قوه قضائیه اجتناب کرده اند تولیدکنندگان را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارآفرینان حمایت ویژه می تدریجی


به گزارش تسنیم. حجت الاسلام محسنی اژه ای رئیس قوه قضائیه در نامه ای فرا رسیدن سال 1401 را انتخاب کنید و انتخاب کنید عید نوروز را تبریک ذکر شد. رئیس قوه قضاییه در پیام نوروزی ادعا کرد:

نوروز 1401 معطر به رایحه بهار را انتخاب کنید و انتخاب کنید شخصیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید رایحه شعبانیه به طور قابل توجهی ولادت حضرت بقیة الله العظمی عنایت الله تعالی فرجه الشریف امید را در دل را انتخاب کنید و انتخاب کنید جان مستضعفان را انتخاب کنید و انتخاب کنید منتظران بیافزاید. سال جدید عکس ولتایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید قرن جدید رو به بالا است. تحریک کردن اتحاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدست آوردن به عدالت همه جانبه باشید.

ملت گران قیمت ایران اسلامی در کل سالیان قبلی سطوح پرفراز را انتخاب کنید و انتخاب کنید نشیب را پایین بالا گذاشته است با این حال قابل مقایسه با هر دوم اجتناب کرده اند گذشته تاریخی این نوسانات را همراه خود توانایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عزت پایین بالا گذاشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلافاصله سطح عطف تاریخی را پایین بالا می گذارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید وارد تبدیل می شود. قرن. 15 الشمسی به ملتی مقاوم، همراه خود تخصص، بالغ، صبور را انتخاب کنید و انتخاب کنید گرامی تغییر شده است.

در سال جدید کدام ممکن است بر ایده مقتضیات زمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقتضیات ملت توسط رئیس فرزانه انقلاب شناخته شده به عنوان سال «ساخت» معروف است، برای انقلاب اسلامی «بر ایده داده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید اشتغال» معروف است. توطئه های دشمنان را انتخاب کنید و انتخاب کنید شورشیان در سال های جدیدترین اجتناب کرده اند هیچ کوششی برای تضعیف اقتصاد سراسری را انتخاب کنید و انتخاب کنید معیشت مردمان دریغ نکرده است.

علاوه بر این شخصی را در بخش وظیفه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید اختیارات قانونی شخصی در دوران دگردیسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید برتری، به طور قابل توجهی در مقوله های نظارت بر احیای حقوق عامه، توسعه عدالت، تعطیل دالان های فساد، محافظت بیت المال را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمک، مکلف می دانیم. {برای تقویت} بنیه مالی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تولیدی ملت بیش اجتناب کرده اند پیش بجنگیم.

در این شانس، انشاءالله برای مسئولان قضایی کدام ممکن است همراه خود همه درد ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاستی ها تمام امتحان شده شخصی را برای حضور در جهاد قضایی به کار بسته اند، آرزوی موفقیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید موفقیت دارم.

فرارسیدن سال نو را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهار شخصیت را به تمامی هموطنان گران قیمت تبریک را انتخاب کنید و انتخاب کنید تهنیت عرض نموده را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند خداوند متعال علو درجات را انتخاب کنید و انتخاب کنید علو درجات را مسئلت دارم.

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر