“ما تعداد زیادی بیمار داشتیم”: کودک 4 ساله از 16 نفر در آتش سوزی سانست پارک مجروح شدند


FDNY گفت که یک پسر 4 ساله در میان 16 نفر در آتش سوزی در ساختمان آپارتمانی سانست پارک در روز جمعه مجروح شد که در حال حاضر در دست بررسی است.

به گفته مایکل گالا ، معاون فرمانده عملیات آتش نشانی FDNY ، این آتش سوزی در طبقه دوم یک خانه سه طبقه در خیابان 45 در نزدیکی خیابان 6 رخ داد. گالا گفت که کودک چهار ساله در اتاق خواب طبقه دوم پیدا شد.

گالا می گوید: “در همان زمان ، اعضا چندین قربانی را در طبقه بالا پیدا کردند و سریع آنها را از ساختمان خارج کردند.” “ما بیماران زیادی داشتیم.”

کودک دچار حمله قلبی می شود.

شصت آتش نشان به آتش سوزی یک زنگ خطر پاسخ دادند و شیشه ها را شکستند تا آتش سوزی را که بعد از نیمه شب شنبه رخ داد ، خاموش کنند. یکی از شاهدان به CBS 2 News گفت که هرگز آتش سوزی در بلوک خود ندیده است.

شاهدان گفت: “من بوی دود را که از ساختمان من بیرون می آمد حس می کردم و وقتی بیرون آمدم کامیون ها قبلاً آنجا بودند.” “آنها تشک ها و وسایل را از خانه بیرون می آوردند و بچه ها در واقع زیر بلوک می دویدند. […] صدای پرش مردم به حیاط را شنیدم. ”

به گفته FDNY ، چهار نفر از 16 قربانی دچار جراحات مرگبار شدند ، در حالی که بقیه جراحات جزئی داشتند. برخی از قربانیان ، از جمله یک کودک چهار ساله ، توسط آمبولانس و مقامات NYPD به بیمارستان های منطقه منتقل شدند. به هیچ آتش نشان آسیبی نرسید.

مارشال اکنون در حال بررسی علت آتش سوزی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *