مدارس نیویورک در جریان است اما در تلاش برای یافتن کارکنان مورد نیاز برای برنامه های بعد از مدرسه هستند


مدارس دولتی نیویورک حدود سه هفته پیش بازگشایی شدند ، اما بسیاری از برنامه های بعد از مدرسه هنوز در تلاش برای یافتن کارکنان مورد نیاز برای ارائه خدمات خود در پاییز هستند و خانواده ها به دنبال جایگزین هستند.

یک هفته پیش ، علی کوهن ایمیلی از مدرسه فرزندان خود ، مدرسه بروکلین چارتر دریافت کرد ، مبنی بر اینکه برنامه بعد از مدرسه برای 150 کودک لغو شده است و والدین باید بلافاصله هماهنگی های بیشتری را انجام دهند. سقوط خواهد کرد.

کوهن گفت: “قطعاً این یک شگفتی بزرگ و یک مبارزه بزرگ برای ما است.”

رونی شیندلر ، بنیانگذار Kids or Rabbit ، که برنامه پس از مدرسه را برای بروکلین Prospect اجرا می کند ، از اظهارنظر در مورد جزئیات قرارداد خودداری کرد ، اما گفت که ماندن در کار دشوار است. او می گوید یکی از دلایل این است که بسیاری از بازیگران ، مترجمان آزاد و هنرمندان که معمولاً بخش عمده ای از نیروی کار او را تشکیل می دهند ، دیگر در نیویورک زندگی نمی کنند.

شیندلر می گوید: “موسیقی دانان و ممیزان ، بسیاری از آنها تازه شروع به بازگشت به شهر کرده اند ، و آنها بخش بزرگی بودند: 30 تا 40 درصد از کارکنان ما ، زیرا این یک موقعیت نیمه وقت است.” “در حال بازگشت است ، اما سرعت آن بسیار کندتر است.”

یکی از کارکنان دانشگاه Settlement ، یک سازمان خیریه که برنامه های بعد از مدرسه را در 17 مدرسه دولتی در بروکلین و منهتن اجرا می کند ، گفت که بخشی از این مسئله یافتن کارکنان واجد شرایط واکسینه شده است.

کارکنانی که در برنامه های بعد از مدرسه تحت کنترل شهر در قطب نما ، چراغ و گوشه سنگ ، یا در برنامه بعد از مدرسه در داخل ساختمان اداره شهر کار می کنند ، مشمول دستور ایمن سازی شهر هستند. مدارک حداقل یک دوز کووید 19 ضروری. بعدازظهر جمعه ، DOE گفت حداقل 90 employees از کارکنان DOE یا حدود 133،000 از 148،000 نفر واکسینه شده اند.

عضو ستاد اسکان دانشگاه می گوید: “واقعاً یافتن نامزدهای مناسب برای درخواست برای موقعیت های شغلی دشوار است.

“در حال حاضر ، بخش جوانان ما بین منهتن و بروکلین حدود 40 کارمند دارد که در حال حاضر واکسینه نشده اند. و این تأثیر زیادی بر برنامه نویسی ما داشت. “

کارولین پترسون ، مدیر اجرایی Beatty City Players ، که دو برنامه بعد از مدرسه را در بروکلین اجرا می کند ، گفت که او همچنین باید با متقاضیان واکسینه نشده برخورد کند.

او می گوید: “من به دنبال افراد بسیار واجد شرایط بودم و فکر می کردم که من به جکپات برخورد کرده ام ، و سپس متوجه شدم که چرا آنها در حال تحصیل نبوده اند زیرا واکسینه نشده اند.” “این نامزدانی را که به آنها علاقه داشتم بسیار از دست داد.” او می گوید به طور معمول در هر برنامه 10 معلم استخدام می کند و امسال فقط شش معلم برای دو برنامه دارد.

علاوه بر دستور واکسیناسیون ، کار شدید و کم درآمد است ، به طوری که کارکنان شهرک های دانشگاه اعتراف می کنند: “ما رقابت با برخی خرده فروشان و سایر شرکت های خصوصی که قادر به پرداخت هزینه های ساعتی بیشتری هستند را دشوار می دانیم. او گفت: “و کار واقعاً سخت است.”

پترسون گفت که باید معیارهای خود را برای استخدام کارکنان تغییر دهد تا نامزدهای بدون مدرک دانشگاهی را شامل شود. “من حتی نگاه نمی کردم […] افرادی که از دانشگاه فارغ التحصیل نشده بودند ، و من شروع به دیدن افرادی کردم که هنوز در کالج هستند. “

ناتانیل استایر ، سخنگوی DOE گفت که شروع هر سال تحصیلی معمولاً به معنای یک دوره سازگاری برای برنامه های بعد از مدرسه ، از جمله چالش های کارکنان است ، و افزود که این شهر برنامه های بعد از مدرسه را مانند سالهای گذشته ارائه می دهد.

دپارتمان جوانان و توسعه اجتماعی ، که سه برنامه مدرسه را در شهر اجرا می کند ، گفت که ثبت نام امسال به دلیل بازگشت آموزش فردی بسیار قوی بود و بیش از 90،000 کودک فقط در 900 برنامه قطب نما ثبت نام کردند.

مارک زاستوویچ ، سخنگوی DYCD ، گفت: “اگرچه کووید -19 بر سطح همه گیری و ثبت نام در برنامه های مدارس پس از DYCD تأمین شده است ، برنامه ها کاهش نیافته است.” “در واقع ، با ارائه خدمات شخصی به طور کامل در این سال تحصیلی ، ما انتظار داریم که در بیش از هزار برنامه مدرسه قطب نما ، چراغ و گوشه و کنار به ثبت نام کامل برسیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *