لونگوریا برترین گول زن ها هستند که در سری غول ها پیش قدم می شوند


لوس آنجلس-ایوان لونگوریا در پنجمین مسابقه ماکس شرزر را شکست داد و سانفرانسیسکو گاینتز دوشنبه شب با نتیجه یک بر صفر لس آنجلس داجرز را شکست داد تا در سری NL خود با نتیجه 2-1 پیش بیفتد.

لس آنجلس تقریباً دو بار در بازی نهم ، هنگامی که گاوین لوکس یک حرکت طولانی در سمت چپ را آغاز کرد ، به تساوی رسید. اما باد آن را منفجر کرد و توپ در مسیر هشدار گیر کرد و لوکس را در ناباوری رها کرد.

این دومین توقف غول ها در پنج پلی آف برتر پس از شکست 4-0 در بازی افتتاحیه بود.

در صورت لزوم ، بازی 4 روز سه شنبه در ورزشگاه داجر سانفرانسیسکو با بازی 5 برگزار می شود.

داجرز غولها را با نتیجه 9 بر 2 شکست داد و غولها را 2 برد ، اما در خانه تنها 5 ضربه زد. قهرمانان باتلاقی NL ، تریا ترنر و موکی بیتس ، 0-4 برای 4-4 ، و کوری سزار-0 ، 4-برای این تور به دست آوردند.

لانگوریا با ضربه سرباز خود اختلاف 23 بر صفر را به مرکز چپ افزایش داد. او فقط 40 ضربه در 40 نوبت گذشته خود داشت. از سال 2013 ALDS با تیمپا بی اولین حمری پس از فصل او بود.

از آن زمان به بعد ، شرزر شش ضربه زن آخر خود را بازنشسته کرد. اما داجرز پس از دریافت مهلت واشنگتن در 30 جولای برای اولین بار با سیزدهمین تیم خود شکست خورد.

ایوان لونگوریا
خانه تنها ایوان لونگوریا تنها به غول نیاز داشت.
USA Today Sports

“شما به فصل پست می رسید ، همیشه می توانید با یک ضربه زمین ببازید. وارد بازی می شود. شرزر گفت: “من امشب آن را در زمین از دست دادم.”

دو آهنگ دیگر غول ها تک آهنگ های باستر پوزی و کریس برایانت بود. 15 خلبان آخر او بازنشسته شدند ، از جمله نهم ، هنگامی که کنلی جنسن تیم را در نزدیکی داجرز کنار گذاشت.

آلکس وود ، بازیکن استارت سانفرانسیسکو در 4 2/3 نوبت به تیم قبلی خود دو ضربه زد. خفاش چپ دست چهار دو و دو دوندگی را به ثمر رساند. تایلر راجرز با تسکین 1 2/3 نوبت به پیروزی رسید. Camilo Doval دو بازی عالی برای پس انداز انجام داد.

بادهای سرد و شدید پرچم را در وسط منطقه به اهتزاز درآوردند ، و حتی شرزر در اوایل شب با آب و هوا در پارک اوراکل سان فرانسیسکو برخورد کرد.

دستمال ، کیسه های بادام زمینی و کیسه های پلاستیکی از طریق خطوط هشدار دهنده و پایه ها عبور کردند. مه غبارآلود منظره دیدنی کوههای سان گابریل را پاک کرد و مانع از خروج پل هوایی قبل از بازی از روی صفحه ویدیو شد. کلاه سفید یک هوادار از روی سکوها بیرون رفت و در دومین ضربه فرود آمد.

بادهای شدید در طول بازی همچنان از چپ به راست می وزید و باعث می شد شلوار ساعت های روی تپه به بالا پریده شود.

شرزر در آخرین بازی خود با بولپن قبل از بازی 3 مکانیک های خود را تغییر داد. او با ریتم گمشده در سه شروع اخیر خود به میدان رفت ، زیرا با فرمان خود ، از جمله بازی NL Wild Card مقابل سنت لوئیس ، مشکل داشت.

او در تک نفره 10 پوزیسی در تک نفره و در چهارم در دو نفره برایانت دو نفره را بازنشسته کرد. برایانت اولین فصل خود را برای غولها آغاز کرد.

غول
الکس وود
گتی ایماژ

شررزر در یک شکست یک دو و سه ضربه را در هفت نوبت رها کرد. برنده سه جایزه سای یونگ 10 امتیاز کسب کرد-پنجمین مجموع دو رقمی ضربات پس از فصل حرفه ای او-و یک اجرا در 110 زمین.

تنش در نوبت های بعدی مشهود بود.

استیون سوزا جونیور و ویل اسمیت در بازی هفتم تک نفره بودند ، در حالی که داجرز اولین ضربه پشت سر هم بازی را از زیردریایی راجرز دریافت کرد. آستین استین بارنز کمی تکان می خورد.

پای یک جمعیت 53299 نفری “بیا ، داجرز!” با فریاد ، بیتس برای پایان دادن به تهدید ، براندون کرافورد را با دستکش پرش کرد.

داجرز سه نوبت – همه مجرد – تا شش نوبت داشت.

اولین ضربه او از خفاش آلبرت پوجولز 41 ساله بود ، که در بازی پس از فصل 75 حرفه ای خود سوم از بازی تک نفره سوم شد. به همراه پوجولز ، داجرز با شرزر 37 ساله و جاستین ترنر 36 ساله سوم شدند.

این اولین شروع پوجولاس از ALDS 2014 با لس آنجلس بود و به مرحله پلی آف صعود کرد. سه بار NV MVP در فصل معمولی به ردیف 294 رسید.

پوژولیس دوباره بول زد و در جایگاه پنجم قرار گرفت ، قبل از اینکه بیلی مک کینی دونده دوچرخه سواری جایگزین شود. این اولین بازی چند فصل پس از فصل خود برای سنت لوئیس از زمان بازی سه نفره او در بازی 3 از سری جهانی 2011 بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *