غول ها از اجتناب از موقعیت های “وحشتناک” سپاسگزارند


تمایل به برنده شدن و نیاز به پیروزی غولها در هفته 4 سه بازی اول فصل بود و نیاز به آنقدر قوی شدن در سطح زمین که برد اضافه بر 27-21 بر قدیسین بیش از هر چیز هیجان انگیز بود. تسکین.

کانربک جیمز بردبری روز دوشنبه گفت: “این برای ما معنی زیادی داشت زیرا می دانستیم در صورت شکست 0-4 خواهیم بود.” “0-3 وحشتناک بود ، 0-4 بدتر بود. این قطعاً برای ما یک تقویت کننده شتاب بود ، برای ما یک روحیه. فکر می کنم کمی به ما شتاب می دهد.


هر تیم در طول هفته تمرین موسیقی را انجام می دهد که منجر به بازی در گنبد شکاف گوش می شود. مربی جو قاضی هفته گذشته یک قدم جلوتر رفت و اتاقهای جلسه را با موسیقی بلند پر کرد.

جیمز بردبری
جیمز بردبری
AP

قاضی می گوید: “من فقط می خواستم پسران ، هر بار که گوشه را می چرخاندند ، به ما یادآوری کنند که این محیطی است که ما باید برای کار تمرکز کنیم.”

سر و صدا کار کرد. از جانبازان برای جریمه پیش از موعد برای این جرم استفاده نشده است.


قاضی گفت او در ابتدا تصور می کرد که گابریل پپرز می تواند پس از تغییراتی در عضله همسترینگ خود در کوارتر دوم به بازی بازگردد ، اما تصمیم گرفت آن را دنبال نکند. سلامت فلفل ها تا پایان هفته مشخص می شود. بازگشت ضربه و دریافت تخته سی جی با آسیب دست مواجه می شود.


چهار بازیکن دفاعی برای 68 اسنپ در زمین حضور داشتند: لوگان رایان و خاویر مک کینی ، برادبری ، مدافع خط داخلی ، تای کراودر ، از ایمنی. آدوری ‘جکسون کرنر بک ممکن است هر 68 بازی را انجام داده باشد اما او در 66 بازی حاضر شد زیرا مجبور شد برای مدت کوتاهی برای بررسی زانو به میدان بیاید.

چرخش خط حمله دیگر وجود ندارد. هر پنج استارت تمام 63 ضربه محکم و ناگهانی را بازی کردند. نیت سولدر کار کامرون جردن خطرناک را انجام داد که هیچ گونی نداشت و فقط یک ضربه دفاعی داشت. از سوی دیگر تانوه کاسپانیان در مقابل اندرو توماس توماس (بدون گونی ، بدون ضربه دفاعی) ، که مسابقه چپ دست داشت ، کاهش یافت.

مت اسکورا اولین بازی غول خود را به عنوان چهارمین گارد چپ شروع کننده در چهار بازی انجام داد. این یک قرارداد جدید برای بازیکن 28 ساله بود. آخرین 51 بازی NFL او با Ravens شروع می شود ، 37 در مرکز ، 12 در جناح راست و سه بازی به عنوان یک پایان تنگ اضافی انجام شد. در اولین حضور خود در NFL در گارد چپ ، ساکورا به عنوان محافظ پاس عمل می کرد و در اواخر کوارتر دوم برای پنالتی اعلام شد. این تنها پنالتی در خط حمله بود.


این اولین بار در 9 سال بود که غولها در یک بازی با برتری 11 امتیازی یا بیشتر در کوارتر چهارم به پیروزی رسیدند. آخرین باری که آنها این کار را انجام دادند در 16 سپتامبر 2012 بود ، زمانی که باکی ها را 41-34 ، 27-16 شکست دادند. غولها در یک بازی در سال 2020 برنده نشده اند و در کوارتر چهارم عقب هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *