لیندا سیمونز خبرنگار میسوری به دلیل امتناع از واکسن کووید -19 اخراج شدهفته گذشته ، یک خبرنگار ارشد تلویزیونی ایستگاه خبری میسوری به دلیل امتناع از دریافت واکسن کووید -19 اخراج شد.

لیندا سیمونز ، که 14 سال در KY3 در اسپرینگفیلد کار کرده است ، در فیس بوک نوشت که از معافیت مذهبی از دستور واکسیناسیون که توسط شرکت مادر ایستگاهش تنظیم شده است ، درخواست کرد – اما او رد شد.

سیمونز روز جمعه در یک پست در شبکه های اجتماعی نوشت: “من از آزادی که همه ما برای تصمیم گیری عاقلانه خود داریم قدردانی می کنم.

“من تصمیم بزرگی گرفته ام و تصمیم گرفتم اجازه ندهم KY3 ، شرکتی که صاحب تلویزیون گری است ، انتخاب های سلامتی شخصی من را کنترل کند. من پس از رد درخواست معافیتم ، دستور واکسیناسیون او را اجرا نکردم. “

به گزارش The Kansas City Star ، سیمونز یکی از سه کارمند ایستگاه بود که به دلیل عدم رعایت دستورالعمل شرکتی اخراج شدند.

به نوشته روزنامه ، خبرنگار در مصاحبه رادیویی KSGF گفت که می داند “احساس غرق شدن” می کند زیرا می داند که معافیت وی رد شده است.

در طول تابستان ، مقامات شرکت به اتفاق آرا موافقت کردند که واکسیناسیون برای همه کارکنان اجباری شود.

این شرکت در یادداشتی برای کارکنان خود می گوید: “گسترش سریع ویروس کرونا خطری بی مورد برای همکاران و اعضای خانواده آنها که واجد شرایط واکسیناسیون نیستند ایجاد می کند.”

سیمونز به روزنامه گفت برنامه های آینده او نامشخص است.

“من معتقدم که من اراده خدا را در مورد من انجام می دهم. من معتقدم او برنامه های خوبی در پیش دارد !! وی به پست فیس بوک خود پایان داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *