ماموران مرزی تگزاس تلاش قاچاق انسان را خنثی کردند و 24 مهاجر را دستگیر کردند


گمرک و حفاظت از مرزهای آمریکا (CBP) سه شنبه اعلام کرد که ماموران گشت مرزی در تگزاس 24 مهاجر غیرقانونی را به ظن مشکوک بودن در عملیات قاچاق انسان که از راه آهن محلی برای سفر به جنوب تگزاس استفاده می کردند ، بازداشت کرده اند.

CBP در بیانیه ای اعلام کرد که ایستگاه مرزبانی کریستیز در 8 اکتبر با 911 تماس گرفت و گزارش داد که 10 مهاجر غیرقانونی مشکوک در نزدیکی خطوط غرب روبوستن خارج از شهر قدم می زنند.

در این بیانیه آمده است: مرزبانی ، کلانتری شهرستان نیوجرسی و پلیس روبوستا به همراه پلیس 22 مهاجر را دستگیر کردند. این گروه کیسه ای با برش پیچ در داخل خود حمل می کرد که مقامات معتقدند از آن برای سوار شدن به قطارها استفاده می شد.

در حالی که ماموران منتظر خروج گروه بودند ، GMC یوکان آبی مشکوک را دیدند که از آنجا عبور می کرد. با توقف تردد توسط نمایندگان کلانتر مشخص شد که دو سرنشین SUV نیز به طور غیرقانونی در ایالات متحده بوده اند. این زوج به ظن طرح اخراج 22 مهاجر غیرقانونی دیگر به ایالات متحده بازداشت شدند.

بیانیه CBP گفت که گروه دو نفره اصلی مکزیک ، گواتمالا و السالوادور بودند.

در یک عملیات جداگانه ، پنج مهاجر غیرقانونی از هندوراس و السالوادور پس از فرار از جت سیاه فولکس واگن روز یکشنبه هنگامی که توسط مامور پلیس در ماموریت تگزاس متوقف شدند ، دستگیر شدند.

CBP در بیانیه ای گفت: “علیرغم شیوع ویروس کووید -19 ، قاچاقچیان انسان ممکن است همچنان این تلاش های بی شرمانه خود را برای حفاظت از سلامت و ایمنی مهاجران یا شهروندان ایالات متحده نشان دهند.” آنها آن را حفظ می کنند. ” “ماموران گشت مرزی ایالات متحده در بخش دره ریو گرانده به حفاظت از کشور و جامعه در برابر این عناصر جنایتکار ادامه خواهند داد.”

در حالی که دولت بایدن در حال تلاش برای پاسخگویی به افزایش مهاجرت غیرقانونی در مرز آمریکا و مکزیک است ، ماموران برای اولین بار در ماه های 2000 در سال 2000 تعداد 200 هزار نفر را متوقف کردند.

در همین حال ، وزارت امنیت داخلی روز سه شنبه اعلام کرد که جمع آوری مهاجران غیرقانونی در محل کار خود را متوقف کرده و “اختیار اجرایی” را برای کسانی که “قربانی سوء استفاده از محل کار یا شاهدان هستند” ترویج می دهد.

آلخاندرو مایورکس ، وزیر امنیت داخلی آمریکا در یادداشتی سه صفحه ای گفت: استثمار کارفرمایان. به “این اقدامات بسیار مشهود همکاری کارکنان را در بررسی استانداردهای محل کار تضعیف کرده و حتی در حالی که به عنوان وسیله تلافی جویانه عمل می کنند ، سوء مدیریت شده است.”

آلخاندرو مایورکاس ، وزیر امنیت داخلی
آلخاندرو مایورکاس ، وزیر امنیت داخلی آمریکا از توقف تجمعات گسترده مهاجران غیرقانونی در محل کار برای جلوگیری از “کارفرمایان استثماری” خبر داد.
توسط پاتریک سمانسکی / نویسندگان استخر

این یادداشت به سران اداره مهاجرت و گمرک (ICE) ، خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده (USCIS) و CBP از موریس 60 روز فرصت می دهد تا برنامه هایی را برای کاهش یا کاهش ترس قربانیان و شاهدان ارائه دهند. در رابطه با تحقیقات و تعقیب کارفرمایان بیکار و همکاری آنها با مجریان قانون ، ممکن است قاچاق و استثمار کار وجود داشته باشد. ”

رئیس DHS پیشنهاد کرد که این برنامه ها “رسیدگی به تعویق انداختن ، ادامه حضور ، آزادی مشروط و سایر امدادرسانی را در اختیار غیر شهروندان قرار داده است که شاهد یا قربانی اعمال سوء استفاده کننده و سوء استفاده کننده بوده اند.”

دستورالعمل سه شنبه به دنبال دستور 30 ​​سپتامبر به ICE مبنی بر تمرکز بر اخراج مهاجران غیرقانونی که “تهدیدی برای امنیت ملی ، امنیت عمومی و امنیت مرزها هستند” متمرکز است ، زیرا دولت منابع لازم برای مکان یابی همه افراد را ندارد. کسانی که به طور غیرقانونی وارد ایالات متحده می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *