قانونگذاران آمریکایی بایدن را برای سرکوب عربستان سعودی خرس فشار قرار دهند


به گزارش فارس، روسای کمیته های روابط خارجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانش مجلس نمایندگان به در کنار 20 قانونگذار دموکرات تولید دیگری قصد دارند جو بایدن رئیس جمهور آمریکا را برای متعهد شدن مواضع دردسرساز گیرانه تری علیه عربستان خرس فشار قرار دهند.

قانونگذاران آمریکایی در نامه ای به وال استریت ژورنال به امتناع عربستان سعودی اجتناب کرده اند همکاری همراه خود آمریکا با توجه به حمله روسیه به اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید نقض حقوق بشر توسط ریاض ردیابی کردند.

{در این} نامه، قانونگذاران دموکرات از نزدیک اجتناب کرده اند مقامات بایدن {به دلیل} مدیریت روابط واشنگتن همراه خود عربستان سعودی انتقاد کردند.

بایدن در کل مبارزات انتخاباتی، عربستان سعودی را «کشوری مطرود» توضیح دادن کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید قول داد ریاض را {به دلیل} نقض حقوق بشر محاکمه تنبل. همراه خود این جاری، بایدن باقی مانده است این اقدام را انجام نداده است.

این نامه پیش فرض در حالی برای آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا کشتی شود کدام ممکن است روابط واشنگتن را انتخاب کنید و انتخاب کنید ریاض {به دلیل} امتناع عربستان سعودی اجتناب کرده اند همکاری همراه خود اوکراین در درگیری اوکراین تیره شده است.

قانونگذاران آمریکایی خاطرنشان کردند کدام ممکن است عربستان سعودی تقاضا آمریکا برای ساخت نفت اصولاً را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخفیف بنزین آمریکا را به دلیل درگیری در اوکراین رد کرد. به آموزش داده شده است نمایندگان، ریاض علاوه بر این برای انجام کمی پیشنهادات نفتی به یوآن همراه خود چین وارد مذاکره شده است.

یکی تولید دیگری اجتناب کرده اند اولویت های قانونگذاران دموکرات آمریکا اینجا است کدام ممکن است وزیر امور خارجه عربستان همراه خود سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه دیدار را انتخاب کنید و انتخاب کنید روابط سازنده ریاض همراه خود مسکو را تایید کرد.

سفارت عربستان در واشنگتن اجتناب کرده اند اظهار تذکر کسب اطلاعات در مورد گزارش وال استریت ژورنال خودداری کرد. وزارت خارجه آمریکا به تقاضا این روزنامه پاسخی نداد.

به گزارش وال استریت ژورنال، این نامه توسط 30 مشاور کنگره آمریکا کدام ممکن است همگی دموکرات هستند، امضا شده است.

رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر