سن سینما در حین و بعد از پرواز به دی سی دوباره مورد آزار و اذیت قرار گرفت


روز دوشنبه در بازگشت به واشنگتن دی سی ، یک روز پس از ورود هنگام تدریس در دانشگاه ایالتی آریزونا ، با گروه دیگری از فعالان در سینما سن کرستن روبرو شد.

در جریان و پس از پرواز وی به فرودگاه ملی ریگان ، دموکرات آریزونا توسط معترضان فیلمبرداری شد که وی را تحت فشار قرار دادند تا به بودجه بودجه 3.5 تریلیون پوند رای دهد.

فیلم های بارگذاری شده در توییتر سینما در حال قدم زدن در فرودگاه با تلفن همراه او بود ، در حالی که چندین معترض در اطراف او جمع شده بودند و با تلفن های خود فیلم می ساختند. می توان یکی از معترضان را مشاهده کرد که تابلویی روی آن نوشته شده بود: “اسکناس ما را غرق نکنید”.

وقتی یک مامور TSA به دنبال سناتور رفت ، صدای معترض دیگری شنیده شد که می پرسید: “سلام سناتور سینما ، من می خواهم بپرسم آیا می توانید به مردم آمریکا توضیح دهید که می توانید طرح بهتر ساختن بایدن را کاهش دهید.” به چه چیزی فکر می کنید؟ ”

آیا می خواهید اولویت های اقلیمی را کاهش دهید؟ آیا مراقبت از سالمندان را می خواهید قطع کنید یا مراقبت از کودکان است؟ ”

سینما پاسخی نداد.

در حین پرواز ، یک فعال متفاوت از خود فیلم می گیرد که در حال حرکت در راهرو در محل سناتور است ، و در آنجا از سینما در مورد تعهد خود مبنی بر مشارکت شهروندی مهاجران غیرقانونی در لایحه آشتی پرسید.

“آیا می توانی به آن متعهد شوی ، سناتور؟” فعالان ، دریافت کننده DACA به نام کاریناپرسیده شد. “من نمی خواهم شما را اذیت کنم ، اما در عین حال ، فقط می خواهم بدانم که آیا می توانم از شما تعهد بگیرم ، سناتور.”

هر دو حادثه روزی رخ داد که چندین فعال در کلاس درس او در ASU با سینما روبرو شدند و در طول فیلم به حمام او رفتند.

ویدئوی این حادثه نشان می دهد که گروه کوچکی از فعالان مهاجرت – که برخی از آنها گفته اند ممکن است به صورت غیرقانونی در اینجا باشند – سناتور را در راهرو ASU هنگام ورود به غرفه حمام تعقیب می کنند.

او به فعالان گفت که باید برود ، اما آنها همچنان در اتاق تعقیبش می کردند و هنوز فیلمبرداری می کردند.

لذت بخش.  سینما کیرستن
پس از فیلم ، مامور TSA در جریان این حادثه حضور داشت.
کایل الکس استوارت / توییتر

سینما به فعالان پاسخی نداد و تصمیم گرفت در یک غرفه بسته بماند.

قانون آریزونا می گوید: “عکاسی ، ضبط ویدئو ، فیلمبرداری ، ضبط دیجیتالی یا ضبط دیجیتالی شخص دیگری و یا مشاهده مخفیانه شخص دیگری بدون رضایت آنها غیرقانونی است.” در رختکن ، اتاق خواب یا هر مکان دیگر. جایی که شخص انتظار منطقی از حریم خصوصی را دارد.

روز دوشنبه ، دموکرات های آریزونا فعالان را به دلیل رفتار “غیرقابل قبول” خود محکوم کردند.

دیروز چند نفر کلاس من را در دانشگاه ایالتی آریزونا قطع کردند. او گفت که پس از ورود به یک ساختمان قفل شده و ایمن ، فیلم های دانش آموزان من را بدون اجازه آنها در ملاء عام فیلمبرداری و ارسال کردند – از جمله تصاویری از من و دانش آموزانم که از دستشویی استفاده می کردند. ” در بیانیه ای که در توییتر منتشر شده است راه اندازی شد.

سینما افزود: “رفتار دیروز اعتراض مشروع نبود.” “این غیرقابل قبول است که سازمان های فعال به اعضای خود دستور دهند با انجام فعالیت های غیرقانونی مانند ورود به ساختمان دانشگاه ، ایجاد اختلال در محیط یادگیری و فیلمبرداری از دانشجویان در سرویس بهداشتی ، خود را به خطر بیندازند.”

سینما با اشاره به تعهد خود برای ایجاد “محیطی امن و چالش برانگیز از نظر فکری” برای دانشجویان خود ، گفت که در 19 سال گذشته در دانشگاه تدریس می کرده است و مدعی است که روز یکشنبه این محیط نقض شده است.

“دانش آموزان من به شیوه ای اشتباه و غیرقانونی قربانی شدند. این کاملا نامناسب است. ”

فعالان سینما را به دلیل موضع گیری خود در قبال لایحه 3.5.5 میلیارد دلاری رئیس جمهور بایدن برای بهبود زیرساخت ها مورد هدف قرار دادند که او و سناتور جوئی منچین (DWV) متعهد شدند به قیمت فعلی آن مخالف باشند.

لذت بخش.  سینما کیرستن
روز دوشنبه ، سینما فعالان را به دلیل رفتار “غیرقابل قبول” آنها محکوم کرد.
عکس AP / توپ دستی سنا ، پرونده

بایدن در هفته های اخیر با هر دو سناتور ملاقات کرده و درباره موضوعات کلیدی آنها در مورد این لایحه بحث کرده است.

روز دوشنبه ، رئیس جمهور این آزار و اذیت را “بخشی از روند” دانست و در پاسخ به این سوال که آیا فعالان با فیلمبرداری از وی هنگام ورود به غرفه حمام از مرز عبور کرده اند.

بایدن قبل از خندیدن به خبرنگاران گفت: “من فکر نمی کنم آنها استراتژی درستی باشند ، اما برای همه اتفاق می افتد.”

هفته گذشته ، هنگامی که در قایق خانه اش در واشنگتن دی سی بود ، گروهی از فعالان در کایاک از او خواسته بودند تا با منچین مقابله کند.

“این فقط افراد نیستند که سرویس مخفی دارند. بایدن گفت که این بخشی از روند است. “دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *