شرکت ناشران هارپر کالینز News Corporation در بیست و سومین کنفرانس سالانه ارتباطات Credit Suisse


شرکت ناشران هارپر کالینز News Corporation در بیست و سومین کنفرانس سالانه ارتباطات Credit Suisse

نیویورک ، نیویورک – 9 ژوئن 2021 برای امروز ، برایان موری ، رئیس و مدیرعامل ناشران HarperCollins ، در بیست و سومین کنفرانس ارتباطات سالانه Credit Suisse در سه شنبه 15 ژوئن شرکت می کند. جلسه مجازی ساعت 9:30 صبح EDT آغاز می شود.

برای گوش دادن به پخش زنده اینترنتی ، لطفاً از وب سایت News News Corporation به آدرس https://newscorp.com/investor-relations-2/presentations/ دیدن کنید. انتظار می رود مدت کوتاهی پس از کنفرانس ، پخش مجدد وب در همان مکان در دسترس باشد.

درباره اخبار شرکت
News Corporation (Nasdaq: NWS ، NWSA ؛ ASX: NWS ، NWSLV) یک شرکت جهانی ، خدمات رسانه ای و اطلاعاتی متنوع است که بر ایجاد و توزیع محتوای معتبر و قانع کننده و سایر محصولات و خدمات تمرکز دارد. این شرکت مشاغل را در طیف وسیعی از رسانه ها پوشش می دهد ، از جمله: خدمات املاک و مستغلات دیجیتال ، خدمات ویدیویی اشتراک در استرالیا ، خدمات اخبار و اطلاعات و انتشار کتاب. دفتر مرکزی نیویورک ، News Corporation عمدتا در ایالات متحده ، استرالیا و انگلستان فعالیت می کند و محتوا و سایر محصولات و خدمات آن در سراسر جهان توزیع و مصرف می شود. اطلاعات بیشتر در دسترس است: http://www.newscorp.com.

درباره هارپر کالینز
ناشران هارپر کالینز دومین ناشر بزرگ کتاب مصرف کننده در جهان است که در 17 کشور جهان فعالیت می کند. هارپر کالینز با سابقه ای 200 ساله و بیش از 120 برداشت تجاری در سراسر جهان ، سالانه تقریباً 10 هزار کتاب جدید به 16 زبان منتشر می کند و دارای کاتالوگ چاپی و دیجیتالی با بیش از 200 هزار عنوان است. نویسندگان هارپر کالینز که در ده ها بیوه نوشته شده اند شامل برندگان جایزه نوبل ، جایزه پولیتزر ، جایزه ملی کتاب ، مدال های بری بری و کالدکوت و جایزه من بوکر می شوند. هارپر کالینز که دفتر مرکزی آن در نیویورک است ، زیرمجموعه News Corporation (Nasdaq: NWS ، NWSA ؛ ASX: NWS ، NWSLV) است و به صورت آنلاین در CorporateHC.com قابل دسترسی است.

مخاطب
روابط سرمایه گذاران شرکت خبری
مایکل فلورین
212-416-3363
[email protected]

اخبار ارتباطات شرکتی
جیم کندی
212-416-4064
[email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *