عمیق عملیات انصارالله، خوب «عملیات ارتش از حداکثر» عمیق در عربستان سعودی


این جنبش در ادعا‌ای به نقل اجتناب کرده اند مکان «روسیا تودی» گفتن کرد کدام ممکن است نیروهای مسلح این جنبش همراه خود موشک‌های بالستیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید بال‌های آرامکو در جده را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیازها حیاتی در جیزان عملیات محاصره‌ای را تحریک کردن کردند.

جنبش سعودی بار تولید دیگری هشدار داد کدام ممکن است اکنون طبق وعده داده شده برای دور شدن محاصره حمله ها مرکزی را به موسسه مالی هدف تحریک کردن کرده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در رشد موسسه مالی هدف در بلند مدت تردیدی نخواهد داشت.

نیروهای مسلح انصارالله روز یکشنبه چندین حمله به اهدافی در عربستان سعودی همراه خود پهپاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید موشک انجام دادند.

وزارت نشاط عربستان گفتن کرد یکی اجتناب کرده اند حمله ها به پالایشگاه یوسف در شهر ینبع در دریای سرخ در نتیجه کاهش لحظه ای ساخت شد.

به مشاوره خوب مقام سعودی، 2 پهپاد پمپ بنزین ینبع را انتخاب کنید و انتخاب کنید پهپاد عکس اجتناب کرده اند پالایشگاه یسرف کدام ممکن است روزانه 400 هزار بشکه نفت ساخت می تدریجی، هدف قرار دادند.

نیروهای یمنی روز یکشنبه گفتند کدام ممکن است همراه خود پهپادها را انتخاب کنید و انتخاب کنید موشک‌ها به تأسیسات «حیاتی» اجتناب کرده اند جمله تأسیسات آرامکو حمله کردند.

در همین جاری، ائتلاف ارتش به مدیریت عربستان سعودی مدعی شد کدام ممکن است پدافند اثیری موشک های بالستیک شلیک شده به جیزان در جنوب این ملت را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این 9 پهپاد را رهگیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید منهدم کرده است.

ائتلاف علاوه بر این اظهار داشت کدام ممکن است خوب نیروگاه انرژی الکتریکی در ظهران، خوب پمپ بنزین در خمیس مشیط را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب پمپ بنزین آرامکو در ینبع را هدف قرار داده است.

حمله ها یمن شکسته نشده دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اتحادیه عرب می گوید خوب ایستگاه dishing out نفت آرامکو عصر یکشنبه در جده هدف قرار گرفت.

جیک سالیوان مشاور ایمنی سراسری آمریکا در ادعا ای این حمله ها را محکوم کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت کدام ممکن است واشنگتن به حمایت درست اجتناب کرده اند شرکای شخصی در نبرد علیه انصارالله شکسته نشده خواهد داد.

وی افزود: «زمان بالا دادن به این نبرد فرا رسیده است، با این حال این تنها در صورتی اتفاق می‌افتد کدام ممکن است حوثی‌ها همراه خود گروه ملل متحد همکاری کنند».

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر