لایحه ایالتی برای مسدود کردن نیویورک برای ورزشکاران واکسن خارج از شهر و ورزشکاران


آخر هفته گذشته ، جو روگان ، کمدین ، ​​مجری پادکست و علاقمند به ایورمکتین ، علیرغم سکوت در مورد اینکه آیا وی علیه کووید -19 واکسینه شده است ، در مقابل جمعیت خصوصی در مدیسون اسکوئر گاردن اجرا کرد.

اما بسیاری دیگر از افرادی که برای این رویدادها وارد باغ می شوند باید مدارکی از حداقل یک دوز واکسن کووید -19 در شهر نیویورک را نشان دهند ، خواه اعضای تماشاگران ساکن در منطقه باشند یا بازیکنان نیویورک نیکس.

نابرابری بین هنرمندان محلی و هنرمندان خارج از شهر ، نقصی را در دستورالعمل های شهر برجسته می کند که منتقدان معتقدند غیرقانونی نیست بلکه خطری بالقوه برای سلامت عمومی است. دفتر شهردار بیل دو بلاسیو فوراً به درخواست اظهار نظر در مورد مشروعیت استثنا خارج از ایالت ، که در مورد ورزشکاران و کارکنان پشتیبانی نیز صدق می کند ، پاسخ نداد. اما این اجازه می دهد صنعت سرگرمی با محدودیت های کمتری بازگشایی شود.

به عنوان مثال ، کری ایروینگ ، مدافع نقطه ای بروکلین نتز از تمرینات تیم کنار گذاشته شد و به دلیل اینکه حاضر نشد بگوید چه زمانی به آن دست یافت یا نه – و شوت زدن برای بازی بسکتبال حرفه ای در شهر. اما حریفانی که بدون واکسیناسیون سفر می کنند ، مجاز به بازی هستند. در روزهای آتی ، واشنگتن ویزاردز قرار است برادلی بیل ، مدافع میدان را در برابر نیکس ، علیرغم اعلام عمومی که هنوز واکسینه نشده ، اعلام کند.

اکنون ، برخی از مقامات منتخب به دنبال برطرف کردن شکافی هستند که با کلید فرمان شهردار بیل دو بلازیو در نیویورک در ماه آگوست آغاز شد.

سناتور ایالت براد هولمن گفت: “این پیام بدی برای عموم است که به نوعی هنرمندان و ورزشکاران از نیاز به مقررات بهداشت عمومی مانند واکسن کووید-19 معاف هستند.” ما باید در همه سطوح دولت و جامعه ثابت قدم باشیم. “

این هفته ، هولمن ، نماینده بخش هایی از منهتن ، لایحه ای را ارائه کرد که نواقص را برطرف می کند و مستلزم واکسیناسیون همه ورزشکاران ، ورزشکاران و کارکنان پشتیبانی آنها بدون در نظر گرفتن محل زندگی آنها است. با این حال ، اقدام در مورد این لایحه بسیار دور از انتظار است – هاولمن همچنان به دنبال حامی مشترک در مجمع است و بعید است آلبانی قبل از شروع جلسه بعدی قانونگذار ایالت در ژانویه بازگردد. با این وجود ، سناتور ایالتی می گوید که باید در حال حاضر اصلاح شود.

“ممکن است برخی از مخاطبان جو روگان باشند که نمی توانند واکسن بزنند زیرا مقاوم هستند. او با سرطان یا برخی مشکلات پزشکی دیگر مبارزه می کند. ” “من فقط این استدلال را خریداری نمی کنم که به هیچ وجه به نتیجه نهایی کسی صدمه نمی زند.”

گیل بروئر ، رئیس منطقه منهتن ، موافقت کرد. اما در حالی که از لایحه هولمن حمایت می کرد ، می گفت که نمی فهمد چرا شهردار دو بلاسیو فرمان اجرایی دوم را صادر نکرده است ، که بلافاصله اجرا می شود.

“شما به چند مورد در بارکلی یا مدیسون اسکوئر گاردن احتیاج دارید. نمی دانم چه خواهد کرد ؛ شاید همه چیز را برای چند هفته تعطیل کند. چه کسی به آن نیاز دارد؟ بروئر گفت.

لورا فیر ، سخنگوی شهرداری در بیانیه ای گفت: “ما مفتخریم که برنامه ایمن سازی نیویورک را برای اولین بار در کشور اجرا می کنیم. این موفقیتی شگفت انگیز تاکنون بوده است. قانون را بررسی می کنیم. ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *