فروشنده برانکس که جدیدترین محصول را از شهر تولید کرد ، مبلغی بالغ بر 13000 دلار دریافت کرد


فروشنده خیابان برانکس ، که 10،000 درآمد توسط NYPD مصادره و توسط اداره بهداشت شهر بیرون انداخته شده بود ، همانطور که در یک ویدئوی ویروسی ضبط شده است ، روز شنبه 13000 دلار از وکلا برای حمایت از تجارت خود درخواست کرد. کمکهای مالی دریافت کرد.

دیانا هرناندز کروز ، فروشنده مواد غذایی که می گوید برای گرفتن مجوز از شهر تلاش کرده است ، در یک نشست خبری در Pelham Parkway شرکت کرد ، جایی که در آن روز میوه و سبزیجات را به صورت عمده خریداری کرد. آنها را در یک کامیون کمپرسی رها کردند.

هرناندز کروز ، 36 ساله ، پس از دریافت چک ، در یک کنفرانس خبری به زبان اسپانیایی به هواداران خود گفت: “این امر توسط شهردار به من داده نمی شود ، بلکه توسط همسایگانم ، افرادی که از من حمایت می کنند.” “من از افرادی که این را برای من آوردند سپاسگزارم زیرا من آینده بهتری برای فرزندانم می خواهم.”

هرناندز ، که 12 سال پیش از مکزیک آمد ، مادر چهار فرزند است. او پنج سال است که تجارت خود را در گوشه ای از White Plains Road و Pelham Parkway South اداره می کند.

این کمک مالی از سوی بیش از 180 اهداکننده انجام می شود ، با تلاش های کارگران شهر برای عدالت برای جمع آوری کمک های آنلاین ، گروهی که شامل کارکنان شهرداری است که به دنبال برابری بیشتر در سطح شهر هستند. از جمله اهداکنندگان وی می توان به ابرو مجری رادیو Hot 97 اشاره کرد که مبلغ 5،000 را اهدا کرد. هرناندز کروز همراه با این کمک مالی ، یک کامپیوتر و چاپگر لپ تاپ برای پسر بزرگ دبیرستان خود دریافت کرد.

این کمک مالی فعالیت تجاری هرناندز کروز در فضای باز را احیا کرده است ، که سالهاست آن را حفظ کرده است. در 23 سپتامبر ، هرناندز کروز از طرف NYPD و مقامات اداره حفاظت از مصرف کنندگان و کارکنان (DCWP) به دلیل فروش غذای تازه و بدون مجوز فروشنده سیار ، نامه ای تقدیر کرد. NYPD سرانجام از اداره بهداشت خواست تا محصولات را دفع کند. یکی از رهگذران متوجه اتفاقاتی شد که شروع به ضبط این حادثه در تلفن خود کرد. این ویدئو با پروژه فروشندگان خیابانی ، گروه حمایتی فروشندگان خیابانی به اشتراک گذاشته شد و در حساب توییتر آن منتشر شد. این ویدئو به سرعت ویروسی شد و 1.8 میلیون بازدید و بیش از 4000 بازتوییت داشت.

سرانجام ، مقامات DCWP ، NYPD و کارگران بهداشت پس از مواجهه با واکنش شدید جامعه ، صحنه را بدون دور ریختن مواد غذایی ترک کردند. هرناندز کروز بقیه غذای خود را داد.

کارینا کافمن گوتیرز ، معاون پروژه فروشندگان خیابانی ، می گوید: “مردم از اتفاقی که برایش افتاده عصبانی بودند و می خواستند از او حمایت کنند. همسایه های وی از دیدن غذای هدر رفته و بیرون ریختن عصبانی شده بودند ، اما همچنین از بدرفتاری دیانا دیدن کردند. یکی از اعضای عزیز است. ”

بیل دو بلازیو ، شهردار خشمگین نیز وجود داشت که چند روز پس از این حادثه در یک کنفرانس جدید “عدم اطلاع مقامات اداری و عدم استفاده از عقل سلیم” را امری کلاسیک خواند.

شورای شهر خواستار افزایش تعداد مجوزهای اضافی به حدود 4000 مجوز شده است. در دهه آینده ، از سال 2022 ، مجوزها با افزایش سالانه 400 صادر می شوند. با این حال ، هزاران نام هنوز در لیست انتظار برای دریافت مجوز و رسمی شدن تجارت خود هستند. لیست انتظار یک سیستم بازار سیاه از مجوزهای اجاره به فروشندگان بالای 25000 دلار ایجاد کرده است.

کافمن گوتیرز گفت: “من فکر می کنم یکی از مهمترین اقداماتی که باید از این حادثه انجام شود این است که این اولین بار نیست. و متأسفانه این آخرین بار نمی تواند باشد مگر اینکه قانون تغییر کند.” “زیرا سالهاست که او در تلاش است تا از فروشنده هایی مانند دیانا مجوز از شهر بگیرد. او سعی می کند با رسمی کردن کسب و کار خود کار درستی انجام دهد اما کلاه مجوز موجود را می سازد زیرا نمی تواند. “

جسیکا راموس ، سناتور ایالتی و جسیکا گونزالس روخاس ، عضو مجمع ، لایحه ای برای مجوزهای نامحدود پیشنهاد کرده اند که توسط مناطق اصلاحات تجاری محلی مورد انتقاد قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *