لباس های ستاره “RHOBH” را در اولین نمایش “Halloween Kills” ببینید


“زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز” قطعاً می دانند چگونه آماده شوند.

کتی هیلتون ، لیزا رینا ، دوریت کمسلی و تدی ملنکامپ ، بازیگر سابق ، سه شنبه شب از کایل ریچاردز در اولین نمایش فیلم جدیدشان “هالووین می کشد” حمایت کردند و لباس های ترسناک آنها را پوشیدند.

هنگامی که ریچاردز – که نقش لیندسی والاس را در فیلم ترسناک تکرار می کند – با کلاه و چکمه های بلند ، مجری حلقه را بازی می کند ، خواهرش بار دیگر میکس مضحک “Hunky Dory” او را به سخره می گیرد.

هنکی دوری ، لباس دندانپزشکی به نام DDS ، مجهز به تجهیزات هیلتون ، از جمله توپ پنبه ، دندان و دارو بود.

همچنین یک تماس تلفنی برای اعتراف ستاره روی صحنه بر روی صفحه وجود داشت که او در دوران کودکی روی دندان های کودکان محلی عمل می کرد. او مدتی نیز به عنوان دستیار دندانپزشکی کار می کرد.

خانه واقعی بورلی هیلز "هالووین می کشد"
در “Rhob” ، تدی ملانکامپ ، دوریت کمسلی ، کتی هیلتون و لیزا رینا از کایل ریچاردز در اولین نمایش فیلم جدید خود حمایت کردند.
گتی ایماژ

کمسلی همچنین در Hilton Family Entertainment شرکت کرد تا ظاهر 21 سالگی پامیس هیلتون را به نمایش بگذارد و لباس زنانه براق ، مهر و کیف کوچک هرمس صورتی پوشیده بود.

در همین حال ، لیزا رینا به دشمنی فصل 7 خود با کایل و خواهر کتی کیم ریچاردز با لباس خرگوش صورتی ترسناک روی فرش رالی اشاره کرد.

اگرچه کیم در مراسم حضور نداشت ، اما به نظر می رسد خون بدی وجود نداشت. کایل در استوری اینستاگرام خود به رینا گفت: “من تو را بیشتر از همیشه دوست دارم.”

دوریت کمسلی در نقش پاریس هیلتون
دوریت کمسلی با پیراهن 21 سالگی پاریس هیلتون ، بخشی از خانواده هم بازیگر خود شد.
شبکه پشتی ؛ ویژگی های Rex

ملانکامپ لباس گلادیاتوری پوشیده بود در حالی که شوهر ریچاردز ، مائوریسیو اومانسکی ، با همسرش در یک سیرک زامبی ظاهر شد.

بازیگران “RHOBH” با لباس های خود در ارتباط خوبی بودند ، زیرا جیمی لی کرتیس ، ستاره فیلم “می کشد” نیز با ظاهر خود به خانواده اش اشاره کرد. او از مادر فقیدش ، جانت لیا ، به عنوان شخصیت برجسته خود در “روانگردان” در سال 1960 قدردانی کرد. در همین حال ، جودی گریر آن هال را کانال می دهد.

و لیزا رینا "هالووین می کشد" برتر
لباس خرگوش لیزا رینا دارای آرایش پیچیده و همچنین یک ماسک ترسناک بود.
خاویر کالین / خبرگزاری مطبوعات

در حالی که Stun Streak ، Garsell Beowulf ، Crystal Kung Minkoff و Erica Girardi همه در فرش قرمز گم شده بودند ، دیدار مجدد انفجاری چهار قسمتی بازیگران امشب به طور انحصاری از شبکه Bravo پخش شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *