لوبیا آنجاست ، هنوز تمام نشده است


در دسامبر 2019 [pause for as long as you need to recall what life felt like then]در انتهای ساختمان مجلل کاندو منهتن ، یک لوبیا براق در حال رشد بود. این یک سال وحشی بود ، و شما به یاد داشته باشید که لوبیا به طور کلی در آن زمان از یک صعود شگفت انگیز لذت می بردند ، شهرتی که فقط در طول همه گیری افزایش یافت.

از آنجا که جمعیت شهر نیویورک تنها حالتی بود که در آن زمان می دانستیم ، چند هفته طول کشید تا آرام آرام بی قرار شوم زیرا شکل یک لوبیای نقره ای به خود گرفت. تا ژانویه 2020 ، من به عنوان یک معتاد مواد غذایی پاهایم را لمس می کردم و می پرسیدم: “چه خبر؟ لوبیا اینقدر وقت صرف این کار می کنید؟ “

سپس یک اپیدمی جهانی تغییر کرد و زندگی را تغییر داد زیرا ما آن را برای همیشه می شناسیم. یک لوبیا نقره ، در این اقتصاد؟ احتمالا نه.

فقط می توان فرض کرد که در این صحنه بسیار متغیر بود که من بین را فراموش کردم. اما من لوبیا را فراموش نکرده ام – لوبیا به یک نماد درخشان احمقانه از گذشته تبدیل شد که در حافظه من کاشته شده است ، و من تعجب می کنم که چه زمانی بتوانیم تکمیل آن را گزارش دهیم. البته ، بارها و بارها در حالتهای تاریک ذهنم جاری می شد – زمستانی طولانی بود ، و حتی این نور درخشان لوبیا مرا به سنی دیگر نشان می داد که هر از گاهی در حال سوختن بود.

با این وجود ، هر چند وقت یکبار به من یادآوری می شد که زندگی چگونه است و Geotag را در اینستاگرام پیدا می کنم. “چه اتفاقی برای آن لوبیا احمقانه افتاده است؟”

لوبیا این هفته.

پیکان

لوبیا این هفته.

جیک دوبکین / گوتیسم

Bean در خیابان لئونارد 56 در ترایبکا واقع شده است ، که به خودی خود شبیه مجموعه جینگل پلاتینی به نظر می رسد و فقط نوید ایجاد هرج و مرج را می دهد. ایجاد شده توسط آنیش کاپور از معروف شیکاگو بین (به نام Cloud Gate) و سالانه توسط میلیون ها نفر مشاهده می شود ، چگونه می تواند خرابی در این گوشه کوچک منهتن تحتانی ایجاد نکند؟ وقتی با این نوع لوبیا سروکار دارید ، می خواهید آن را در یک فضای باز بزرگ قرار دهید ، نه اینکه آن را در انتهای یک ساختمان مسکونی در شهر نیویورک قفل کنید. هیچ احمقی این را نمی داند

با این وجود ، برنامه های بین همیشه پیش می رود و این هفته به نظر می رسید که بزرگ شده است ، و اکنون او خانه ای می سازد که شبیه چهار لیفتراک کوچک است. عروسکی از لانه های روسی از شگفتی های بی پایان ، آنها لوبیا هستند.

به طور خلاصه: در ژانویه 2020 ، ما در Half Bean بودیم. امروز ، در اکتبر 2021 (حدود یک ماه پس از بازگشت کارکنان به کار) ، 3/4 لوبیا را دریافت کردیم ، زیرا دو پنل دیگر به تازگی اضافه شده است. با این سرعت ، من پیش بینی می کنم که زمانی در زمستان 2021/2022 به دانه کامل برسیم.

این یک به روز رسانی است – در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *