غذای عالی ، وعده های بزرگ و فضایی دوستانه در فرهنگ دالس آستوریا


همه چیز با یک خرده شروع شد. کلی پاپس ، “نانوایی آموزش دیده در خانه” که در فلاشینگ بزرگ شد و قبل از مهاجرت به ایستث نورث پورت با دخترانش در آستوریا زندگی می کرد ، روزی افتتاح یک رستوران را در سر داشت. اما این اتفاق نیفتاد تا اینکه فرزندانش بزرگ شدند (کوچکترین او در حال حاضر 17 ساله است) و مهمتر از همه ، دوستش خوان کارتس یک کوروی تازه تهیه شده به او داد و این برنامه را سرعت بخشید.

پاپاس آخر هفته گذشته به Gothamist گفت: “خوان برای من یک ضایعات درست کرد و من عاشق آن شدم.” “و من دوست داشتم ، آنها باید در جایی فروخته شوند زیرا آنها بسیار خوب هستند! این آغاز بود … اما بعد من فکر می کردم اجازه دهید مقداری بستنی اضافه کنیم – من دوست دارم بستنی خودم را بسازم – و سپس فکر کردیم ، کمی غذا اضافه کنیم … “

و سپس این بیماری همه گیر ظاهر شد ، که تا حدی یهودستیز بود ، اما عزم او را تقویت کرد. پاپاس گفت: “من فقط می خواستم رویای خود را زندگی کنم ، ببینم آیا می توانم آن را محقق کنم و فقط در زندگی شانس داشته باشم.” “بعد از ضربه کووید ، و هر اتفاقی که بعد از آن افتاد ، متوجه شدم – زندگی کوتاه است ، هیچ زمانی مانند زمان حال وجود ندارد ، بیایید آن را امتحان کنیم.”

منوی Dulce Culture دارای گزینه های هیجان انگیز است. دوازده نوع کوازیدیلا ، چندین تورتیلا ، برخی از بوریتوها ، و همچنین ناچو ، باندریلا (یا “سگ های خیابانی مکزیکی”) ، تامول ها ، بریکا اسکویت (که عالی به نظر می رسد) و سیب زمینی سرخ کرده پنیری ، که من آنها را دوست دارم. به سبک گیاهی با ذرت و کلم بو داده بود.

سیب زمینی های سرخ کرده فوق العاده بودند ، یک وعده بزرگ سیب زمینی ترد در زیر مقدار مسخره ای از سس پنیر پرتقال براق دفن شده بود. پدر با این غذا دو نوع سس تند خانگی به سفره من آورد ، یکی از هانابرو ، دیگری از فلفل شبح و این بهشت ​​سنگ پرتاب بود.

Birria Taco (دو نفر 10 دلار) ، ماهی تاکو (دو نفر 10 دلار) ، خوک بیلی تاکو (دو عدد 13)

Birria Taco (دو نفر 10 دلار) ، ماهی تاکو (دو نفر 10 دلار) ، خوک بیلی تاکو (دو عدد 13)

پیکان

تاکو نقطه کانونی طرف خوشمزه همه چیز است ، و سه موردی که خوردم فوق العاده بودند. کارتاژ با هیچ یک از موارد ذکر شده تضعیف نمی شود و گوشت خوک بیلی یک تخته بزرگ از گوشت خوک ، چرب و نرم و چپوتل متعادل کرده است. تاکوهای ماهی پر از برش های کوچک و کمی برش خورده و سرخ شده ، با مقدار بیشتری چاشنی در آن ، و یک سالسای آناناس انبه با تصور خوب بود. و آبجو گوشتی یک حیوان ، غنی ، آبدار و خودجوش بود و وقتی بیشتر در مصرف فرو می رفت حتی بیشتر درست می شد.

سایر گزینه های تاکو شامل chorizo ​​با پنیر ، fajita مرغ با سس ذرت بوداده ، کارامل asada ، alpastar ، میگو با آووکادو و قارچ با پنیر oxaca است. همه تاکوها در یک سفارش ، معمولاً در حدود 9 دلار ، دو عدد هستند ، اما می توانید انواع مختلف را با هم مخلوط کرده یا با سه نفر خود را فریب دهید.

در صورت امکان فضا را برای دسر ذخیره کنید. یا زمان دیگری برای تهیه دسر برگردید ، که شامل بستنی خانگی در طعم هایی مانند میوه مشتاق ، نیوتل تله کانچا ، شکلات ، انبه و کره بیسکویت است. می توانید انواع آب میوه های شیرین و مواد اضافی را برای تهیه آفتابگردان اضافه کنید یا اسکوپ های خود را با یک پوسته تازه برای ساندویچ بستنی ترکیب کنید. من این کار را با ترشی دارچین فلفل دلمه ای انجام دادم ، و بسیار خوشمزه بود ، ارگاسمی که همه پاداش بود ، پشیمان نیست.

و البته ، کارتورهای کوررو وجود دارد که شما آنها را به عنوان “چوب” معمولی سفارش می دهید یا با چیزهایی مانند Nut Tela یا Dulce de Leche یا “loop churros” در طعم هایی مانند سنگریزه های میوه ای ، سمورها و شادی بادام پر می کنید. به پدر هنوز منتظر مجوز آبجو و شراب است ، اما در این میان قهوه ، گریتوس و چند اسب بخار خوب وجود دارد.

فرهنگ Dulce یک موضوع داخلی است. بعدازظهرهای شنبه ، پدر مشغول آشپزی ، آشپزی و مهمان نوازی نامحدود برای همه کسانی بود که به آنجا می آمدند. دختر میانی او مدتی را در پیشخوان کار می کرد ، آشپزی می کرد و میزها را جابجا می کرد. و کارتاژ آن را به آشپزخانه باز می گرداند.

پاپاس و کارتس در ابتدا این فضا را طراحی و ساختند – “قبل از کار ، بعد از کار ، شش ماه خون ، عرق و اشک طول کشید” – با یک قسمت نشیمن Nifty در پیاده رو. و میزهایی داخل مجموعه قبل از یک جشن رنگارنگ یا جشن وجود دارد. نیمکت پنجره ای با بالشتک دکوراسیون ترسناک آب و هوا هنوز قابل اجرا است.

در فرهنگ شیرین

پاپاس می گوید خوشحال است که هر روز به آستوریا باز می گردد. “می دانید وقتی وارد مکانی می شوید و احساس خوبی دارید؟ احساس کاملی داشت. این یک محله عالی است. همه هستند. بنابراین مهربان. من همه افراد جامعه را دوست دارم ، عالی است. با دیدن تعداد زیادی از رهگذران برای استقبال از پاپا که من آنجا نشسته بودم و غذایم را خراب کردم ، می گویم این احساس متقابل بود.

فرهنگ Dulce در خیابان 31-20 42 ، نبش خیابان 43 RTD واقع شده است و در حال حاضر سه شنبه تا پنجشنبه از ساعت 5 بعد از ظهر تا 10 شب و جمعه تا یکشنبه از ظهر تا 10 شب دوشنبه باز است. (914-829-8801 ؛ dulceculturany)دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *