مزایای فیزیوتراپی و TENS تراپی


قرار دادن واحد تحریک الکتریکی عصب از راه پوست؟

واحد ده ها

آ واحد ده ها وسیله ای است که جریان الکتریکی کمی را به قسمت خاصی از بدن می فرستد.

از این جریان ها برای تسکین درد استفاده می شود. مقداری واحد TENSاین به طور خاص برای استفاده در بیمارستان ها یا مراکز پزشکی طراحی شده است و توسط پزشکان توصیه می شود. کار با این دستگاه آسان است و در خانه با راهنمایی مناسب کار می کند.

TENS از پردردی جلوگیری می کند و به درد حساس است. درد می تواند در هر نقطه از داخل بدن موضعی شود.

واحد تحریک الکتریکی عصب از طریق پوست برای چه مواردی استفاده می شود؟

را تحریک الکتریکی عصب از طریق پوست (TENS) این یک لرزش الکتریکی را از طریق پوست ارسال می کند. این ارتعاش ها سیگنال های درد را در بدن کنترل می کنند و باعث تسکین درد موقت یا دائمی می شوند. آنها می توانند اعصاب تحریک شده غیرطبیعی را کنترل کرده و اندورفین را آزاد کنند.

عوارض جانبی درمان TENS چیست؟

TENS تقریباً برای استفاده خانگی بی خطر در نظر گرفته می شود. در موارد نادر، جریان الکتریکی ممکن است برای بیمار بیش از حد قوی باشد و باعث سوختگی و تحریک پوست شود، بنابراین طبق دستورالعمل‌های ارائه شده توسط کاربر Manuel تنظیم کنید.

اثر تیمار TENS بر شناوری در حال حاضر ناشناخته است. برخی از مواردی که می خواهیم به آن اشاره کنیم این است که خانم باردار نباید از تحریک الکتریکی برای تسکین درد استفاده کند.

افراد مبتلا به بیماری های قلبی در هنگام استفاده از این دستگاه باید بسیار احتیاط کنند و افرادی که پوست حساس دارند یا از ضربان سازها، پمپ های انفوزیون، دفیبریلاتورها یا دستگاه های مشابه استفاده می کنند نباید در معرض جریان تولید شده از این دستگاه قرار گیرند. واحد TENS.

نمرات درمان برای درد حاد

تحریک الکتریکی عصب از طریق پوست چگونه انجام می شود؟

آ واحد TENS یک وسیله الکتریکی است که جریان ولتاژ پایینی را به بدنه می فرستد. الکترودهایی روی اعصاب خاصی در بدن قرار می گیرند تا جریان را از واحد به اعصاب منتقل کنند.

فرکانس جریان جاری از واحد TENS را می توان در محدوده حدود 10 هرتز تا 50 هرتز افزایش یا کاهش داد.

اکثر جلسات با واحد TENS کمتر از 15 دقیقه طول می کشد و می توان آن را به تعداد دفعات مورد نیاز اجرا کرد و می توان از آنها در فواصل زمانی برای تسکین دائمی درد این دستگاه استفاده کرد.

ده ها واحد سود

مزایای تحریک الکتریکی عصب از طریق پوست چیست؟

تحریک الکتریکی عصب از طریق پوست در کنترل درد بسیار موثر در نظر گرفته می شود. این امر می تواند احساس درد را کاهش داده و با استفاده صحیح از این دستگاه تسکین دهنده از بازگشت آن جلوگیری کند.

دستگاه ده هاچگونه برای تحریک الکتریکی عصب از طریق پوست آماده می شوید؟

هیچ تنظیمی برای وجود ندارد TENS تحت تعقیب. الکترودها بر روی سطح پوست اعصاب بیش فعال قرار می گیرند.

برای لوازم خانگی، بیمار باید بداند که این الکترودها کجا هستند، اما با مشورت پزشک، ایده بهتری در مورد نحوه استفاده از این دستگاه مسکن خواهید داشت.

عواقب واحد تحریک الکتریکی عصب از طریق پوست چیست؟

TENS می تواند باعث تسکین درد فوری و گاهی طولانی مدت شود. TENS با آزاد کردن اندورفین و کنترل اعصاب، محل مناسبی را که بدن شما احساس درد می کند، استراحت می کند، عضلات را آرام می کند و جریان خون کارآمد را در ورید فراهم می کند.

مشتریان ما تسکین درد پایدار را با جلسات دقیق و مکرر با واحد TENS تجربه کرده اند.

در حالی که سایر کاربران برای درمان طولانی مدت موثر به TENS نیاز دارند که به وضعیت درد و شدت درمان بستگی دارد.

شرکت پیشرو بودن در محصولات طبیعی درمانیما راه حل های قابل حمل، آسان برای استفاده و تضمین شده برای درد شما داریم.

UltraCare PRO این یکی از تولیدکنندگان پیشرو در محصولات تسکین درد طبیعی است که به طور ویژه توسط پزشکان توصیه می شود و راه حل های بدون خطا برای درد ارائه می دهد.

دستگاه تنیس فیزیوتراپیرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر