“علاءالدین” پس از موفقیت کمپانی در موارد کووید -19 اجراهای بیشتری را با موفقیت لغو کرد


تولید برادوی “علاءالدین” پس از آزمایش موفقیت آمیز کارکنان و اعضای بازیگران موفق در مورد موفقیت آمیز Covid-19 ، نمایش های بیشتری را برای چند روز آینده لغو می کند.

تهیه کنندگان این نمایش در بیانیه ای در توییتر اعلام کردند که برنامه های برنامه ریزی شده برای 1 اکتبر تا 10 اکتبر لغو شده و اجرای بعدی آن نیز 12 اکتبر برنامه ریزی شده است.

بازگشایی “علاءالدین” روز سه شنبه یک روز قبل از بسته شدن آن در روز چهارشنبه پس از کشف چندین مورد موفق Covid-19 در شرکت انجام شد. پس از دو دور آزمایش بازیگران ، خدمه و کارکنان ، این نمایش روز پنجشنبه مجدداً برای تظاهرات بازگشایی شد و اعلام شد که دوباره در روز جمعه بسته می شود.

در بیانیه معترضان علاءالدین در توییتر آمده است: “ما از ناراحتی و ناراحتی برای دارندگان بلیط عذرخواهی می کنیم ، اما اطمینان داریم که بینندگان موافقت می کنند که ایمنی در بازگشت ما به برادوی مهم است.” تمام بلیط های لغو شده مسترد می شود.

مشکل باز نگه داشتن “علاءالدین” بر چالش های پیش روی ساخت و ساز پس از مدت ها انتظار در برادوی در هفته های اخیر تاکید می کند. در حالی که “علاءالدین” اولین محصول برادوی بود که به دلیل COVID متوقف شد ، بسیاری از محصولات برادوی با موفقیت تحت تأثیر این موارد قرار گرفتند. بر اساس گزارش New Wait York Times ، “پیشخدمت” قبل از اجرای اولیه یک تست مثبت در بازیگران خود داشت ، اما توانست از آزمایش برای تعیین اینکه آیا بقیه بازیگران خوب هستند یا خیر ، استفاده کرد. “، به نقل از نیویورک تایمز.

انجمن تجارت لیگ برادوی همچنین اعلام کرد که شرایط واکسیناسیون فعلی برای تماشاگران ، هنرمندان ، خدمه و کارکنان تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

“صاحبان و گردانندگان 41 سالن سینمای برادوی در شهر نیویورک همچنان به واکسیناسیون برای همه اجراها تا پایان سال برای اعضای تماشاگران ، و همچنین مجریان ، اپراتورهای پشت صحنه و کارکنان تئاتر ادامه خواهند داد. لیگ همچنین در بیانیه مطبوعاتی خود در روز جمعه گفت که تماشاگران همچنین باید از ماسک در داخل سالن استفاده کنند ، مگر اینکه به طور فعال غذا بخورند یا بنوشند.

برای اعضای زیر 12 سال که نمی توانند واکسن بزنند ، لازم است یک آزمایش منفی COVID-19 PCR که توسط ارائه دهنده پزشکی توسط پزشک انجام شده است ، یا 72 ساعت پس از شروع عملکرد منفی نشان دهد. گرفته شده. زمان شروع عملکرد

لیگ اعلام کرد که الزامات عملکرد 2022 در ماه دسامبر را بررسی خواهد کرد.

فرماندار کتی هوچول گفت شیوع “علاءالدین” اهمیت واکسیناسیون را نشان می دهد.

“تنها پاسخ این است که افراد بیشتری واکسینه می شوند و افراد در نمایشگاه ها واکسینه می شوند ، افراد در کنسرت ها واکسینه می شوند ، بنابراین وقتی دو یا سه ساعت روی یک صندلی بنشینند می توانند احساس اطمینان کنند. K در پایان از عملکرد شخصی لذت می برد. به هوچول روز پنجشنبه در یک نشست خبری گفت: انجام این کار ایمن خواهد بود. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *