مردی ربوده می شود ، دوست پسر سابق خود را می کشد و جسد خود را در بیابان می گذاردیک مرد آریزونا دوست پسر جدید دوست دختر سابق خود را ربوده ، او را کشته و بدن او را در بیابان باز رها کرده است.

Azfamily.com به نقل از اسناد دادگاه می گوید جرسن پرز 18 ساله روز چهارشنبه از خانه سابق خود در فینیکس اخراج کرد تا اینکه اسکار اورتگا 19 ساله حدود ساعت 2:30 بعد از ظهر بیرون آمد.

بر اساس این گزارش ، پرز اورتگا را با تهدید اسلحه سوار اتومبیل خود کرد.

وقتی Te Rtega به دوست دخترش پیغامی مبنی بر ربوده شدنش ارسال کرد ، پرز سعی کرد تلفن او را بدزدد – سپس به گفته Azfamily ، اورتگا را چندین بار شلیک کرد.

پرز اورتگا را به بیابان انداخت ، سپس لباس های مرده ، گلوله های گلوله و سایر شواهد را در یک کوله پشتی بسته بندی کرد ، و آنها را در یک بوته بزرگ پنهان کرد.

بر اساس این گزارش ، وی بعداً به خانواده خود قتل اعتراف کرد و اسلحه ای به آنها داد. گفته می شود که وی پس از تماس خانواده اش با پلیس ، جسد و شواهد را به همراه داشت.

پرز روز پنجشنبه در دادگاه حاضر شد و وکیلش به عنوان وثیقه ای کمتر از 1 میلیون ادعا کرد ، همانطور که توسط Fox 10 Phoenix گزارش شده است.

به گزارش ایستگاه ، وکیل پرز گفت: “خانواده وی شواهدی را برای ایالت به دست آورده اند. “آنها سعی نکردند چیزی را پنهان کنند. دوم ، هنگامی که او دستگیر شد ، در واقع آنها را به مدارکی برد که به پرونده وی کمک می کند. ”

این شبکه تلویزیونی اعلام کرد که او برای یک ماه قتل را برنامه ریزی کرده بود.

گفته می شود پرز متهم به قتل درجه یک و آدم ربایی بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *