فواید دریافت ویتامین های مناسب برای رشد مو

از قدرتی که ویتامین ها می توانند روی رشد موهای شما داشته باشند غافل نشوید. این چیزی است که بسیاری از افراد وقتی به دنبال افزایش رشد موهای خود هستند، کاملا فراموش می کنند.

شاید بپرسید چرا ویتامین؟ آنها بی خطر، موثر و مهمتر از همه به اندازه درمان های محبوب ریزش مو که امروزه در همه جا تبلیغ می شوند، گران نیستند.

علاوه بر این ویتامین ها برای عملکرد طبیعی بدن عالی هستند. اگر بتوانید موهای مناسب را هدف قرار دهید، می توانید به راحتی موها را در کمترین زمان ممکن دوباره رشد دهید. بیایید چند مورد از بهترین مواردی را که اکنون باید در دستان خود داشته باشید، بررسی کنیم.

اولین مجموعه از ویتامین ها، ویتامین های B خواهد بود. من کاملاً عاشق این چیزها هستم زیرا آنها برای موهای شما بسیار مفید هستند. آنها رنگ آن را افزایش می دهند، گردش خون را در فولیکول ها تحریک می کنند تا موهای بیشتری رشد کنند و یک تن چیزهای عالی تر.

چهار ویتامین B اصلی ضروری برای رشد مو عبارتند از B3، B5، B6 و B12. اینها را می توانید در غذاهایی مانند شیر، زرده تخم مرغ، جوانه گندم، هویج، زردآلو و کلم پیدا کنید.

اخیراً متوجه شدم که ویتامین C یک تقویت کننده برای رشد موهای شما است. کاری که انجام می دهد این است که به رگ های خونی پوست سر شما اجازه می دهد تا خون بیشتری را در خود نگه دارند. هرچه خون بیشتری به ریشه ها برسد، موهای بیشتری رشد خواهید کرد. موهای شما این مواد مغذی عالی را از خون شما جذب می کند و از آنها مانند غذا برای رشد استفاده می کند.

تقریباً فراموش کردم فواید یک ویتامین B دیگر که بیوتین است را به شما بگویم. برخی از افراد دچار کمبود بیوتین هستند و به همین دلیل یک تن مو از دست می دهند. به مرکز تغذیه محلی خود بروید و حدود 3000 میکروگرم از آن را بگیرید و روزانه مصرف کنید. شما شروع به دیدن نتایج در کمترین زمان خواهید کرد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر