ما در هر قراردادی همراه خود ایران الزامات قانونی را رعایت خواهیم کرد


سخنگوی کاخ سفید در یک واحد کنوانسیون خبری به سوالات خبرنگاران دانستن درباره مذاکرات وین همراه خود ملاحظه به تحولات فعلی پاسخ داد.

به گزارش ایسنا، به نقل اجتناب کرده اند موقعیت یابی کاخ سفید، جن ساکی سخنگوی کاخ سفید در نشست خبری هفتگی شخصی در {پاسخ به} این پرس و جو کدام ممکن است جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا اخیرا پس اجتناب کرده اند حمله روسیه به اوکراین، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، «ایران به سلاح هسته ای کف دست یافته است. ” وی همراه خود دقیق اینکه چرا آمریکا به مذاکرات همراه خود میانجیگری روسیه در وین یکپارچه می دهد، اظهار داشت: این به نفع ما نیست. روسیه یکی اجتناب کرده اند اعضای گروه 1+5 است، به همین دلیل بدست آوردن به هماهنگی به نفع ملت است.
ساکی در {پاسخ به} سوالی مبنی بر اینکه خواه یا نه آمریکا اجتناب کرده اند همکاری همراه خود روسیه در اطراف احتمالاً وجود خواهد داشت، اظهار داشت. بدست آوردن به دیپلماسی کدام ممکن است راهی پیدا کند ایران را اجتناب کرده اند بدست آوردن هر دو نزدیک کردن به سلاح هسته‌ای باز دارد – علیرغم امتحان شده‌های دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق برای خروج ما اجتناب کرده اند هماهنگی – برای ایمنی سراسری را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهانی ما خوشایند {خواهد بود}.
بایدن در {پاسخ به} پرس و جو عکس مبنی بر اینکه خواه یا نه بعد اجتناب کرده اند مذاکرات وین همراه خود برگام در سال 2015 اختلافاتی در برگام وجود می تواند داشته باشد هر دو خیر، معتقد نیست کدام ممکن است باید {در این} مورد همراه خود کنگره مراجعه به تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید موافقت را انتخاب کنید و انتخاب کنید رضایت او را جلب تنبل. اگر به هماهنگی برسیم، دانستن درباره وقایع را انتخاب کنید و انتخاب کنید چگونگی بازگشت آمریکا به برجام، تصمیم گیری کننده الزامات قانونی، اجتناب کرده اند جمله اسبابک ها پیش‌سوراخ بینی شده توسط قوانین، در نظر گرفته شده خواهیم کرد.» آنها در جاری تجزیه و تحلیل هماهنگی هسته‌ای ایران هستند. ما به الزامات اختصاص داده شده هستیم[قانونی] مورد ملاحظه قرار گیرد. به همین دلیل، ما قطعا به آن است پایبند خواهیم بود.
سخنگوی کاخ سفید یکپارچه داد: ما اعضای کنگره را در جریان تحولات جدید قرار می دهیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به طور مرتب به آنها اطلاع داده ایم.
الساکی در {پاسخ به} پرس و جو عکس مبنی بر اینکه خواه یا نه مقامات آمریکا سپاه پاسداران را حرفه ای برای بردن اجتناب کرده اند فهرست تروریستی می‌داند، اظهار داشت: باقی مانده است توافقی صورت نگرفته است را انتخاب کنید و انتخاب کنید روزی کدام ممکن است هماهنگی صورت گرفت، محتوای آن خاص می‌شود. مورد بحث قرار گرفت.
وی همراه خود ردیابی به این کدام ممکن است بایدن معتقد بود پس اجتناب کرده اند تغییر شدن به ولادیمیر پوتین به 1 چهره ستاره فیلم جهانی، به ولادیمیر پوتین در مذاکرات برای حضور در هماهنگی {کمک می کند}، اظهار داشت: روسیه در بازتاب این سیستم ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید نفوذی داشته است. اما من می خواهم من فرض می کنم آنچه همه ما می دانیم اینجا است [دست‌یابی ایران به یک سلاح هسته‌ای] به نفع آنها[روسیه] 9 ما به مسیر دیپلماتیک یکپارچه خواهیم داد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهارات سخنگوي كاخ سفيد مبني بر وجود نیازها نظامي در این سیستم هسته‌اي ايران را انتخاب کنید و انتخاب کنید اينكه ممانعت اجتناب کرده اند دستيابي ايران به سلاح هسته‌اي در خدمت مزیت ملي آمريكا است، هستي كه افسران ايراني همواره اين موضوع را دنبال كرده‌اند. بر ساخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید استفاده اجتناب کرده اند سلاح های هسته ای تاکید کرد. سلاح: دکترین دفاعی ایران جایی ندارد.

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر