مدیر فیس بوک می گوید الگوریتم ها کاربران را در برابر “سخنان نفرت انگیز” محافظت می کند


الگوریتم های بحث برانگیز فیس بوک از کاربران خود در برابر قرار گرفتن در معرض محتوای بیش از حد ، سخنان نفرت انگیز و اطلاعات نادرست محافظت می کند.

نیک کلگ از فیس بوک در برابر ادعاهای افشاگر فرانسیس هگن دفاع کرد که الگوریتم های آن باعث ایجاد کلیک بایت و محتوای شدید می شود – اما تاکید کرد که این شرکت هرگز اطلاعات غلط و سخنان نفرت انگیز را به طور کامل از پلتفرم های خود حذف نمی کند. خواهد توانست.

کلگ در مصاحبه ای با سی ان ان در مورد وضعیت اتحادیه و دانا باش گفت: “اگر الگوریتم را حذف کنید ، اولین چیزی که اتفاق می افتد این است که مردم بیشتر ، نه کمتر ، سخنان نفرت انگیز – بیشتر ، و نه اطلاعات غلط” را مشاهده خواهند کرد. “این الگوریتم ها طوری طراحی شده اند که تقریباً مانند فیلترهای بزرگ هرزنامه برای شناسایی و حذف محتوای مخرب عمل می کنند.”

وی گفت: “به ازای هر ده هزار بیت محتوا ، تنها پنج بیت از اوج نفرت را مشاهده خواهید کرد.” “ای کاش می توانستیم آن را به صفر برسانیم. ما سومین جمعیت بزرگ جهان را در سیستم عامل های خود داریم. البته ما خوب ، بد و زشت طبیعت بشری را در سکوهای خود می بینیم. ”

کلگ به باش اصرار داشت که الگوریتم فیس بوک نقش مهمی در شورش های پایتخت 6 ژانویه ایفا نکرده است. او در مصاحبه ای با “ملاقات با مطبوعات” NBC ، به چاک تاد گفت که ادعای هوگان این اقدام را برای کاهش کاربران فیس بوک حذف کرده است. گزارشات پس از انتخابات ریاست جمهوری 2020 کاملاً درست نبود.

کلگ به تاد گفت: “ما در واقع اکثر آنها را تا زمان افتتاح نگه داشتیم و برخی را برای همیشه نگه داشتیم.”

وی گفت که شرکت “ابزارهای مبهم” – مانند کاهش انتشار ویدیوها ، فرصت های مشارکت مدنی و تبلیغات سیاسی – را که ناخواسته “محتوای سرگرمی سرگرمی مشروطاً بی گناه” را از دست داده بود ، کنار کشید.

نیک کلگ ، نایب رئیس فیس بوک در امور سیاست و امور جهانی.
نیک کلگ ، مدیر اجرایی فیس بوک ، تکذیب می کند که شورش های پایتخت 6 ژانویه توسط الگوریتم این پلتفرم ایجاد شده است.
توسط خبرگزاری فرانسه گتی ایماژ
نمونه ای از لوگوی فیس بوک با افرادی که روی لپ تاپ خود هستند.
همچنین فیس بوک به دلیل عدم محدودیت خود در مورد مواد مخدر ، قاچاقچیان انسان و کودکان پدوفیل مورد انتقاد قرار گرفته است.
RUT TRUZ

کلگ گفت: “ما این کار را بسیار خوب انجام دادیم.” “ما فقط اجازه می دهیم محتوای ساده کمتر در پلت فرم ما پخش شود. این کاری است که ما به دلیل شرایط فوق العاده انجام داده ایم. ”

کلگ به تاد گفت که مسئولیت “ایجاد تنظیم کننده دیجیتال” را دارد و کنگره موظف است قوانین مربوط به حریم خصوصی داده ها و مدیریت محتوا را تعیین کند.

وی گفت: “من فکر نمی کنم کسی بخواهد یک شرکت خصوصی در مورد این مصالحه های دشوار تصمیم بگیرد ، شما می دانید ، آزادی بیان از یک سو ، و محدودیت یا حذف محتوا از سوی دیگر.” “یک اختلاف سیاسی اساسی وجود دارد. راست فکر می کند که ما بیش از حد محتوا را سانسور می کنیم ، و چپ فکر می کند که ما به اندازه کافی سانسور نمی کنیم. ”

نیک کلگ ، نایب رئیس فیس بوک در امور سیاست و امور جهانی.
نیک کلگ ، مدیر فیس بوک استدلال می کند که “فرصت های مشارکت شهروندان و تبلیغات سیاسی” به شهرت شرکت لطمه می زند.
توسط DTA / Picture Alliance Getty I

کلگ به جورج استفانوپولوس از ABC گفت که تخمین ضرر محصولات دخانیات به کودکان و جامعه به دلیل آگاهی شرکت های دخانیات از خطرات سیگار “بسیار گمراه کننده” است.

وی گفت: “در دهه های 80 و 90 شباهت هایی وجود داشت که تماشای بیش از حد تلویزیون مانند نوشیدن الکل بود ، یا می دانید بازی های بازی مانند PAC Man استفاده از مواد مخدر بود.” “ما نمی توانیم طبیعت انسان را تغییر دهیم. همیشه در اینترنت چیزهای بد خواهید دید. ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *