محیط زیست و پوست شما

در نتیجه طیف وسیعی از تأثیرات محیطی در زندگی روزمره و به ویژه هنگامی که پوست در معرض نور خورشید قرار می گیرد، مواد مضر به ویژه اکسیدان ها و رادیکال های آزاد تشکیل می شوند. این رادیکال های آزاد با شکستن کلاژ به پوست حمله می کنند و باعث ایجاد خطوط ریز، چین و چروک و لکه های پیری می شوند. این فرآیند پیری عکس نامیده می شود. ویتامین C و کینتین به از بین بردن این رادیکال های آزاد و کاهش علائم پیری کمک می کند.

اثر دوگانه ویتامین C و کینتین

سرم سفت کننده پوست با عملکرد دوگانه Kin-C حاوی L-Absorbic Acid USP، فرم طبیعی و خالص ویتامین C، یک آنتی اکسیدان قوی است که به خنثی کردن و از بین بردن اثرات مضر رادیکال های آزاد کمک می کند. ویتامین C همچنین باعث تحریک کلاژن سازی به صورت موضعی می شود و خاصیت ارتجاعی و استحکامی می بخشد که با پر کردن خطوط ریز پوست شما را صاف می کند. در عرض چند هفته، خطوط ریز، چین و چروک ها و لکه های پیری کاهش می یابد و ظاهری جوان تر به پوست شما می بخشد.

کینتین، آنزیم گیاهی و یکی از موثرترین عوامل رشد گیاهی مادر طبیعت، در ترکیب با ویتامین C کار می‌کند. کینتین برای بهبود حفظ رطوبت و در عین حال کاهش ظاهر خطوط ریز و صاف کردن بافت پوست بدون تحریک شناخته شده است. در نتیجه این مشارکت طبیعی، پوست نرم‌تر، صاف‌تر و جوان‌تر به نظر می‌رسد – این اثر رایج لایه‌برداری درجه پزشکی است.

سرم سفت کننده پوست دوعملی Kin-C

با جذب سریع در پوست شما با کمک سیستم داخل پوستی Vivier’s IDS(TM)، نفوذ ویتامین C و کینتین افزایش می یابد تا نواحی عمیق پوست شما را هدف قرار دهد که Kin-C بیشترین تأثیر را دارد.

سیستم IntraDermal یا IDS یک “سیستم تحویل” منحصر به فرد است که توانایی افزایش نفوذ در لایه شاخی (خارجی ترین لایه اپیدرم) را از طریق انتشار دارد، بنابراین توانایی محصول برای نفوذ به فضای بین سلولی و شروع کار را افزایش می دهد. یک اثر “رسوبی احتباسی” در لایه های پوست (لایه شاخی، اپیدرم و درم).

IDS طوری طراحی شده است که به شیوه ای کنترل شده نفوذ کرده و یک ماده را درست در جایی که لازم است در پوست رسوب کند. به غیر از نفوذ کنترل‌شده، IDS(TM) اثر طولانی‌تری نسبت به سایر سیستم‌ها، بهبود پایداری و عملکرد پایدار دارد.

استفاده روزانه از سرم سفت کننده پوست با عملکرد دوگانه Kin-C یا سیستم روشن کننده پوست به پوست شما کمک می کند تا نرم و جوان تر شود و به تدریج علائم پیری را کاهش دهد.

فقط یک یا دو بار در روز (صبح و/یا قبل از خواب) روی پوست تمیز استفاده کنید. کافی است چند قطره از سرم سفت کننده پوست دوگانه Kin-C را روی نوک انگشتان خود بریزید و به آرامی روی نواحی دلخواه پوست ماساژ دهید. این سرم برای گونه ها، چانه، پیشانی، گردن، سینه و پشت دست ها توصیه می شود و از تماس آن با چشم ها، پلک ها و ابروها خودداری شود. پس از استفاده از سرم، حداقل شصت ثانیه برای اعمال و آرایش یا مرطوب کننده صبر کنید. برای بهترین نتیجه، در ترکیب با سایر محصولات VivierSkin استفاده کنید.

سرم سفت کننده پوست دوعملی Kin-C به طور کلی:

– به ترمیم پوست کمک می کند

– ظاهر خطوط ریز را کاهش می دهد

– ظاهر لکه های پیری را کاهش می دهد

– رنگ پوست را بهبود می بخشد

– بافت پوست را صاف می کند

– حفظ رطوبت را بهبود می بخشد

– به جلوگیری از آسیب های پوستی کمک می کند

– غیر تحریک کننده است

– استفاده آسان

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر