شما در مورد قوانین جدید قرنطینه نیویورک س questionsال دارید. ما پاسخ ها را داریم.


دوشنبه شب ، الیزابت باتین اخطاریه ای دریافت کرد که کلاس درس پیش از پسرش در PS87 در منهتن به دلیل قرار گرفتن در معرض فردی که تست کووید -19 مثبت بود به مدت 10 روز تعطیل است. باتین شوکه شد: مقامات گفتند تغییرات اخیر در سیاست های تعطیلی شهر برای کاهش تعداد قرنطینه های کلاس درس طراحی شده است و تغییرات از همان روز به اجرا گذاشته شد. وی گفت: “همه ما گیج بودیم که کل کلاس درس بعد از اعلام هفته گذشته بسته شده است.”

همانطور که معلوم است ، دانش آموزان پیش دبستانی با معلم روبرو شده اند که آزمایش آنها مثبت بوده است ، آنها را وادار کرده است که کلاس خود و چند نفر دیگر را تعطیل کنند. اکنون صدها دانش آموز در انزوا هستند.

به گفته بسیاری از والدین ، ​​معلم با یک مورد موفق و علائم خفیف واکسینه شد. اداره آموزش و پرورش این موضوع را تایید نکرده است.

اکنون سوالات باتین وجود دارد. او می خواهد بداند چرا – بر اساس سیاست جدید – فرزندش باید پس از نیم ساعت قرار گرفتن در معرض یک فرد بالغ نقاب دار و واکسینه شده ، منزوی شود ، اما نه لزوماً اگر کودک زمان بیشتری را با یک دانش آموز مثبت بگذراند. او نگران است که دانش آموز کلاس دوم خود ، که پیش معلم ظاهر نشده است ، اما قبل از K پیش از پسرش ظاهر شده است ، نیازی به انزوا نداشته باشد.

سخنگوی اداره آموزش و پرورش گفت که این سیاست از دستورالعمل های مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها پیروی می کند ، که توصیه می کند دانش آموزانی که در معرض بزرگسالان مبتلا به کووید مثبت با فاصله بیش از 15 دقیقه و کمتر از 6 پا قرار دارند باید جدا شوند. آنها ماسک می زنند مقامات گفتند که آنها روشن کرده اند که از این دستورالعمل ها پیروی می کنند. اما باتین گفت بسیاری از والدین سیاست های جدید را نمی دانند یا درک نمی کنند. “چرا آنها نتوانستند کمی بیشتر توضیح دهند؟” او پرسید.

برای این منظور ، در اینجا برخی از پاسخها بر اساس پروتکل قرنطینه جدید ارائه شده توسط والدین به WNYC / Gothamist و پاسخهای بخش آموزش شهر ارائه شده است.

چه کسی نزدیکترین فرد در تأسیس مدرسه است؟

در محیط های داخلی ، همکلاسی هایی که ماسک خود را بیش از 15 دقیقه خاموش کرده بودند سه پا دانش آموز کسانی که تست آنها مثبت است تماس نزدیکی محسوب می شوند. دانش آموزانی که بیش از 15 دقیقه وقت صرف می کنند شش پا یک فرد بالغ کسانی که تست آنها مثبت است نیز تماس نزدیکی در نظر گرفته می شوند ، چه آنها نقاب داشته باشند یا نه.

یک نمودار جریان که آیا دانش آموز به عنوان یک تماس نزدیک در یک کلاس داخلی در نظر گرفته می شود یا خیر

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

قوانین چگونه بر روابط نزدیک واکسیناسیون و غیر واکسیناسیون تأثیر می گذارد؟

بدون علامت واکسینه شده دانش آموزان و بزرگسالان نیازی به قرنطینه ندارند. بدون علامت بدون ایمن سازی به دانش آموزان و بزرگسالان دستور داده می شود که ده روز دور باشند.

آیا در صورت مثبت بودن نتیجه آزمایش کودک یا معلم در کلاس فرزندشان ، والدین مطلع می شوند ، حتی اگر تماس نزدیکی در نظر گرفته نشود؟

همه دانش آموزان و کارکنان گزارش مثبت مورد را دریافت می کنند مدرسه، و به مخاطبین نزدیک اطلاع داده می شود. اما همه در A. کلاس در صورت عدم ارتباط نزدیک ، یک مورد مثبت در کلاس آنها گزارش می شود.

چه کسی تعیین می کند که کدام بچه ها آمده اند و “تماس نزدیک” دارند؟ آیا مسئولیت معلم کلاس درس است؟

تیم تحقیق و ردیابی شهر با مدیران برای شناسایی مخاطبین نزدیک کار می کند.

درخت تصمیم گیری در مورد تماس دانش آموزان خارج از کلاس درس و تفاوت آنها با یکدیگر

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

اگر دانش آموزی در تماس نزدیک با فردی باشد که نتیجه آزمایش او مثبت است ، آیا خواهر و برادرهای وی نیز مجبورند در خانه بمانند؟

فقط دانش آموزانی که در موارد مثبت ارتباط نزدیک دارند ، باید در خانه بمانند. اگر برادران یا خواهران در مدرسه با یک مورد مثبت مواجه نشوند ، نیازی به ماندن در خانه ندارند.

وقتی دانش آموزان مصمم به داشتن “ارتباط نزدیک” و اعزام به خانه برای قرنطینه 10 روزه شوند ، چه کسی به آنها آموزش می دهد؟

دانش آموزان با تمام مقاطع تحصیلی در منزل از معلم خود قرار ملاقات دریافت می کنند و ممکن است در “ساعات اداری” ثبت نام کنند. در مواردی که یک کلاس کامل از کودکان کوچک و واکسینه نشده کنار گذاشته شود ، معلم در واقع به تمام کلاس آموزش می دهد.

در چه مرحله ای می توان چک های بدون تماس را به کلاس بازگرداند؟

آنها می توانند در روز پنجم آزمایش شوند ، و در صورت منفی بودن نتایج ، می توانند در روز 8 بازگردند. در صورت عدم آزمایش ، ممکن است در روز یازدهم بازگردند.

بسیاری از دانش آموزان در کلاس های خود با هم ناهار می خورند. آیا همه همکلاسی ها به عنوان “تماس نزدیک” در نظر گرفته می شوند زیرا در هنگام ناهار در معرض دید قرار می گیرند؟

آره. همه دانش آموزان واکسینه نشده که با هم در کلاس غذا می خورند ، تماس نزدیک تلقی می شود. اگر کودکان زیر 12 سال که هنوز واکسینه نشده اند در کلاس خود ناهار بخورند و مورد مثبت وجود داشته باشد ، کل کلاس به مدت 10 روز منزوی می شود.

اگر موردی در یک کافه تریای شلوغ وجود داشته باشد ، چه اتفاقی می افتد؟

اتاق وضعیت ، مرکزی که بین بخشهای بهداشت و آموزش و پرورش برای پاسخگویی به موارد هماهنگ می کند ، با رهبران مدرسه کار می کند تا تشخیص دهد چه کسی در فاصله 6 پا از فردی که تست او بیش از 10 دقیقه مثبت بوده است ، قرار دارد. به رهبران مدارس دستور داده می شود تا به دانش آموزان کمک کنند تا در گروه های خود با دانش آموزان ارتباط نزدیک داشته باشند ، اما این احتمال وجود دارد که گروه های بزرگتری از دانش آموزان مجبور شوند در صورت مشاهده یک مورد مثبت در کافه تریا از مدرسه دور بمانند.

اگر دانش آموزی در تست سریع مثبت باشد اما در آزمون های بعدی منفی باشد ، چه؟ آیا کلاس خارج از قرنطینه است؟

اداره بهداشت شهرستان نتایج آزمایش را بررسی کرده و با خانواده مشورت می کند تا نزدیکی سایر عوامل خطر مانند یک مورد مثبت تأیید شده را تعیین کند. سپس ، آنها تصمیم خواهند گرفت که آیا قرنطینه را معکوس یا لغو کنند.

چرا کودکان پیش از K و مهد کودک غربالگری نمی شوند؟ چگونه می توان شهر را بدون بررسی در کلاس های درس متوقف کرد؟

وزارت آموزش و پرورش می گوید: “به دنبال توصیه متخصصان پزشکی ، در جمع آوری نمونه ها چالش هایی وجود دارد که قابلیت اطمینان نتایج را در این سن به خطر می اندازد. اگر یک فرد جوان دارای علائم یا تماس نزدیک باشد ، باید همچنان مورد معاینه قرار گیرد ، اما برای بررسی نظرسنجی ما می خواهیم مطمئن شویم که نتایج قابل اعتماد هستند. ”


سوالات و نظرات خود را در مورد سال تحصیلی جدید ، قوانین قرنطینه و موارد دیگر برای ما ارسال کنید [email protected]به

همچنین ، به داده های ما در مورد موارد ، تعطیلی و تهویه کلاس درس در مدارس دولتی نیویورک در اینجا نگاه کنید: بازگشت به آمار کروناویروس ، نسخه مدرسه: تشخیص شیوع در آموزش و پرورش نیویورکبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *