سوپرجام فوتبال ایران قبل از جام جهانی برگزار می شود. سوپربول بدون تماشاگر؟


با اعلام تاریخ 20 آبان برای دیدار سوپرجام استقلال و نساجی، سوپرجام ایران قبل از جام جهانی و به نوعی به جای دربی پایتخت برگزار می شود.

به گزارش انصاف ورزشی، با بیانیه رسمی سازمان لیگ فوتبال ایران:

با توجه به تغییر تقویم لیگ برتر و موکول شدن هفته دوازدهم لیگ برتر به دوره بعد از جام جهانی، دیدار سوپرجام بین دو تیم استقلال و نساجی مازندران از ساعت 14:01 تا 14:00 روز چهارشنبه برگزار می شود. ، 11 نوامبر.

مکان و زمان برگزاری مسابقه متعاقبا اعلام خواهد شد.

همانطور که پیش بینی می شد هفته دوازدهم لیگ برتر ایران که دربی مهم کلان شهرها بین استقلال و پرسپولیس را نیز در بر می گیرد به پایان جام جهانی 2022 قطر موکول شد و حالا با اظهارنظرهای لیگ فوتبال ایران، دیدار سوپرجام ایرانا بین استقلال قهرمان لیگ و نساجی مازندران قهرمان جام حذفی به عنوان فینال خوب فوتبال ایران قبل از جام جهانی انتخاب شد.

اما در نظر داشته باشید که بازی سوپرجام ایران مسابقه ای است که در آن یکی از سه جام سالانه فوتبال ایران اهدا می شود و پس از آن و در صورتی که مسابقات طبق سه هفته قبل لیگ برتر بدون تماشاگر برگزار شود، سوپرجام بدون تماشاگر بخش مهمی از جاذبه‌ای است که یکی از مهم‌ترین دیدارهای فصل فوتبال ایران را خراب می‌کند.

با این حال ساپینتو که حالا علی فتح الله زاده را به جای سردار آجارلو مدیرعامل می بیند، می تواند با تکرار برتری مقابل نساجی حمید مطهری، جام اول را از آن خود کند.

از سوی دیگر نساجی مازندران با کسب پیروزی در این بازی در کمتر از یک سال فرصت دارد دومین جام مهم در تاریخ طولانی خود را نیز کسب کند.

سوپرجام فوتبال ایران قبل از جام جهانی برگزار می شود.  سوپربول بدون تماشاگر؟
سوپرجام فوتبال ایران قبل از جام جهانی برگزار می شود. سوپربول بدون تماشاگر؟

انتهای پیام