ماساژور اولتراسوند | دستگاه فیزیوتراپی اولتراسوند برای درد شما


اگر از درد رنج می برید و بعد از مصرف دارو نتیجه ای نمی گیرید؟ برای حفظ تناسب اندام و دستیابی به اهداف تجاری معمولی خود. شما باید دستگاه مسکن مناسبی را انتخاب کنید که بتواند درمان بدون دارو را در خانه به شما ارائه دهد.

UltraCare PRO اینجا با ماساژ درمانی با اولتراسوند برای درد تو

سونوگرافی درمانی چیست؟

ماساژ درمانی اولتراسوند نوعی درمان است که شامل استفاده از امواج صوتی برای درمان مشکلات بدن به ویژه مشکلات اسکلتی- عضلانی مانند رگ به رگ شدن، عفونت و کشیدگی عضلانی است. اولتراسوند درمانی از طریق گرم کردن عمیق بافت‌های نرم باعث بهبودی می‌شود.

هدف از درمان افزایش جریان خون در نواحی آسیب دیده و کاهش درد است.

ماساژور اولتراسوند درمانی چگونه کمک می کند؟

سونوگرافی یا ماساژور اولتراسوند از تکنیکی برای افزایش جریان خون در قسمت‌های متورم بدن استفاده می‌کند که باعث بهبودی می‌شود. همچنین به تسکین التهاب مزمن کمک می کند.

را فیزیوتراپی اولتراسوند درمان ابزاری بر اساس سطح شدت و فرکانس صدا متفاوت است. با این حال، همه آنها در اصل اساسی تحریک بافت که تحریک موج صوتی نامیده می شود مشترکند. که بالاتر از محدوده شنوایی انسان هستند. به عبارت دیگر اساساً یک ارتعاش درمانی است.

اولتراسوند درمانی روشی موثر برای رساندن دارو به بافت زیر جلدی است. این بهترین انتخاب برای بیمارانی است که با تزریق احساس راحتی نمی کنند. انرژی اولتراسوند دارو را از طریق پوست منتقل می کند.

را دستگاه فیزیوتراپی اولتراسوند این دارو برای درمان بیماری های رایج مانند تورم مفاصل، اسپاسم عضلانی و تاندونیت شناخته شده است.

ماساژور اولتراسوند، دستگاه فیزیوتراپی اولتراسوند، دستگاه فیزیوتراپی اولتراسوند در هند

US 111 یکی از معروف ترین ابداعات در علم پزشکی است و یک روش ایمن، غیر تهاجمی و 100% طبیعی برای تسکین و درمان هر گونه رگ به رگ شدن ماهیچه یا مفصل است.

کریستال های ارتعاشی داخل نوک پروب در US 111 تا 4 سانتی متر به داخل بافت عضلانی نفوذ می کنند. این امواج صوتی با فرکانس 1 مگاهرتز پیوسته تولید می کند که منجر به بهبودی عمیق می شود و معمولاً مورد توجه بیمار قرار نمی گیرد.

US 111 باعث بهبود درد عضلانی می شود، تورم و التهاب را در صورت درمان به موقع و منظم کاهش می دهد. بهترین بخش در مورد دستگاه درد درمانی اولتراسوند این است که همیشه می توانید شدت و روش درمان در آن را بسته به وضعیت درد خود با استفاده از کنترل های ارائه شده تنظیم کنید.

این دستگاه توسط متخصصان مدیریت درد مانند فیزیوتراپیست ها، کایروپراکتیک ها و پزشکان آزمایش و تایید شده است. کیت US 111 دارای بسته بندی فوق العاده خنک، دفترچه راهنمای دستورالعمل، ژل اولتراسوند نیچر کیور، 1 مبدل و یک کیف حمل شیک است.

ماساژور US 111 چگونه کار می کند؟

ماساژور اولتراسونیک

انرژی الکتریکی پس از قرار دادن سر اولتراسوند دایره ای بر روی ناحیه آسیب دیده پس از اعمال ژل جفت کننده انتقال به امواج صوتی ارتعاشی قدرتمند برای درمان اولتراسوند تبدیل می شود. اولتراسوند 111 فیزیوتراپی ایالات متحده دارای عملکردهای مختلفی است و مشکلات جزئی و مزمن بدن را درمان می کند.

سپس انرژی اولتراسوند تولید شده به پوست به داخل بافت‌های نرم نفوذ می‌کند و در نتیجه لرزش‌های خفیف و گرمای عمیق درون بافت‌ها ایجاد می‌شود.

فرآیند 111 US باعث بهبود تحرک در مفاصل و رباط ها می شود. اثر درمانی آن با افزایش گردش خون، متلاشی شدن بافت اسکار، شل شدن بافت و جریان اکسیژن، روند بهبود را تسریع می کند.

چه زمانی از درمان اولتراسوند اجتناب کنیم؟

مواردی وجود دارد که سونوگرافی درمانی شخصی می شود. در مواردی مانند بدخیمی موضعی، عفونت حاد موضعی، ناهنجاری های عروقی، کاشت فلزی در ناحیه آسیب دیده یا شکم زن باردار، باید به طور کامل از درمان اولتراسوند اجتناب شود.

توصیه می شود از استفاده مستقیم دستگاه های اولتراسوند در نواحی خاص مانند نواحی فعال اپی فیزیال در کودکان، بالای چشم ها، نخاع در ناحیه لامینکتومی، روی جمجمه یا بیضه ها خودداری شود.

هنگامی که تجهیزات اولتراسوند تحت نظارت متخصصان بسیار آموزش دیده مانند فیزیوتراپیست استفاده می شود، کمتر احتمال دارد که اثرات منفی ایجاد کند. حتی توصیه می شود قبل از استفاده از اولتراسوند درمانی در هر یک از موارد فوق با فیزیوتراپیست مشورت کنید.

نتیجه

اولتراسوند یک روش قابل اعتماد است که توسط فیزیوتراپیست ها از دهه 1940 استفاده می شود. شناخته شده است که به آرامش بافت ها کمک می کند و خواص درمانی زیادی دارد. بهترین کار را انجام دهیم دستگاه درد سونوگرافی111 دلار برای نتایج سریع.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر