مزایای تمرینات بدنی بر سلامت روان | تناسب اندام کندی


آیا می دانید ورزش می تواند سلامت روانی شما را بهبود بخشد؟ گاهی اوقات ، ما بر روی مزایای فیزیکی ورزش تمرکز می کنیم اما این واقعیت را نادیده می گیریم که مزایای روانی قابل توجهی نیز به همراه دارد. اگر تا به حال “دونده بالا” را تجربه کرده اید ، منظور ما را می دانید و تأثیرات روانی مثبت ورزش در مطالعات به خوبی ثبت شده است. به عنوان مثال ، جیمز بلومنتال ، دکتری. در دانشگاه دوک ، یک سری آزمایشات تصادفی نشان داده است که مزایای ورزش برای سلامت روان با آنهایی که با داروهای ضد افسردگی درمان می شوند قابل مقایسه است.

کاهش اضطراب ، افسردگی و استرس

وقتی با افسردگی و اضطراب دست و پنجه نرم می کنید ، احتمالاً ورزش دورترین چیزی است که از ذهن شما دور می شود. با این حال ، مطالعات نشان می دهد که حتی ورزش های کم فشار نیز می تواند یک پادزهر قوی باشد. آنقدرها هم مهم نیست چی تنها کاری که انجام می دهید این است که حرکت کنید.

گفته می شود ، پیوستن به یک باشگاه بدنسازی به شما امکان می دهد تا فعالیت های زیادی را انتخاب کنید تا اینکه در خانه باشید ، و این شانس را برای یافتن چیزی که دوست دارید افزایش می دهد. نه تنها این ، بلکه انتخاب سالنی که خدمات بدنسازی منحصر به فردی مانند مشاوره تغذیه رایگان ارائه می دهد ، راه دیگری برای بهبود وضعیت روانی شما است.

خواب بهتر

خواب ناقص با تعدادی از مشکلات سلامتی مرتبط است و مطالعات نشان می دهد که ورزش به افراد کمک می کند تا سریعتر بخوابند ، بیشتر بخوابند و از کیفیت خواب بهتری برخوردار شوند. شواهد واضح است: شروع یک برنامه ورزشی به شما کمک می کند تا در مدت زمان کوتاهی خواب زیبایی خود را بازیابی کنید.

بهبود تصویر از خود

نه تنها ورزش منظم و خواب متعاقب آن ظاهر شما را بهبود می بخشد ، بلکه تعیین و دستیابی به اهداف کوچک نیز می تواند برای عزت نفس شما معجزه کند. درک اینکه می توانید کارهای بیشتری انجام دهید نیز می تواند خودخواهی شما را تقویت کند. بسیاری از افرادی که برای کاهش وزن برنامه ورزشی را شروع می کنند ، به سرعت به عوارض جانبی جالب افزایش سطح استقامت پی می برند.

افزایش یافت

این قدرت تازه کشف شده نه تنها به شما در رسیدن به اهداف تناسب اندام شما کمک می کند ، بلکه شما را در سایر فعالیت ها نیز پیش می برد. هرکسی که با اضطراب و افسردگی دست و پنجه نرم کرده است می داند که انجام کارهای ساده روزانه چقدر دشوار است ، بنابراین افزایش انرژی یکی از بزرگترین مزایای ورزش منظم است.

چه طور باید شروع کرد

اگرچه ورزش در نهایت شما را مولدتر می کند ، اما زمانی که مسائل مربوط به سلامت روانی قدرت اراده شما را افزایش داده است ، شروع به کار دشوار است. در اینجا برخی از نکات را باید در هنگام شروع برنامه تناسب اندام جدید در نظر بگیرید.

چگونه می توان یک روال ورزشی را شروع کرد و به آن پایبند بود

Kennedy Fitness دارای چندین مکان در South Jersey است. اگر به دنبال اطلاعاتی درباره سالن بدنسازی ما هستید که شامل استخر یکی از سایتهای دیگر ما در تورنویل ، نیوجرسی یا جنوب جنوبی جرسی است ، همین امروز با ما تماس بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *