شرکت‌های بزرگ‌تر مراقبت‌های بهداشتی دوباره به سیاستمدارانی کمک می‌کنند که حکومت دموکراتیک نماینده را تهدید می‌کنند


مقدمه: مشارکت های سیاسی شرکت های بهداشت و درمان: از دو حزب تا ترامپ

در مقطعی، رهبری شرکت‌های بزرگ بهداشتی در حمایت مالی از سیاستمداران و مسائل سیاسی آمریکایی محتاط بودند. آنها مقداری پول را مستقیماً به سیاستمداران و سازمان های سیاسی می دادند، اما اغلب مبالغی که به احزاب و سازمان های مختلف با ایدئولوژی های مختلف داده می شد متعادل بود. احتمالاً، هدف افزایش دسترسی به هر کسی که در هر زمان در قدرت بود، بود.

با روی کار آمدن دونالد ترامپ همه چیز تغییر کرده است. به نظر می رسد بسیاری از رهبران به سمت ترامپ و حامیان جمهوری خواه او رفته اند. در ژوئن 2018، ما در مورد چگونگی هدایت CVS به «گروه پول تاریک» که سیاست‌های دولت ترامپ، از جمله لغو قانون مراقبت مقرون به صرفه (ACA) را ترویج کرده است، بحث کردیم. در اکتبر 2018، ما در مورد اکتشافات مهم اما ناقص درباره مشارکت شرکت‌ها به چنین گروه‌های مالی تیره‌ای که دوباره طرفدار ایدئولوژی جناح راست هستند، یعنی حزب جمهوری‌خواه، ترامپ و همکارانش بحث کردیم. در نوامبر 2018، متوجه شدیم که شرکت‌های مراقبت‌های بهداشتی پول را از طریق سازمان‌های پول‌دار تاریک برای حمله به سیاستمداران منتخب چپ دموکرات هدایت می‌کنند. در مارس 2019، ما در مورد اینکه چگونه مشارکت‌های سیاسی شخصی مدیران عامل به شرکت‌های مراقبت‌های بهداشتی در قرن بیست و یکم به طور فزاینده‌ای جناحی بوده است، یعنی مدیران عامل منفرد عمدتاً یا منحصراً برای یک حزب و برای اکثریت بزرگ، حزب جمهوری‌خواه ساخته شده‌اند، بحث کردیم. .

برخی از شرکت‌ها برخی از کمک‌های مالی خود را پس از تسلط اوباش توسط ترامپ متوقف کردند. در 6 ژانویه 2021، گروهی خشن به ساختمان کنگره ایالات متحده یورش بردند تا از تصویب انتخابات 2020 جلوگیری کنند. با این حال، در عرض دو ماه دوباره شروع به اهدا کردند. حمایت از جمهوریخواهان در کنگره که به عدم تصویب انتخابات رای دادند (به آوریل 2021، بعدی، و 7 ژوئیه 2021، بعدی مراجعه کنید).

اکنون گزارش دیگری حاکی از حمایت مداوم شرکت های بزرگ مراقبت های بهداشتی از قانونگذاران جمهوری خواه است که از لغو انتخابات حمایت کردند.

شرکت های مراقبت های بهداشتی از سیاستمدارانی که ممکن است انتخابات را باطل کنند، حمایت مالی می کنند

در 17 آگوست 2021، Popular Information شاخص پاسخگویی شرکتی خود را در 6 ژانویه منتشر کرد. او قول داد که نتایج تلاش‌های نظارتی گسترده، تعهدات شرکت‌ها برای ایجاد تغییراتی در مناقصه سیاسی برای “147 جمهوری‌خواه که به بی‌ثباتی انتخابات رای دادند، و زمینه را برای شورش‌ها فراهم کرد.” این شامل چندین دسته از جرایم سلب مالکیت می شد. نتایج آن شامل برخی از شرکت‌هایی بود که از تعهدات خود سرپیچی کردند، همانطور که در انتشارات آوریل و جولای ما نشان داده شده است. همچنین شامل چندین شرکت بود که به گزارش های قبلی نرسیدند. نتایج مربوط به دسته بندی به شرح زیر بود

شرکت هایی که متعهد شدند کمک های مالی به 147 جمهوری خواه مخالف را متوقف کنند اما مستقیماً به آن جمهوری خواهان اهدا کردند.

در گزارش های قبلی ذکر نشده است: هیچ

برجسته در گزارش های قبلی: سیگنا، الی لیلی

شرکت هایی که متعهد شدند از کمک های مالی به تمام 147 مخالف جمهوری خواه خودداری کنند اما روح این تعهد را شکستند.

در گزارش های قبلی گنجانده نشده است:

پس از 6 ژانویه، Genentech [part of the “Roche group’] او گفت که کمک به مخالفان جمهوری خواه را تعلیق خواهد کرد. Genentech در 30 ژوئن 15000 دلار به NRCC و 15000 دلار به NRSC اهدا کرد.

پس از 6 ژانویه، سانوفی او گفت که کمک به مخالفان جمهوری خواه را تعلیق خواهد کرد. سانوفی 15000 دلار به شورای امنیت ملی در 17 سپتامبر اهدا کرد. “

شرکت هایی که متعهد شده اند تمام کمک های مالی PAC را به حالت تعلیق درآورند و سپس مستقیماً به 147 جمهوری خواه مخالف اهدا کنند.

در گزارش های قبلی گنجانده نشده است:

داویتا

برجسته در گزارش های قبلی: آزمایشگاه های ابوت، گیلاد، نوو نوردیسک

شرکت هایی که متعهد شدند تمام کمک های مالی PAC را به حالت تعلیق درآورند و سپس به طور غیرمستقیم به 147 جمهوری خواه مخالف اهدا کردند.

در گزارش های قبلی گنجانده نشده است:

باکستر بین المللی

برجسته در گزارش های قبلی: United Healthcare

شرکت‌هایی که متعهد شدند معیارهای اهدا را پس از 6 ژانویه دوباره ارزیابی کنند و مستقیماً به مخالفان جمهوری‌خواه اهدا کردند.

در گزارش های قبلی گنجانده نشده است:

Amgenو شرکت آزمایشگاهی آمریکا

شرکت هایی که متعهد شدند معیارهای اهدای خود را پس از 6 ژانویه مورد ارزیابی مجدد قرار دهند و سپس به طور غیرمستقیم به 147 مخالف جمهوری خواه اهدا کردند.

در گزارش های قبلی ذکر نشده است: هیچ

شامل گزارش های قبلی: CVS

بحث

همانطور که قبلاً گفتیم، اکثر شرکت‌های مراقبت‌های بهداشتی بیانیه‌های بلندپروازانه و بلندپروازانه‌ای منتشر می‌کنند که نوید تکثرگرایی، حمایت جامعه و یک جامعه دموکراتیک نماینده را می‌دهد. به عنوان مثال، سانوفی پاستور ادعا می کند:

هدف استراتژی تأثیر اجتماعی سانوفی ایجاد جهانی سالم‌تر و انعطاف‌پذیرتر از طریق تضمین دسترسی به مراقبت‌های بهداشتی برای فقیرترین مردم جهان است.

با این حال، داده‌های جدیدی که در بالا فاش شد و داده‌هایی که در دو نشریه قبلی مورد بحث قرار گرفت، نشان داد که رهبران شرکت‌های بزرگ مراقبت‌های بهداشتی بیشتر و بیشتر مناسب می‌دانستند که مستقیماً به سیاستمدارانی که سیاست‌های ضد دموکراتیک را ترویج می‌کنند، کمک کنند. به نظر می رسد تامین مالی رهبران سیاسی که نتایج انتخابات را به چالش می کشند در غیاب شواهد بسیار واضح از بی نظمی های انتخاباتی، تعهدات شرکت ها در مورد فراگیری سطح بالا مانند موارد ذکر شده در بالا را نقض می کند.

آیا این طور است که رهبران شرکت های مراقبت های بهداشتی علیرغم بیانیه های ماموریت بلندپروازانه خود بیشتر به کسب درآمد علاقه مند هستند تا بهبود جامعه؟ همانطور که قبلاً گفتیم، این یک فرمول معقول است. به عنوان مثال، طبق گزارش واشنگتن پست در ژانویه 2021،

موضع آنها این بود: “بیایید کاهش های مالیاتی بزرگ را بپذیریم و از بیگانه هراسی و استبداد آشکار نگاه کنیم.” برندان بویل (D-Pa.)، عضو کمیته راه و روش مجلس، گفت که این یک معامله کلاسیک فاوستی بود.

از طرف دیگر، شاید این فقط پول نیست. باز هم، همانطور که قبلاً گفتیم، به دلیل اینکه مدیران ارشد شرکتی هستند، افراد خاصی می توانند پول سیاسی را بسیار فراتر از آنچه که به عنوان افراد خصوصی می توانند کنترل کنند، کنترل کنند و این کار را بی سر و صدا و گاهی به صورت ناشناس انجام دهند. بنابراین، رهبران شرکت‌ها ممکن است بتوانند منافع خود را از طریق بخشش سیاسی شرکت‌هایشان پیش ببرند. این علایق ممکن است فراتر از غنای شخصی باشد. برخی نیز ممکن است به قدرت سیاسی شخصی علاقه مند باشند، یا ممکن است راه های دیگری داشته باشند که از طریق آنها می توانند از رهبری سیاسی ناسیونالیستی آشکارا ضد دموکراتیک، اقتدارگرا و حتی فاشیست بهره ببرند. صنعت گران بزرگ قبلاً از رژیم های آشکارا اقتدارگرا و فاشیستی در کشورهای دیگر حمایت کرده اند، برخی برای کسب درآمد بیشتر، اما بعداً، برخی به دلایل سیاه تر. (برای مثال به این مقاله در مورد چگونگی نجات مالی حزب نازی توسط صنعتگران آلمانی در سال 1932 مراجعه کنید.)

اکنون به نظر می رسد که رهبران شرکت های بزرگ مایل به اعمال قدرت سیاسی زیادی هستند که به نفع سازمان های تحت کنترل آنها است. تا همین اواخر، آنها ممکن است قادر به انجام این کار بدون افشای اطلاعات برای جامعه عمومی بودند. این جامعه ممکن است به شدت تحت تأثیر این قدرت قرار بگیرد، اما وقتی بتوان از آن بی سر و صدا استفاده کرد، در مورد مالکیت و استفاده از آن حرف چندانی نخواهد داشت.

ما به‌عنوان متخصصان مراقبت‌های بهداشتی، سیاست‌گذاران، بیماران و عموم مردم سزاوار این هستیم که بدانیم رهبری شرکت‌های مراقبت‌های بهداشتی چگونه پول را به سمت مسائل سیاسی هدایت می‌کنند و چگونه از انجام این کار سود می‌برند. اگر آنها این کار را به نفع ما انجام ندهند، باید مطمئن شویم که همه چیز تغییر می کند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر