شرکت کننده اولیه پرسپولیس در فصل بلند مدت کیست؟به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، اگر بخواهیم عوامل قوت گروه پرسپولیس در فصول قبلی را بشماریم کدام ممکن است سهم انکارناپذیری در قهرمانی این گروه داشت، باید بلافاصله به مقام اول این گروه ردیابی کرد. با این حال در فصل {بیست و یکم} این نشریه همراه خود کار کردن ضعیف حمید لاک را انتخاب کنید و انتخاب کنید احمد گوهری پاشنه آشیل سرخپوشان شد.

همراه خود این اوصاف پیش بینی می سر خورد یحیی گل محمدی برای فصل جلو هدایت تیمش را به دروازه بان ماهر تری بسپارد.

علیرضا بیرانوند کدام ممکن است روزهای a فوق العاده ای را در پرسپولیس سپری کرد، امکان بی نظیر محمدی برای حفاظت اجتناب کرده اند تیمش در فصل بلند مدت است. تنها اشکال برانوند {در این} سوئیچ، قراردادش همراه خود گروه بلژیکی آنتورپ است. او فصل قبلی همراه خود قراردادی سه ساله راهی بلژیک شد با این حال نتوانست فصل موفقی را {در این} گروه سپری تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید این دلیل است برای دومین فصل فوتبال اروپا به بوواچیستا قرض گرفت.

همراه خود این جاری اخباری اجتناب کرده اند سوی دارایی ها آگاه به گوش می رسد کدام ممکن است یحیی گل محمدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید علی پیرانوند در جاری مذاکره هستند.

این پیام نیازمند سایر دروازه بانان شاغل در فوتبال اروپاست کدام ممکن است در تجهیزات گلف پرتغالی پورتیموننسه سودآور نبودند، امکان دوم یحیی گل محمدی برای مقام اول پرسپولیس در فصل بلند مدت.

حالا باید به همان اندازه بالا فصل منتظر ماند را انتخاب کنید و انتخاب کنید دید چه کسانی بین برانوندها را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیازمندان شناخته شده به عنوان مدافع پرسپولیس فصل بلند مدت خواهند بود.