فواید نوشیدنی مریم باکره برای سلامتی

کوکتل ها صرف نظر از محیطی که دارند بسیار سرگرم کننده هستند. برخی از افراد هستند که به سادگی نمی خواهند کوکتل بنوشند زیرا از اثرات منفی بر سلامتی که با نوشیدن زیاد الکل با آن مواجه می شوند، لذت نمی برند. این باعث می شود مردم به طور کلی از کوکتل اجتناب کنند، اما کوکتل های زیادی وجود دارد که می توان آنها را به صورت غیر الکلی تهیه کرد که فواید زیادی برای سلامتی شما خواهد داشت. یکی از بهترین دستور العمل هایی که می توانید بدون الکل داشته باشید، نوشیدنی مریم باکره است. بنابراین، مشت و شراب را کنار بگذارید. آبجو را دوباره در یخچال قرار دهید و آماده شوید تا دستور تهیه یک کوکتل سالم تر را امتحان کنید که همه می توانند از آن لذت ببرند.

چرا مریم خونین سالم است؟

عنصر اصلی در یک مری خونی دلیل اصلی سالم بودن نوشیدنی در ابتدا است. آب گوجه فرنگی که برای کوکتل استفاده می شود شامل بسیاری از ویتامین های مختلف در دوز غلیظ است. یکی از فراوان ترین ویتامین ها لیکوپن است. این یک ویتامین محلول در آب است که برای قلب شما بسیار مفید است. این به از بین بردن گرفتگی های ناشی از پلاک در شریان ها و همچنین سایر بیماری های قلبی کمک می کند.

همچنین مقدار زیادی ویتامین C در آب گوجه فرنگی پیدا خواهید کرد. بسیاری از مردم از میزان ویتامین C که می توانید از گوجه فرنگی دریافت کنید بی اطلاع هستند. از آنجایی که آب گوجه فرنگی حاوی تمام آب گوجه فرنگی است، هر اونس ویتامین C گوجه فرنگی را دریافت می کنید. چه راهی برای لذت بردن از آن بهتر از معجون تند آن نوشیدنی بلودی مری است. حتی متوجه خواهید شد که اگر بخواهید یک نوشابه با همان حجم بنوشید، قند و سدیم کمتری نسبت به مصرف خود خواهید داشت.

چگونه می توان مزایای سلامتی را افزایش داد

در حالی که بلودی مری استاندارد در حال حاضر بسیار سالم است، وقتی آن را با ساقه کرفس جفت کنید یا حتی پوره کرفس را به مخلوط خود اضافه کنید، از مزایای بیشتری برخوردار خواهید شد. افزودن سیر و پیاز یکی دیگر از راه‌های مفید برای سلامت قلب است که می‌توانید در آینده سالم‌تر بنوشید. حتی افزودن این ادویه راهی عالی برای افزایش متابولیسم و ​​بیدار کردن حواس است. این را می توانید در ترب یا سس تند پیدا کنید. هر دوی اینها مواد معمولی هستند. از آب لیموترش تازه در کوکتل استفاده کنید و فواید سلامتی از پشت بام خارج می شود.

برخی ممکن است سعی کنند در مورد اینکه چگونه شراب ها به کاهش چربی و افزایش عملکرد قلب کمک می کنند، بگویند. در حالی که ممکن است حقیقتی در این مورد وجود داشته باشد، نوشیدن هر الکل به سادگی برای همه مناسب نیست. این بدان معنا نیست که شما باید تمام فواید سلامتی را که از طریق نوشیدنی درست شده در دسترس شماست، از دست بدهید. شما می توانید از نوشیدنی Bloody Mary لذت ببرید و بدن شما بابت آن از شما تشکر خواهد کرد. بهترین بخش این است که این یک کوکتل است که می توانید با تمام خانواده شریک شوید حتی اگر آنها دوست دارند الکل بنوشند. اگر دستور پخت خوبی برای به اشتراک گذاشتن داشته باشید، هیچ کس ودکا را از دست نخواهد داد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر