصر مسلح و ضددولتی نشان داد ، از کتی هوچول فرماندار نیویورک خواست “به تروریسم پایان دهد”. این گروه که گفته می شود اعضای آن در قیام ژانویه در کنگره آمریکا نقش داشته اند.

مایری در نامه ای به فرماندار روز جمعه ، شبه نظامیان افراطی را “تهدید جدی برای امنیت عمومی” خوانده و از هوچول خواسته است تا روشن کند که چه اقدامی برای اجرای قانون و تحقیق و شناسایی اعضای گروه در صفوف ارتش انجام داده است. . می روند دولت.

مایری در این نامه می گوید: “نیویورکی ها باید متقاعد شوند که کسانی که وظیفه حفاظت از جوامع ما را بر عهده دارند ، مخالفت مشترکی با خشونت رادیکال و ناسیونالیسم شبه نظامی دارند.”

سناتور به طور خاص ادوارد کیروس ، رئیس ستاد گارد نیویورک را تأیید کرد ، نام او در گزارشات عضویت که از گروه هک شده و برای یک سازمان غیرانتفاعی ارسال شده بود ، با تمرکز بر شفافیت اینترنت ، تأیید شد. این اطلاعات هفته گذشته منتشر شد.

گارد نیویورک یک نیروی داوطلب ایالتی است. کیروز به فرماندار گزارش می دهد و همچنین کارمند غیرنظامی بخش امور نظامی و دریایی ایالت نیویورک است که بر 20000 پرسنل نظامی و نگهبانان سراسر ایالت نظارت می کند.

در نامه ای به WNYC / Gothamist ، کیروس اعتراف کرد که در The Oath Keepers ثبت نام کرده است ، اما می گوید که به طور فعال در سازمان مشارکت نداشته و هرگز در فعالیت های آن شرکت نداشته است. اما در گزارشات ، ورود کارکنان گارد نیویورک به توانایی او برای جذب از ارتش و گارد هوایی نیویورک ، گارد ایالت نیویورک و USCG اشاره می کند. [Coast Guard] دستیار ”

در پاسخ به نامه مایری ، سخنگوی فرماندار هوچول ، هازل کرامپتون-هایز تأیید کرد که دفتر وی در حال بررسی موضوعات مطرح شده توسط سناتور ایالتی و بررسی “موقعیت گارد نیویورک” است.

هایدن گفت: “فرماندار هوچول تحمل ایده های افراطی و عدم تحمل نفرت انگیز را ندارد.”

کرز فوراً به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

تحقیقات اولیه Gothmist / WNYC همچنین دو افسر NYPD را شناسایی کرد که به همراه ده ها تن از اعضای فعلی و سابق اجرای قانون در سراسر ایالت برای شبه نظامیان ثبت نام کرده بودند.

بیل دی بلازیو ، شهردار شهر نیویورک گفت که هر افسری که با این گروه بیعت کرده است باید اخراج شود. شهردار در سخنرانی روز جمعه خود در برنامه برایان لرر از WNYC ، گفت که رهبری ویژه مورد بررسی قرار می گیرد ، اما او به شهر دستور نمی دهد که از همه اعضای NYPD برای روابط احتمالی افراطی تحقیق کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *