شکارچی پاداش سگ اصرار دارد که شکار با وجود آسیب مچ پا ادامه دارد


شکارچی پاداش سگ اصرار داشت که با وجود آسیب دیدگی از ناحیه مچ پا ، به دنبال دوست پسر فراری گابی پتیتو است که باعث بازگشت او به خانه در کلرادو شد.

این سگ ، ستاره تلویزیونی رئالیتی که نام اصلی او دوان چاپمن است ، روز دوشنبه هنگام جستجوی برایان لاندری در فلوریدا از ناحیه مچ پا مجروح شد.

اما سخنگوی وی گفت که او هنوز تیمی از بازرسان را در ایالت سانشاین پیدا کرده است که به دنبال سرنخ هایی در مورد محل نگهداری لباس های شسته شده پس از بازگشت سگ و همسرش ، فرانسی به خانه هستند.

جنیفر ویلینگهام ، سخنگوی سنی در بیانیه ای گفت: “سگ جستجوی برایان لاندری را به پایان نرساند.” سگها و فرانس چاپمن باید در موارد مختلفی در خانه در کلرادو مشارکت داشته باشند ، از جمله آسیب مچ پای سگ که در طول جستجو رخ داده است. “

دختر سگ ، لیزا چاپمن ، مدیریت “تدارکات” را انجام می دهد و سرنخ هایی از هاوایی را جستجو می کند ، در حالی که گرگ زکا از کلرادو نیز همین کار را می کند. او به خطوط احتمالی تلویزیون Rewards Hunter ، 833-Teldog اشاره کرد.

برایان را در جستجوی لباسشویی شکارچی سگ لباسشویی کنید.
برایان را در جستجوی لباس های شسته شده به یک شکارچی سگ لباسشویی تبدیل کنید.
اینستاگرام

او گفت: “سگ و تیم به جستجوی برایان لاندری ادامه خواهند داد.”

این لباسشویی 23 ساله تقریباً یک ماه متواری است و تحقیقات گسترده و تبلیغات مداوم در این مورد هنوز مشخص نشده است که فراری کجاست. لباسشویی تنها فردی است که به ناپدید شدن و قتل پتیتو ، ساکن لانگ آیلند علاقه مند است.

برایان لاندری در ماه سپتامبر توسط والدینش گم شده بود.
برایان لاندری در ماه سپتامبر توسط والدینش گم شده بود.
اینستاگرام

این زوج جوان در طول تابستان یک سفر بین المللی یک ماهه را آغاز کردند ، اما در اواخر ماه اوت سفر را ترک کردند و لباس های شسته شده به خانه والدین خود در پتیتو بدون فلوریدا بازگشتند.

والدین پتیتو او را در 11 سپتامبر گم کردند و مقامات بدن او را در 19 سپتامبر در یک کمپ دور افتاده در وایومینگ پیدا کردند. تا آن زمان گزارش می شد که لباسشویی گم شده است.

لباسشویی وقتی به فروشگاه بزرگ فلوریدا رفت ، چیزهایی مانند تلفن های همراهش را پشت سر گذاشت. سگ و تیمش به دنبال لباس شویی رفتند ، اما این اقدام انتقاداتی را به همراه داشت و منتقدان دخالت او را یک ترفند تبلیغاتی دانستند.

سگ داشت به جاش بنسون ، خبرنگار WFLA-TV گفت بنسون در توییتر خود نوشت که روز دوشنبه ، او بودجه ای برای “تحقیقات گران قیمت” جمع آوری می کرد.

شهرستان تتون ، وایومینگ کرونر قرار است بعد از ظهر سه شنبه در مورد تصمیم کالبد شکافی پتیتو یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار کند. انتظار می رود وی جزئیات جدیدی در مورد علت مرگ ارائه دهد.

لباسشویی متهم به قتل نشده است ، اما حکم بازداشت به اتهام استفاده پتیتو از کارت اعتباری در زمان ناپدید شدن وی صادر شده است.

مجری قانون در حالی که در حال جستجوی هرگونه نشانه ای از لباسشویی برایان هستند ، حشرات مردابی را در زیر جاده خاکی در ضلع جنوبی کارلتون رزرو اداره می کنند.
نیروی انتظامی در حین جستجوی هرگونه علامتی از لباسشویی برایان ، زیر یک جاده خاکی در ضلع جنوبی کارلتون رزرو ، حشرات مردابی را اداره می کند.
APدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *