عکس ها: بهترین قلعه از روز افتتاحیه تحت Comic Con 2021


مانند همه چیز معمولاً سرگرم کننده ، سرپوشیده و شلوغ ، Comic Con سال گذشته نمایشگاه چهار روزه فن خود را به دلیل همه گیری لغو کرد. با این حال ، دیروز ، مرکز Javits بار دیگر با Spideys ، Thorus ، Marius ، Peaches ، Venomus ، Vander Woman و بسیاری از شخصیت های کارتونی / انیمه / بازی ویدیویی / فرهنگ پاپ شگفت انگیز که من آنها را بعنوان پانزدهمین نیویورک نمی شناختم ، در تور بود. .. سرانجام کان برگشت … خوب ، با چیزی بین انفجار و فریاد.

محدودیت های ظرفیت به طور کلی راهروهای گیر کرده ایجاد کرده و دهلیزها گاهی تقریباً خالی به نظر می رسند. اثبات ایمن سازی یا آزمایش منفی کووید برای گروه زیر 12 سال برای پذیرش ضروری است و ماسک های داخل اجباری است. اما پس از یک سال از دست رفته ، بازیکنان کاسپلای اختصاصی و بازیکنان آنها اجازه نمی دادند پروتکل همه گیر مهمانی را خراب کند.

“عاشقشم!” میشل فورد که از میرا آمده بود آکوامن با لباس شگفت انگیز چتر دریایی که ساخت آن دو ماه به طول انجامید. “من هر سال به کامیک کان می آیم ، این به معنای واقعی کلمه ویژگی سال من است و من عاشق ضربه زدن به آن هستم. سال گذشته من برای لباس 2019 خود رفتم و از خانه یک فیلم تبدیل کوسپلی انجام دادم ، اما عالی است. من آن را دوست دارم. مردم و گفتگوها ، این ارزشمند است. “

Comic Con در حال کار در نقش Alex Vender Woman در سال 2021 است

الکس یک هنرمند در نقش یک زن شگفت انگیز است

پیکان

منهتن الکس کار می کند ، همیشه لباس بافتنی یا بافتنی می پوشد ، موافقت کرد. او گفت: “برگشتن شگفت انگیز است.” “بسیار لذت بخش است که به مردم بفهمم من کیستم و لباس دیگری را در اینجا بپوشم.” روز پنجشنبه ، الکس لباس بافتنی Wonder Woman خود را پوشید ، که در ده روز ایجاد کرد – پیچیده ترین ساخته او ، Zelda 2019 ، 700 ساعت طول کشید – اما قصد دارد هر روز به عنوان یک شخصیت متفاوت به آنجا برسد.

Comic Con علاوه بر همه بازی های رایانه ای ، در زمینه تجارت نیز فعالیت می کند و فضای وسیع آن با فروشندگانی که اسباب بازی ، کلکسیون ، هنرهای اصلی ، لباس و لوازم جانبی می فروشند ، پر شده است. همچنین می توانید از افراد مشهور گزینه های عکس یا امضا بخرید و همه سازندگان محتوای رسانه ای انتشارات آینده خود را تبلیغ می کنند.

Comic Con تا یکشنبه در Javits Center باقی می ماند و نشان ها هنوز در دسترس هستند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *