صورت نازک | قرص برای نازک شدن صورت


برخی افراد حتی اگر بدنشان لاغر باشد چاق می شوند. این باعث می شود بدن آنها ضخیم تر از بدن آنها به نظر برسد. چاقی صورت همچنین باعث می شود فرد پیرتر از سن خود به نظر برسد. در این مقاله روش هایی را برای لاغر شدن صورت در نظر می گیریم.

بهترین راه برای لاغر شدن صورت

بهترین راه برای لاغر شدن صورت

قبل از تلاش برای کاهش وزن ، بهتر است علت چاقی صورت خود را دریابید و دلایل زیادی برای چاقی صورت وجود دارد. گاهی اوقات این به دلیل بیماری یا دارویی است که مصرف می کنید. در این حالت ، بهتر است ابتدا با پزشک خود مشورت کرده و تغییرات مربوط به شیوه زندگی یا داروهای مصرفی خود را برای پزشک توضیح دهید. پزشک شما می تواند بر اساس سابقه شما علت چاقی صورت شما را تشخیص دهد. در اینجا نکاتی برای لاغر شدن صورت آمده است.

ورزش: کاهش وزن در افراد مختلف متفاوت است. صورت معمولاً پس از یک تا دو کیلو کاهش وزن لاغری قابل مشاهده است. ورزش به معنای کاهش وزن موضعی نیست ، بلکه تمام اعضای بدن وزن خود را کاهش می دهند. در همین حال ، صورت نازک تر می شود.

میزان قند و نمک را کاهش دهید: مصرف زیاد قند و نمک مایعات را در بدن به دام می اندازد. برای کاهش التهاب و تجمع مایعات در بدن ، مقدار نمک باید به 1500 میلی لیتر در روز و مقدار گلوکز به 20 گرم در روز کاهش یابد. وقتی مقدار تجویز شده از این مواد را مصرف می کنید ، در صورت خود کاملا نازک می شوید.

تغییر فعالیت های هوازی: برای کاهش وزن و لاغری صورت ، باید ورزش های هوازی انجام دهید. یک برنامه ورزشی هوازی باید شامل 60 دقیقه ورزش پنج روز در هفته باشد.

برای مطالعه: قرص های لاغری Venostat

تغییرات رژیم غذایی:

اگر ورزش می کنید اما رژیم را رعایت نمی کنید ، هیچ تغییری در صورت خود مشاهده نمی کنید و وزن خود را کاهش نمی دهید. غذایی که می خوریم می تواند به صورت جوش و تورم روی صورت تاثیر بگذارد و غذا می تواند باعث تورم صورت شود. اولین قدم این است که غذاهای فرآوری شده را از رژیم غذایی خود حذف کرده و سبزیجات را جایگزین آنها کنیم.

برای جلوگیری از تورم صورت از غذاهایی مانند زنجبیل ، زردچوبه ، کدو ، نارگیل ، لیمو و چغندر استفاده کنید. وقتی احساس سیری می کنید نباید غذا بخورید.
آب بنوشید: نوشیدن آب بدن را هیدراته نگه می دارد و هنگام ورزش سردرد ندارید. همچنین به کنترل اشتها و کنترل اشتها کمک می کند. نوشیدن آب کافی به طراوت پوست شما کمک می کند.

به اندازه کافی بخوابید: عدم خواب کافی می تواند صورت شما را متورم کند. در هنگام خواب ، بدن خود را ترمیم می کند و هورمون ها فعالیت اندام های مختلف را تنظیم می کنند. در صورت عدم استراحت کافی ، این ترمیم ها در بدن انجام نمی شود. شما باید حداقل 7 ساعت در شب بخوابید.

ماساژ: مانند سایر قسمت های بدن ، مایع لنفاوی زیر پوست تجمع می یابد و باعث تورم صورت می شود. ماساژ باعث انقباض موقت مایع لنفاوی شده و باعث خواب آلودگی روی صورت می شود. ماساژ صورت می تواند چربی اضافی را از بین ببرد. ماساژ اکسیژن رسانی به بافت ها و جریان خون را افزایش می دهد و پوست صورت را سفت می کند. شما باید از بدن خود مراقبت کنید تا ماساژ موثر واقع شود.

از مصرف الکل اجتناب کنید: نوشیدن الکل باعث تورم صورت می شود ، بنابراین برای کاهش ورم و نازک شدن صورت ، باید از نوشیدن این نوشیدنی خودداری کنید.

انواع غذا: رژیم شیر و موز

درمان های خانگی برای لاغری صورت

درمان های خانگی برای لاغری صورت

راه های زیادی برای لاغر شدن صورت وجود دارد. با رعایت چند نکته و انجام چند کار می توانید صورت خود را نازک کرده و تورم را از بین ببرید. در قسمت آخر مقاله ، ما به نکاتی اشاره کردیم که می توانید برای لاغر شدن صورت خود رعایت کنید.

همچنین می توان این روش ها را در خانه دنبال کرد و نیازی به مراجعه به کلینیک نیست. همچنین یک سری ماسک وجود دارد که می توانید از آن برای شادابی و لاغری صورت خود استفاده کنید.

ورزش ، نوشیدن آب و رژیم غذایی اصلی ترین نکاتی است که برای سفید شدن صورت باید به آنها توجه کرد. اما جدا از این کاربردها ، از یک سری ماسک نیز می توان استفاده کرد. در اینجا برخی از این ماسک ها برای نازک شدن صورت آمده است.

داروی خیار و گلاب: به دلیل ترکیب خیار ، استفاده موضعی از آن به آبرسانی به پوست کمک می کند. برای تهیه این ماسک ، خیار را آسیاب کرده و مقداری گلاب در آن مخلوط کنید. این ماسک را به مدت بیست دقیقه روی پوست بمالید. پس از دو هفته ، نتایج استفاده از این ماسک را مشاهده خواهید کرد.

سالاد و جوانه گندم: خوردن سالاد گندم و جو تأثیر زیادی در درخشندگی و طراوت صورت دارد. بعد از شام می توانید از ترکیب ماست و جوانه گندم استفاده کنید.

مزوتراپی برای کاهش چربی صورت

مزوتراپی برای کاهش چربی صورت

مزوتراپی روشی است که چربی را در ناحیه خاصی از بدن هدف قرار داده و از بین می برد. به همین دلیل می توان از آن برای کاهش وزن استفاده کرد. یکی از روش هایی که برای لاغر شدن صورت استفاده می شود مزوتراپی است. اساس این روش ترکیب ویتامین ها در موادی مانند داروها ، عصاره های گیاهی و چربی ها است. تزریق روی سطح میکروسکوپی انجام می شود.

این روش همچنین مشکل تجمع چربی را که در برابر ورزش مقاوم است از بین می برد. همچنین استفاده از مزوتراپی برای برداشتن چربی از نواحی مانند چانه آسان تر است.

اساس مزوتراپی ترکیب مواد محلول در چربی مانند ویتامین ها ، اسیدهای آمینه ، داروها ، عصاره های گیاهی و هورمون ها در چربی ها است و باعث حذف آنها می شود. این مواد مستقیماً وارد سلول های بافت چربی می شوند و خود به خود چربی را حل می کنند.

محلول موجود در سلول های چربی در نهایت باعث التهاب و مرگ سلولی می شود. در نهایت ، این چربی ها توسط کبد به طور کامل از بدن دفع می شوند. کالری دریافتی می تواند باعث رشد سلول های چربی شود ، اما اگر سلول چربی مرده باشد اینطور نیست. نتایج مزوتراپی بین سه تا چهار هفته پس از تزریق ظاهر می شود.

بیشتر بدانید: قرص گلوریا

موارد مزوتراپی در زیر آورده شده است.
مزوتراپی برای از بین بردن چربی صورت ، ران ، شکم و سایر قسمت های شکم استفاده می شود.
سلولیت را از بین می برد ؛
لیفت صورت ؛
با این روش پوست رنگ پریده شل را سفت کنید.
بدن را شکل دهید ؛
آنها پوست را در مناطق مختلف تقویت می کنند.
اندوه را برطرف می کنند.

همچنین:

همچنین:

برای نازک شدن صورت با مزوتراپی ، پزشک ابتدا بیهوشی قسمت مورد نیاز را انجام می دهد. سپس بیهوشی را از صورت شما برداشته و سپس صورت شما را با مواد ضدعفونی کننده تمیز و ضد عفونی می کنند. در مرحله بعد ، آنها شروع به واکسیناسیون می کنند. تزریق به آرامی و مستقیماً در بافت چربی انجام می شود. در نتیجه تزریق این مواد ، چربی از بین رفته و توسط کبد دفع می شود.

هر جلسه مزوتراپی حدود 15 تا 20 دقیقه طول می کشد. این زمان بسته به وضعیت فردی که مزوتراپی دریافت می کند متفاوت است ، اما اندازه متوسط ​​سینه حدود بیست دقیقه طول می کشد.

تعداد جلسات مزوتراپی صورت در افراد مختلف متفاوت است. میزان چربی در ناحیه مورد نظر ، وضعیت کلی بدن ، سن و عواملی از این قبیل تعیین می کند که چند جلسه باید برای مزوتراپی صرف کنیم. پزشک وضعیت شما را بررسی می کند و به شما می گوید که چند جلسه باید داشته باشید. تعداد جلسات تجویز شده توسط پزشک باید تکمیل شود تا فرد نتیجه مطلوب خود را از مزوتراپی بدست آورد.

در اینجا برخی از مزایای مزوتراپی ، به ویژه مزوتراپی صورت ، آورده شده است. مزایای مزوتراپی عبارتند از:

مزوتراپی یک روش بدون درد و خونریزی است.
روش مزوتراپی مستقیماً مناطق چربی را هدف قرار می دهد.
شما نیازی به رژیم غذایی سنگین و ورزش ندارید.
بعد از جلسات مزوتراپی نیازی به استراحت خاصی ندارید و می توانید فعالیت های روزانه خود را انجام دهید.
نتایج مزوتراپی به زودی ظاهر می شود.
همه درمانها عوارض جانبی زیادی دارند و مزایای زیادی نیز دارند. این عوارض جانبی معمولاً زمانی رخ می دهد که فرد به طور کامل از شرایط استاندارد درمان پیروی نکند. مزوتراپی ، مانند همه روش های درمانی ، عوارض جانبی زیادی دارد که در ادامه به آنها می پردازیم. این عوارض زمانی ظاهر می شوند که شرایط استاندارد درمان مزوتراپی رعایت نشده باشد.

عوارض مزوتراپی عبارتند از:

عوارض مزوتراپی عبارتند از:

نشان دادن واکنشهای آلرژیک به داروها و محلولهای تزریق شده توسط پوست ؛
تورم و آسیب خفیف در محل تزریق ؛
التهاب و قرمزی پوست ؛
خارش و احساس سوزش در محل تزریق.
از عوارض ذکر شده بعد از مزوتراپی معمولی آگاه باشید. این علائم معمولاً در یک یا دو روز از بین می روند.
مدت زمان تأثیر مزوتراپی بر صورت شما بستگی به هر فرد دارد. عوامل م influثر بر ثبات این روش عبارتند از سن ، کیفیت مواد مورد استفاده برای تزریق ، وضعیت جسمانی فرد و میزان مراقبت از پوست که فرد انجام می دهد. ورزش و رعایت رژیم غذایی مناسب مزوتراپی را پایدارتر می کند. یک شیوه زندگی سالم باعث افزایش ماندگاری مزوتراپی می شود و گاهی دائمی می شود.

داروی گیاهی برای لاغر شدن صورت

برخی از افراد با وجود لاغر شدن دهان سنگینی دارند. این باعث می شود بدن آنها پرتر به نظر برسد. تا کنون ، ما یک سری روش ها را برای نازک شدن صورت و از بین بردن تورم ذکر کرده ایم.

یکی از داروهای گیاهی استفاده از داروهای گیاهی است. ما همچنین می توانیم از داروهای گیاهی در خانه استفاده کنیم و نیازی به مراجعه به مکان خاصی برای درمان نیست. در ادامه این مقاله به بسیاری از گیاهان و داروهای گیاهی اشاره می کنیم که می توان برای لاغر شدن صورت استفاده کرد.

به شرح زیر است :

رز چند بار در روز از کمپرس گل رز استفاده کنید. این کمپرس همچنین صورت را شاداب می کند.
خرما از خرما یا آب نخل به صورت خوراکی استفاده کنید.
Gra از آب گریپ فروت به صورت خوراکی استفاده کنید.
استفاده از جوانه گندم به صورت خوراکی ؛
F با استفاده از ترکیب رازیانه و دارچین ماساژ دهید.
S ماساژ صورت با استفاده از ترکیب کنجد و دارچین ؛
گونه ها و صورت را با استفاده از روغن زیتون ماساژ دهید.
گونه ها و صورت را با استفاده از روغن بادام ماساژ دهید.
ماساژ گونه ها و صورت با استفاده از روغن نارگیل ؛
گونه ها و صورت را با استفاده از روغن اسطوخودوس ماساژ دهید.
ماساژ گونه ها و صورت با روغن بنفشه ؛
از ماسک دانه شنبلیله استفاده کنید. دانه ها باید یک شب خیس شوند ؛
استفاده از عرق کردن یونجه ؛
F استفاده از نوشیدنی رازیانه.

برای به حداکثر رساندن اثربخشی این روش ها ، می توانید از چندین روش با هم استفاده کنید. به عنوان مثال ، ما می توانیم از شیره انگور و خرما برای صبحانه استفاده کنیم و از جوانه گندم در سالادمان استفاده کنیم. از ماساژ ترکیبی صورت استفاده کنید و آن را چندین بار در روز ، به ویژه قبل از خواب انجام دهید.

ماسک برای نازک شدن صورت

یکی دیگر از راه های کاهش وزن استفاده از ماسک صورت است. در اینجا چند ماسک صورت وجود دارد که می تواند صورت شما را لاغرتر کند.

ماسک صورت سیب و زنجبیل: مواد لازم برای تهیه این ماسک دو قاشق غذاخوری سرکه سیب ، یک قاشق غذاخوری گلاب ، یک قاشق غذاخوری روغن بادام تلخ و سه قاشق غذاخوری زنجبیل است. مطالب ذکر شده را اضافه می کنیم. سپس با این ماسک پوست را کاملاً می پوشانیم. باید منتظر بمانیم تا ماسک صورت خشک شود و سپس پوست خود را بشوییم. پس از استفاده مکرر ، نتیجه این ماسک را می بینیم.

ماسک کاکائو: برای این ماسک به سه قاشق چایخوری کره ذوب شده کاکائو نیاز دارید. این ماسک را به مدت 15 دقیقه روی ناحیه مورد نظر خود ماساژ دهید. سپس پوست خود را با آب بشویید. از این ماسک هر دو هفته و هر شب قبل از خواب استفاده کنید.

ماسک سفیده تخم مرغ: برای تهیه این ماسک به دو تخم مرغ ، دو قاشق شیر ، دو قاشق آب لیمو ، نصف فنجان نعناع و یک قاشق چای خوری عسل نیاز دارید. دو سفیده تخم مرغ را با شیر و آب لیمو مخلوط کرده و سپس نعناع و عسل را مخلوط کنید. پس از مصرف دارو با یک دست ، ماسک را روی صورت می گذاریم. ماسک روی صورت باید کاملاً خشک شود و بعد از سی دقیقه صورت خود را بشوییم.

قرص برای نازک شدن صورت

راه دیگر برای لاغر شدن صورت استفاده از قرص هایی است که برای لاغری صورت مثر است. این قرص ها مانند سایر داروها می توانند عوارض جانبی داشته باشند. به همین دلیل ، باید از آنها به درستی و به موقع استفاده کرد. پایه اصلی این قرص ها گیاهی است و از گیاهان تهیه می شود. اما برای موثر بودن این قرص ها ، باید ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهید و از رژیم غذایی مناسب و کم کالری استفاده کنید.

خلاصه:

افرادی هستند که با وجود لاغر بودن صورت کامل دارند. چهره چاق و چاق باعث می شود فرد پیرتر از سن خود به نظر برسد. روشهای مختلفی برای لاغر شدن صورت وجود دارد. در این مقاله ، ما روش های زیادی برای لاغر شدن صورت را پوشش داده ایم.

انجام برخی کارها و رعایت برخی نکات ، صورت شما را لاغر یا متورم می کند. رژیم غذایی و ورزش دو مورد از مهمترین کارهایی هستند که می توانید برای کاهش وزن انجام دهید. ترک الکل همچنین به تسکین تورم کمک می کند. خوردن میوه و سبزیجات نقش زیادی در کاهش وزن دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *