ما امتحان شده می کنیم در وین به حداقل یک هماهنگی خوشایند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایمن برسیم


به گزارش خبرگزاری مکعب به نقل اجتناب کرده اند کاظم جلالی، فرستاده ایران در روسیه در ذکر شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید گو همراه خود این خبرگزاری در خصوص برگزاری مذاکرات صلح در سوریه. [مذاکرات آستانه] وی ذکر شد: کشورهای تضمین کننده توسعه آستانه (روسیه، ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترکیه) به رایزنی برای برگزاری نشست در تهران یکپارچه خواهند داد.

جلالی خاطرنشان کرد: نشست دیپلمات‌های ارشد این سه ملت تصور به 10 مارس بلند مدت در آنتالیا برگزار شود.

سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه پس اجتناب کرده اند مراجعه به همراه خود مولود چاووش اوغلو وزیر امور خارجه روسیه در 16 مارس ذکر شد کدام ممکن است مسکو را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنکارا اجتناب کرده اند انتخاب برای برگزاری نشست سه جانبه کشورهای توسعه آستانه در سال جاری حمایت می کنند.

چون آن است فرستاده جمهوری اسلامی ایران در مسکو دانستن درباره همکاری های دوجانبه تهران را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسکو ذکر شد: روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایران به مذاکره دانستن درباره امتیازات در سراسر جهان ایمنی داده ها یکپارچه خواهند داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید گذشته تاریخی در اطراف بعدی رایزنی ها در تهران سریع گفتن می تواند.

وی تاکید کرد کدام ممکن است ایران اجتناب کرده اند همکاری همراه خود روسیه {در این} زمینه استقبال می تدریجی.

جلالی همراه خود ردیابی به اینکه در اطراف زودتر مذاکرات مسکو را انتخاب کنید و انتخاب کنید تهران در خصوص ایمنی داده ها بین‌المللی در اکتبر 2021 برگزار شد، ذکر شد: اصل کار این رایزنی‌ها برای ادغام کردن همکاری در بخش ایمنی داده ها بین‌المللی بود. 2 طرف دانستن درباره برقراری ذکر شد‌وگوی بین‌وزارتی بر مقدمه توافقنامه بین‌دولتی ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسیه در خصوص ایمنی داده ها گفتگو کردند.

وی گفت کدام ممکن است در رایزنی های سال قبلی 2 طرف اجتناب کرده اند ورزش های کارگروه جدید گروه ملل در زمینه فناوری داده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارتباطات استقبال کردند.

جلالی علاوه بر این به مذاکرات وین احیا کردن هماهنگی هسته ای ردیابی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذکر شد: توسعه مذاکرات برجام. [توافق هسته‌ای] در جاری پیش سر خورد. ما امتحان شده می کنیم در وین به حداقل یک هماهنگی خوشایند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایمن برسیم.

فرستاده جمهوری اسلامی ایران در مسکو همراه خود خاص اینکه اخیراً پیشرفت های خوبی در مذاکرات حاصل شده است، ذکر شد:

وی ذکر شد: آنچه در مذاکرات وین برای ما ضروری است، لغو تحریم های یکجانبه آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازگشت همه طرف ها به تعهدات شخصی در چارچوب برجام است. توصیه ها ایران باعث شد هماهنگی قابل بدست آوردن باشد، اما هماهنگی باقی مانده {به رفتار} مسئولانه غرب متکی است.

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر