قبل از بازی با وایلد با Yankees و Red Sox’s WAG آشنا شویدخصومت بین یانکی ها و رد ساکس از بازیکنان و تیم ها فراتر می رود.

سه شنبه شب ، WAG های نیویورک و بوستون از هم تیمی های خود در یک بازی با کارت وحشی در Fenway Park حمایت خواهند کرد.

WAG ها هیچ وقت از سبک خود خارج نمی شوند و شروع پلی آف MLB 2021 نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود. با این حال ، پس از بازی 1 ، تنها یک تیم با زنان و دوست دختران متحد می شود تا پیروزی را جشن بگیرند.

یانکی وگاس

آرون قاضی و نامزد سامانتا برکسیک یانکیز در رابطه با رابطه خود بسیار محرمانه هستند. نامزدی آنها در ماه ژوئن اعلام شد ، هنگامی که او از انگشتر الماس استفاده کرد. هنوز مشخص نیست که این زوج چه زمانی شروع به ملاقات کردند ، اما تصور می شود که آنها از دوران دبیرستان با هم دوست بوده اند.

همه نگاه ها به گریت کول ، کوزه یانکی ، است که سه شنبه شب واکسینه خواهد شد. او و همسرش ، امی کرافورد ، در جولای 2020 از اولین فرزند خود استقبال کردند – پسری به نام کادن. این زوج اعلام کردند که امی در ژانویه همان سال انتظار داشت ، اندکی پس از امضای قرارداد 9 ساله و 324 میلیون دلاری كول با یانكی ها.

گلبر تورس و الیزابت رودریگز انتظار بچه دار شدن را دارند. یانکی شورت استاپ و همسرش در ماه سپتامبر یک مهمانی افشای جنسیتی برگزار کردند که شریک تورس ، قاضی و کوری کلبر ، به همراه سایر افراد مهم در آن شرکت کردند. این زوج باردار همچنین پس از ازدواج در آوریل 2017 ، چهار سالگی ازدواج خود را جشن گرفتند.

آنتونی ریزو و همسرش ، امیلی واکوس ، در سال 2016 هنگام بازی در Ub Buzz ملاقات کردند. او در ژوئن 2017 سوالات خود را مطرح کرد و این زوج در دسامبر 2018 ازدواج کردند.

آرولدیس چپمن و شریک قدیمی اش کریستینا بارنه در ژوئن 2015 از دختری به نام آنجلینا کریستینا چاپمن استقبال کردند. آنها حداقل از سال 2014 با هم ملاقات کرده اند.

لوک وایت و توری آن وایت در دسامبر 2018 ازدواج کردند. این زوج در 28 مه از دختر خود ، کندی جیمز وایت استقبال کردند. اولین بازیکن اصلی یانکی ها در ماه ژوئن این خبر خوب را اعلام کرد و در اینستاگرام دخترش را “شاهزاده خانم کوچک من” خطاب کرد.

رد ساکس وگاس

کایل شوارتبر ، مدافع سابق رکس ساکس در دسامبر 2019 با دوست دختر قدیمی خود پیج هارتمن ازدواج کرد. این زوج خانه از زمان تحصیل در دبیرستان در میدل تاون ، اوهایو با هم بوده اند. مهمانی سابق ستاره اتوبوس با حضور برخی از هم تیمی هایش در شیکاگو در آتلانتا برگزار شد.

انریکه “کیک” هرناندز ، بازیگر برنامه Red Sox ، با ماریانا پی ویسنته بازیگر پورتوریکو ازدواج کرده است. این زوج بعداً از یک دختر بچه در تابستان استقبال کردند اعلام بارداری ویسنته در ژوئن 2020.

هانتر رنفرو ، Red Sox offfielder ، ششمین سالگرد ازدواج خود را با همسرش کورتنی در ماه دسامبر جشن می گیرد.

با توجه به حساب های جداگانه آنها در اینستاگرام ، تانر هاوک کوزه Red Sox حداقل از ابتدای سال 2018 با ابی واسکز متصل شده است. او در دانشگاه وسترن کنتاکی ، جایی که در Capa Delta Sorority بود ، تحصیل کرد.

مت بارنز و همسرش چلسی بارنز ، یک کوزه قرمز سوکس ، یک رتریور لابرادور زرد رنگ به نام کلی دارند. این زوج در ژانویه 2019 در فلوریدا ازدواج کردند.

کریستین آرویو ، مهاجم رد ساکس ، در دسامبر 2020 از جسیکا هندلر در ساحل فلوریدا خواستگاری کرد. هندلر از دانشگاه آلوم در فلوریدا جنوبی است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *