فیلیپ چیتال بازیکن تیم رنجرز در حال تسکین نیش رایان استورم است


فیلیپ کیتیل شنبه شب زمان زیادی برای بازی در فینال پیش فصل رنجرز مقابل جزایر آیلندرز دید ، و این مربی 22 ساله از خروج زودهنگام رایان استروم ، که تصور می شود انگشت شمار است ، نهایت استفاده را برد. به

در حالی که مصدومیت استورم زنگ خطری برای بیدار شدن نیست ، چیتال نشان داده است که در صورت نیاز قادر است آن دقیقه های بزرگ را اداره کند.

شایتل در برد 5 بر 4 رنگرز در وقت های اضافه هت تریک کرد و برندگان بازی در وقت 2:06 وقت اضافه چهار بر سه برتری را به دست آوردند. مرکز چک همچنین با چهار شوت به سمت دروازه آبی ها پیش افتاد.

جرارد گالانت ، سرمربی تیم ملی گفت: “البته من به او ایمان زیادی دارم.” او در چند بازی اخیر بسیار خوب بازی کرده است و مردی است که برف بیشتری می خواهد. به کاری که او انجام می دهد ادامه دهید. او می خواهد مرکز بازی کند ، ما او را در مرکز و همه چیزهای خوب می خواهیم. او درخشان بازی کرد [Saturday night] و پتانسیل خود را به خاک سپرد. ”

قبل از پیروزی شنبه ، چیتال تنها یک بازی چند گل در دوران حرفه ای خود انجام داده بود و در 4 فصل گذشته هرگز در وقت اضافه گل نزده بود. Chital معمولاً در Ooty روی یخ نیست ، اما بدون طوفان و با سرعت 72 در روز شنبه ، Glant از او خواست اولین شیفت اضافه کاری خود را با ویتالی کراواتسوف و آدام فاکس انجام دهد.

فیلیپ چاتل
فیلیپ چاتل
AP

رنجرز در مورد آسیب های ناشی از طوفان گزینه های زیادی دارد. علاوه بر چیتال ، بارکلیز گودرو و مورگان بارون نیز می توانند به وسط قدم بگذارند.

تا روز دوشنبه ، رنجرز فهرست خود را به 23 کاهش می دهد. لیست مصدومان 10 روزه ممکن است تصمیمات بیشتری با احتمال ریوز و / یا استورم داشته باشد.


پیش فصل ، مانند هر تیم دیگر NHL ، یک فصل مهم برای رنجرز بود. اما برای ادغام در تیمی با مدیریت جدید ، مربی جدید و بسیاری از چهره های جدید که در چهار فصل گذشته در پلی آف غایب بوده اند ، رنجرز به آخرین قسمت برنامه نمایش شش بازی نیاز دارد تا سازمان بتواند آن محصول را تولید کند. می توان احساس کرد. روی یخ بگذارید.

شجاعت با ترکیب خطوط ، واحدهای تیم های ویژه آزمایش کرد و همچنین برخی نمایندگان را که هنگام مصدومیت در بازی تغییر خط می دادند ، به دست آورد.

گالانت پس از پیروزی اضافه وقت شنبه مقابل دانشگاه آیلندرز گفت: “من فکر می کنم ما آماده می شویم.” “منظورم این است که در سه بازی گذشته ، ما هاکی عالی و مقابل تیم های بزرگ هاکی بازی کردیم. بنابراین من بسیار هیجان زده هستم. ”

“آنها بازی های نمایشگاهی هستند ، حساب نمی شوند ، اما من نحوه رشد ما را به عنوان یک تیم دوست دارم و ما به سبکی بازی می کنیم که می خواهم ما کمی بیشتر بازی کنیم. آنها در حال بهتر شدن هستند و برای فصل آماده می شوند. فقط همین.

“پیروزی در چنین بازی خوبی بود [Saturday night]در دور سوم ، یک بازی احساسی بود. [The Islanders] برگشت و ما دوباره حرکت کردیم ، بنابراین خوب بود که آن را با بازی قدرت به پایان برسانیم. بازی قدرتمند و تیم های ویژه عالی بود. ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *