قاضی پرونده علیه ساختمان جنجالی 250 Water Street Seaport بندری را رد کرد


روز چهارشنبه دادخواهی مبنی بر توقف ساخت ساختمان جنجالی 50 850 میلیون نفری در South Street Harbour رد شد ، اما یک گروه مخالف قول داده است که به مبارزات انتخاباتی خود ادامه دهد.

یک برنامه “کوچک” برای 250 خیابان آب در ماه مه توسط کمیسیون حفاظت از بناها به تصویب رسید. این طرحها که توسط شرکت هوارد هیگز توسعه داده شد ، پس از شکایتهایی مبنی بر نامناسب بودن ساختار پیشنهادی 470 فوت برای جامعه (قبلاً بیش از 900 پا) تجدید نظر شد زیرا در منطقه بندر تاریخی قرار دارد.

نسخه تأیید شده “مقیاس کوچک” 324 فوت ارتفاع دارد و دارای 24 طبقه است و دارای 270 آپارتمان است که حداقل 70 مورد از آنها به عنوان اقامتی مقرون به صرفه در نظر گرفته شده است. هوارد هیگینز همچنین با حمایت از موزه امنیت خیابان جنوبی ، استدلال کرد که آپارتمان ها و مشاغل تجاری به رونق اقتصاد محلی کمک می کند.

یک عکس مانده است  - پوند بالا را در گاو نشان می دهد

عکس هوایی که محل فعلی پروژه را نشان می دهد

پیکان

با این حال ، مخالفان ، هرگونه تغییر عمده در محله را نفرت انگیز می دانند ، حتی در یک نقطه برای تبدیل یک NYPD به آتش سوزی ، اقدام به لابی می کنند. ائتلاف گروه ها در تابستان امسال شکایت کردند و استدلال کردند که کمیسیون نشانه ها با تأیید ساختمان ، دستور آن را “نادیده گرفته است” ، حتی اگر بیش از سه برابر ارتفاع ساختمانهای موجود در منطقه باشد. “

نیویورک کرین در حال حاضر گزارش داده است که قاضی آرتور انگورن با رد این شکایت ، خاطرنشان کرد که تصمیم کمیسیون نشانه ها “نهایی و در نتیجه نهایی برای بررسی قضایی نیست.”

اتحاد بندر استدلال می کرد که اخراج تنها در صورتی امکان پذیر است که آنها بتوانند با ساخت و ساز ساختمان رقابت کنند. سول شاپیرو ، وکیل دادگستری در بیانیه ای گفت: “مزیت” از دست دادن “این پیشنهاد این است که ما در حال حاضر این فرصت را داریم که از زمان اضافی برای ارسال ، افزایش ، تکمیل و پرداخت درخواست های خود استفاده کنیم.”

علاوه بر این ، اتحاد بندر دریا تأکید می کند که کمیسیون حفاظت از نشانه ها “به دلایل معقول ، مانند موزه امنیت خیابان جنوبی و / یا واحدهای مسکونی مقرون به صرفه برای تأیید ، قوانین اساسی حفاظت از آثار تاریخی در شهر نیویورک را نقض نمی کند.” تغییر می کند. “

جیمز یولز ، سخنگوی شرکت هوارد هیوز ، به کرینز گفت: “ما از بررسی متفکرانه دادگاه و رد فوری این شکایت قدردانی می کنیم. موافقت شد. یک ساختمان منحصر به فرد از نظر معماری مناسب منطقه تاریخی.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *