مدیران عامل Netflix ، Chappell را با استناد به “آزادی هنری” رد نمی کنند


جنجال نمازخانه همچنان ادامه دارد.

تد سارنادوس ، مدیرعامل و مدیر محتوا در یادداشتی که برای کارکنان نتفلیکس ارسال کرد ، گفت که نتفلیکس از استندآپ جدید جنجالی کمدین دیو چاپل به نام “The Closure” استفاده نخواهد کرد.

بسیاری از منتقدان جدیدترین ویژه 48 ساله را محکوم کرده و از بینندگان خواسته اند تا او را به دلیل اظهارات جنجالی خود درباره افراد تراجنسیت اخراج کنند.

“چاپل یکی از محبوب ترین کمدین های استندآپ تمام دوران است و ما با او قرارداد بلند مدت داریم. آخرین سرگذشت وی ، Sticks and Stones ، که بحث برانگیز است ، یکی از تماشایی ترین ، چسبناک ترین و برنده ترین جایزه های ویژه استندآپ ما تا به امروز است. “

مدیرعامل افزود: “مانند استعداد دوم ما ، ما برای حمایت از آزادی خلاقانه آنها سخت تلاش می کنیم – اگرچه این بدان معناست که Netflix همیشه محتوایی دارد که برخی از آنها مضر می دانند.”

وی افزود: “بسیاری از شما همچنین پرسیده اید که ما خط نفرت را از کجا ترسیم می کنیم. ما اجازه نمی دهیم تیترهای Netflix که برای ایجاد نفرت یا خشونت طراحی شده اند ، و ما معتقد نیستیم که “بسته شدن” از این آستانه فراتر می رود. “

Netflix-CEO-Dave-Chappell
دیو چاپل در فیلم کمدی Netflix خود “The Closure” (بسته شدن).
متیو بیتون / نتفلیکس

او می گوید: “به ویژه در کمدی استندآپ ، آزادی هنری معیار بسیار متفاوتی از گفتار است که ما در داخل به آن اجازه می دهیم زیرا اهداف متفاوت است: سرگرمی مردم در مقابل یک کار محترمانه و با ارزش. حفظ فضا.”

این یادداشت در همان روزی منتشر شد که گزارش شد Terra Field ، مهندس ارشد نرم افزار Netflix ، تعلیق شده است. انفجار در نمازخانه ویژه هفته گذشتهبه فیلد در یک پیام توئیتری ویروسی گفت که کلیسای کوچک “به فقدان اجتماع و مشروعیت ترنس ها حمله می کند.”

به گزارش The Verge ، فیلد “به دلیل تلاش برای شرکت در جلسه ای که به آن دعوت نشده بود” تعلیق شد. این سایت همچنین ادعا می کند که یکی دیگر از کارکنان ترانس به دلیل “اظهار نظرهای ویژه و میدانی” این شرکت را ترک کرده است.

چاپل در نقطه ای از مجموعه خود گفت: “جنسیت یک واقعیت است.” “هر انسانی که در این اتاق زندگی می کند ، هر انسانی روی زمین باید از یکی از پاهای خونین برای گذراندن روی زمین عبور کند.” او سپس در مورد اندام تناسلی زنان تراجنسی شوخی کرد که به گفته او “این چیزی نیست که هست”.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *